זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון הרביעי של 2019 ובשנה המלאה

זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון הרביעי של 2019 ובשנה המלאה

מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות והשנתיות הגבוהות ביותר בתולדות זינגה

תזרים המזומנים התפעולי השנתי של 263 מיליון דולר הוא הטוב ביותר מאז 2011, עלייה של 56% לעומת השנה הקודמת

ביצוע חזק ב-2019 מעניק תנופה להמשך הצמיחה ב-2020

 

 

סן פרנסיסקו, 5 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הרביעי והשנה המלאה שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2019, על ידי פרסום המכתב הרבעוני של ההנהלה על הרווח ברבעון הרביעי של 2019 באתר קשרי המשקיעים שלה. ראו בבקשה את המכתב הרבעוני על הרווח המצורף או בקרו בכתובת http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results כדי לגשת למכתב.

 

"הביצועים החזקים שלנו ברבעון הרביעי סגרו שנה מצוינת של זינגה. השירותים החיים הם הבסיס של אסטרטגיית הצמיחה הרב שנתית שלנו והיו הגורם העיקרי של ההכנסות וההזמנות והשנתיות הגבוהות ביותר אי פעם", אמר פרנק גיבו, מנהל העסקים הראשי של זינגה. "התנופה שלנו ב-2019 מיצבה אותנו להמשך הצמיחה ב-2020. אנו מצפים להגדלת תיק השירותים החיים שלנו מחמישה לשישה זיכיונות לעד ולפוטנציאל להשיק כותרים חדשים במחצית השנייה של השנה הזאת. כדי להאיץ עוד את הצמיחה, אנחנו רואים עוד הזדמנויות לרכוש צוותים מוכשרים וזיכיונות ברחבי העולם".

 

ההנהלה של זינגה גם תארח שיחת ועידה בשעה 13:30 שעון החוף המערבי (16:30 שעון החוף המזרחי) היום כדי לדון בתוצאות של החברה. אפשר יהיה לשאול שאלות בשיחה וזינגה תענה על כמה שאלות שיתאפשר.

 

אפשר לגשת לשיחת הוועידה בכתובת http://investor.zynga.com -- והשמעה חוזרת שלה תהיה זמינה דרך האתר אחרי השיחה -- או דרך מספרי החיוג של הוועידה שלהלן:

 

אודות Zynga Inc.

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים (פיזיים) בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לצמיחה של החברה ולהשקה של כותרים חדשים. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוך בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

הערת העורך

כדי להוריד חומר B-roll של זינגה וארט חשוב למשחקים שלה, בקרו בבקשה: http://bit.ly/ZyngaQ42019

 

אנשי קשר

קשרי משקיעים:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

עיתונות:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire