אורדו מלדיביים מקבלת הכרה בין "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" במלדיביים לשנת 2020

אורדו מלדיביים מקבלת הכרה בין "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" במלדיביים לשנת 2020

 

מאלה, המלדיביים, 6 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אורדו, ספקית תקשורת ושירותים דיגיטליים במלדיביים, קיבלה לאחרונה את האישור היוקרתי "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" במלדיביים. האישור "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" מוענק רק לחברות שמשיגות את אמות המידה הגבוהות ביותר של איכות בהתנהלות של משאבי האנוש ושביעות הרצון של העובדים, ומהווה הכרה במחויבות של החברה להתפתחות והניהול של האנשים שלה.

 

במהלך ההערכות, החברה קיבלה ציונים מצוינים בכמה היבטים של מקום העבודה שלה שבו הצליחה לטפח סביבה שבה צוותים מועצמים כדי ליצור מצוינות וכל עובד נלהב להיכנס לעבודה בכל יום.

 

"ערכי הליבה שלנו הם חלק חשוב מהתרבות שלנו; באורדו העניין הוא לא רק מה אנחנו עושים אלא איך אנחנו עושים את זה. שלושה ערכי ליבה נמצאים בלב מה שאנחנו עושים: לדאוג, לחבר ולאתגר. הם מגדירים אותנו, משמשים לנו מדריך איך לעבוד וממלאים חלק מרכזי בחוויית העובד והלקוח שאנו מציעים. אנחנו מאמינים שכל עובד תורם ישירות לצמיחה ולהצלחה של אורדו", אמר נג‘יב חאן, מנכ"ל אורדו מלדיביים.

 

"מאגר העובדים המוכשרים, מגוונים ונמרצים שלנו הוא הכוח המניע החשוב שמאחורי הצמיחה העסקית וההצלחה המתמשכות שלנו. אסטרטגיית משאבי האנוש שלנו מתמקדת במשיכת האנשים הכי כישרוניים ויצירת בסיס עובדים איתן עם מיומנויות חזקות כדי לדאוג לחברה העכשווית והעתידית", אמרה פנזה מנסור, מנהלת משאבי האנוש של אורדו מלדיביים.

 

"אורדו מלדיביים היא דוגמה למשמעות של להיות מעסיק מועדף אצל עובדי הטכנולוגיה מוכווני המטרה של היום כשהיא חותרת לתת לעובדים הזדמנות להתוות בעצמם את מסלול הקריירה שלהם ולעבוד בפרויקטים שהם נלהבים לעסוק בהם", אמר חמזה אידריסי, מנהל התוכנית במלדיביים.

אודות תוכנית "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם"

תוכנית "מקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם" מעניקה אישור והכרה למקומות עבודה מובילים במדינות רבות כולל תוכניות מובילות באפריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה. התוכנית מתמקדת בשמונה גורמים במקום העבודה ביניהם תרבות מקום העבודה, הזדמנויות להתפתח ושביעות רצון של העובדים מההתנהלות האנושית של החברה. נערכת גם ביקורת משאבי אנוש כדי לבדוק את ההתנהלות של משאבי האנוש בארגון.

למידע נוסף, בקרו באתר של התוכנית בכתובת www.bestplacestoworkinme.org

אנשי קשר

Press: Hamza Idrissi
Email: hamza@bestplacestoworkfor.org
Tel: +44 203 129 5354

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire