אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה

 

 

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה

 

בוסטון וירושלים, 5 באוגוסט 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

כדי לגשת לשידור החי של השידור האינטרנטי בצ‘אט בעמוד "קשרי משקיעים" באתר של אנטרה, אנא לחץ כאן. שידור חוזר של השידור האינטרנטי ישמר בארכיון באתר של אנטרה במשך כ-45 יום לאחר ההצגה.

אודות אנטרה ביו

אנטרה היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

 
Jonathan Lieber, CFO
Tel: +972-2-532-7151
jon@enterabio.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE