וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתרכזת בבריאות ושלומות הגדולה ביותר בארה"ב עם myWalgreens

 

וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתרכזת בבריאות ושלומות הגדולה ביותר בארה"ב עם myWalgreens כדי להציע ללקוחות הטבות רבות נוספות

 

אחת ההטבות החדשות היא האיסוף הקמעונאי הכי מהיר, באותו יום -- תוך 30 דקות.

 

דירפילד, אילינוי, 19 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

וולגרינז Walgreens  הודיעה היום על ההשקה של myWalgreens, המצאה מחדש לגמרי של תוכנית נאמנות הלקוחות שלה כדי להציע ללקוחות הטבות חדשות מקיפות, כולל הצעת האיסוף הקמעונאי באותו יום הכי מהיר שקיים היום*. הלקוחות יכולים עכשיו לקנות מוצרי בריאות ושלומות באינטרנט ובאפליקציה סלולרית שתוכננה מחדש לגמרי, ואז לאסוף אותם בחנות, מהמדרכה או בדרייב-אין תוך 30 דקות.**

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005676/en/

 

 

איסוף של וולגרינז מהמדרכה (תמונה: Business Wire)

 

תוכנית נאמנות הלקוחות של וולגרינז שמתרכזת בבריאות ושלומות היא הגדולה ביותר בארה"ב, עם יותר ממאה מיליון חברים. עכשיו קל יותר מאי פעם לשמור על הבריאות, לקנות בנוחיות ולחסוך כסף וזמן באופן חלק ביותר מ-9,000 חנויות, Walgreens.com והאפליקציה הסלולרית.

 

ההטבות החדשות הן בנוסף לרבות אחרות שוולגרינז מציעה כבר עכשיו. אלה כוללות שירות משלוח עד הבית באמצעות DoorDash ו-Postmates ומועדון חיסכון של מרשמים עם הנחה של עד 80 אחוז מהמחירים הקמעונאיים במזומן.

 

חברי myWalgreens יכולים להירשם במהירות ובקלות ללא עלות, ויקבלו עכשיו:

 

בנוסף, האפליקציה הסלולרית כוללת עכשיו מגוון רחב של שירותי בריאות ושלומות ללקוחות ומטופלים, כולל צ‘ט 24/7 עם בית מרקחת, גישה למציאת וקביעת תורים לטיפול רפואי וחיסונים, ייעוץ בריאות ושלומות מותאם אישית, התראות שפעת בזמן אמת, ועוד. הגרסה הקודמת של האפליקציה מאוד פופולרית כבר עכשיו, והורידו אותה יותר מ-65 מיליון פעמים.

 

"בהיותנו בית המרקחת הקהילתי של אמריקה, וולגרינז מעניקה חוויה ללא מקבילים כדי לעזור ללקוחות ומטופלים לנהל את הבריאות והשלומות שלהם בזמן משבר הבריאות הכי חמור של ימי חיינו", אמר ג‘ון סטנדלי, נשיא וולגרינז. "כמו תמיד, יותר מ-250,000 הרוקחים הקהילתיים שלנו נמצאים בליבת ההיצע שלנו. הרוקחים וצוותי הטיפול במטופלים שלנו עושים הרבה יותר מרק לנפק מרשמים - הם נותנים ייעוץ מהימן, תמיכה אישית ומגוון גדול של שירותים".

 

ההשקה של myWalgreens היא עוד אבן דרך בשינוי הדיגיטלי של החברה. וולגרינז מעניקה ללקוחות יותר ויותר הטבות וחוויה מאוד מותאמת אישית על ידי עבודה עם שותפי הטכנולוגיה ותובנת הלקוח הטובים ביותר, כולל מייקרוסופט, אדובי ואפסילון.

 

באינטרנט או באפליקציה, חברי myWalgreens יכולים:

 

לחסוך זמן ביותר נוחיות

לשמור על הבריאות

לעזור לקהילות

החל מהיום, חברי Walgreens Balance Rewards נוכחיים יכולים להעביר את החברות שלהם ל-myWalgreens באתר mywalgreens.com. חברי Balance Rewards נוכחיים יכולים להירשם ל-myWalgreens עד 31 בינואר 2021 כדי להבטיח שההטבות הנוכחיות יעברו לתוכנית החדשה. בחודשים הבאים, myWalgreens תודיע על עוד הטבות ללקוחות ומטופלים.

