אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם ליפא מאיר ושות'

 

 

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם ליפא מאיר ושות‘

 

 

סן פרנסיסקו, 28 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל התקשרה בשיתוף פעולה עם ליפא מאיר ושות‘, אחד ממשרדי עורכי הדין הכי מבוססים ובעלי מוניטין בישראל, שמוסיף מימד לנוכחות הקיימת של הארגון במזרח התיכון.

 

משרד ליפא מאיר ושות‘, שמנהל אותו השותף מנהל המשרד אלון פומרנץ, הוקם ב-1987 וכולל כ-80 אנשי מקצוע בתחום המשפטים שמתמחים במגוון של שירותים משפטיים כולל דיני חברות, מיזוגים ורכישות, ליטיגציה ויישוב סכסוכים, הגבלים עסקיים ותחרות, בנקאות ופיננסים, אנרגיה ותשתיות, שוקי ההון וניירות ערך, מימון פרויקטים, קלינטק ואנרגיה נקייה, בריאות ומדעי החיים, הייטק וטכנולוגיה ונדלן. החברה גם זוכה בעקביות להכרה במדריכים משפטיים גלובליים, ביניהם Chambers and Partners, Legal 500, IFLR1000 ו-WTR.

 

"משרד ליפא מאיר ושות‘ מחויב לספק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר ועושה זאת באופן שגרתי, ואנחנו שואפים כל הזמן להרחיב את היצע השירותים שלנו", אמר אלון. "המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו הכל במקום אחד, וההזדמנות לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל מאפשרת לנו לעשות זאת על ידי כך שאנו נותנים להם את המשאבים של חברה גלובלית תוך שמירה על אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר".

 

"לליפא מאיר יש מוניטין רב בישראל ובמזרח התיכון, ולאלון יש חזון  מצוין למשרד מאז שהפך לשותף המנהל", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "הוא והצוות שלו מספקים ללקוחות את הפתרונות הטובים מסוגם ונותנים עדיפות עליונה לאחריות, אי תלות ושקיפות. יחד עם הצוות הקיים שלנו בישראל, תהיה לנו נוכחות מאוד חזקה בשוק הזה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו קרוב ל-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-167 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769