 

תלחצו כאן לקבלת הערכה לעיתונות של myWalgreens, כולל לוגו, תמונות וצילומי מסך מהאפליקציה.

 

אודות וולגרינז

 

וולגרינז Walgreens  (www.walgreens.com) כלולה בחטיבת בתי המרקחת הקמעונאיים בארה"ב של Walgreens Boots Alliance, Inc. (Nasdaq: WBA), מובילה גלובלית בבתי מרקחת קמעונאיים וסיטונאיים. כחברת בתי המרקחת, הבריאות והביוטי האהובה ביותר באמריקה, המטרה של וולגרינז היא לתמוך בבריאות והשלומות של כל קהילה באמריקה. וולגרינז, שמפעילה יותר מ-9,000 סניפים קמעונאיים ברחבי אמריקה, פוארטו ריקו ואיי הבתולה של ארה"ב, גאה להיות יעד בריאות שכונתי שמשרת בערך 8 מיליון לקוחות כל יום. הרוקחים של וולגרינז ממלאים תפקיד קריטי במערכת הבריאות של ארה"ב על ידי הספקת מגוון רחב של שירותי רוקחות ובריאות. כדי לענות באופן הטוב ביותר על הצרכים של הלקוחות והמטופלים, וולגרינז מציעה חוויה רב ערוצית אמיתית, עם פלטפורמות שמפגישות את הפיזי והדיגיטלי, ונתמכת על ידי הטכנולוגיה הכי חדישה כדי לספק מוצרים ושירותים באיכות גבוהה בקהילות מקומיות בכל ארה"ב.

 

* בהשוואה לקמעונאים גדולים רב ערוציים כלל ארציים של מזון ותרופות שמציעים איסוף בחנות ללא תשלום.

 

** לגבי חנויות וולגרינז שלא פתוחות 24 שעות, ההזמנות חייבות להתקבל לפחות שעה אחת לפני סגירת החנות כדי להיכלל. אחרת, ההזמנה תהיה מוכנה ביום העסקים הבא. הלקוחות יקבלו הודעה בדואל כשההזמנה מוכנה לאיסוף ויקבלו הוראות לחוויית עצירה שעומדת בהנחיות הריחוק החברתי. לא מובטח שההזמנות יהיו מוכנות בתוך חלון הזמן של 30 דקות והן עשויות להיות נתונות לשינוי או החלפה תלוי בזמינות המוצרים בזמן ביצוע ההזמנה. הזמנות עם מוצרים שמוגבלים בגיל אפשר לאסוף רק בחנות. הזמנות של מרשמים לא כלולות אבל אפשר להזמין דרך Walgreens Express®. כדי למצוא את המקום והשעות של חנות וולגרינז קרובה אליכם, בקרו באתר WWW.Walgreens.com/FindAStore.

 

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52332041/en

 

אנשי קשר

 

Walgreens PR Contact:

Emily Hartwig-Mekstan
emily.hartwig@walgreens.com
 
Walgreens Boots Alliance PR Contact:
Morry Smulevitz
morry.smulevitz@walgreens.com
 
Investor Relations:
+1-847-315-2922
http://news.walgreens.com
@WalgreensNews
facebook.com/Walgreens

 

מקור:  Walgreens

מולטימדיה

תמונה

איסוף של וולגרינז מהמדרכה (תמונה: Business Wire)

 

תמונה

דוגמה של התראת בריאות (תמונה: Business Wire)

תמונה

איסוף של וולגרינז מדלפק התמונות (תמונה: Business Wire)

 

תמונה

שלט של איסוף של וולגרינז (תמונה: Business Wire)

 

תמונה

האפליקציה myWalgreens באיסוף (תמונה: Business Wire)

תמונה

שלט של איסוף של וולגרינז מהמדרכה (תמונה: Business Wire)

 

תמונה

מסך הבית (תמונה: Business Wire)

תמונה

myWalgreens (תמונה: Business Wire)

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE