חמש עצות לסקס מעולה אחרי סרטן הערמונית

אצל ד"ר דיוויד סמאדי, מנתח ניתוחי הסרת ערמונית רובוטיים מוביל, סקס אחרי ניתוח ערמונית אצל המטופלים שלו מקבל עדיפות

 

ניו יורק / סביר שכל טיפול נגד סרטן הערמונית שתבחר – ניתוח להסרת הערמונית, טיפול בהורמונים, ברכיתרפיה (רדיולוגיה פנימית), הקרנה חיצונית או HIFU (גלי על-קול הממוקדים בעוצמה גבוהה) – ישפיע על חיי המין שלך. איך בדיוק - זה תלוי בשיטה שתבחר ולנחישות שלך לחזור לעצמך במיטה.

"ברגע שמבטיחים לחולה שיהיו לו חיי מין אחרי הניתוח להסרת הערמונית, הוא יכול להתמקד בליהנות ממין מוקדם ככל האפשר", מעודד ד"ר דיוויד סמאדי, הממציא של הניתוחים הרובוטיים להסרת הערמונית SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי).

טכניקת הניתוחים החדשנית והניסיון שלו עוזרים מאוד לגברים בהתאוששות המינית אחרי סרטן הערמונית, אבל גם הגברים עצמם צריכים למלא תפקיד פעיל.

ביצועים מיניים אחרי סרטן הערמונית אפשריים, ואפשר לחזור ליהנות ממין אחרי ניתוח ערמונית. כך זה נעשה:

1. לאונן – סקס עצמי הוא דרך נהדרת לעזור לך להירגע, לבנות ביטחון עצמי ולגלות כיצד הגוף שלך יגיב אחרי הניתוח.

2. תרגילי קגל – רכישת מיומנות בתרגילי רצפת האגן האלה לפני הניתוח יכולה לשפר את האורגזמה שלך אחרי הניתוח. הם עשויים אפילו לעזור לך להגיע לאורגזמות מרובות. בונוס – הם עוזרים גם לחזק את השליטה על השתן.

3. שתף את בת הזוג שלך – זכור שהסקס הכי טוב הוא ספורט קבוצתי, כך שמוטב להקדים ככל האפשר ולעבוד ביחד. השתמש באינטימיות פיזית ורגשית כדי להתכונן לחדירה.

4. הקדם את ההפרעות בזיקפה – תרופה דרך הפה נגד הפרעות בזיקפה היא דרך נהדרת להאיץ את ההתאוששות המינית. שימוש בתרופות מרשם כמו ויאגרה או סיאליס, אפילו לזמן קצר, יכול להעניק לך את הביטחון והיכולת המינית שאתה צריך.

5. עשה סקס – ככל שתעשה יותר סקס, יהיה לך יותר סקס. כלומר, שיקום הפין באמצעות נגיעה, אינטימיות ו"תרגול" זיקפות אכן יחזירו אותך למשחק מהר יותר.

הגבל את סרטן הערמונית ל-רק עוד חלק מחיי המין המשתנים שלך. "האמת היא שמין משתנה אצל כל אדם במהלך כל עשור לחייו. אצל חלק מהגברים סרטן הערמונית הוא חלק מהתהליך הזה", אומר ד"ר סמאדי שעובד באופן קרוב עם גברים ובנות זוגם לפני ואחרי סרטן הערמונית. בעבודה מסורה, שמונים וחמישה אחוז (85%) מהמטופלים שלו מחזירים את היכולות המינית בתוך 12-24 חודשים בלבד.

תקרא עוד כיצד הניתוחים הרובוטיים להסרת הערמונית SMART מגנים על התפקוד המיני ועל האפשרויות שלך להתאוששות מינית אחרי ניתוח סרטן הערמונית. ד"ר דיוויד סמאדי ביצע בהצלחה יותר מ-4,000 ניתוחי הסרת ערמונית רובוטיים כסגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי "הר סיני" בניו יורק.

ד"ר דיוויד סמאדי הוא סגן יו"ר המחלקת לאורולוגיה וראש היחידה לרובוטיקה וכירורגיה זעיר פולשנית במרכז הרפואי "הר סיני" בניו יורק, והיוצר של SMART (טכניקה רובוטית מתקדמת שהותאמה ע"י ד"ר סמאדי).

קישורים קשורים:   

http://il.smart-surgery.com/

http://www.roboticoncology-il.com/

http://www.roboticoncology.com
http://www.smart-surgery.com
David B. Samadi - Wikipedia, The Free Encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/David_B._Samadi

  

סרטוני וידיאו נבחרים:

 

Postate Cancer Breaking News - Sex After Prostate Surgery
http://www.youtube.com/watch?v=Ojonz5rAeJI&list=UUZvOHUgjV5EzAS-ZSOBeEGw&index=7&feature=plcp

Quality of Life After Prostate Cancer - Samadi Trifecta
http://www.youtube.com/watch?v=SwUzJpmHozo&list=UUZvOHUgjV5EzAS-ZSOBeEGw&index=20&feature=plcp

Dr. Samadi Prostate Cancer Testimonial - Times Center 2012
http://www.youtube.com/watch?v=PJ8AwOiYaqY&list=UUZvOHUgjV5EzAS-ZSOBeEGw&index=11&feature=plcp

 

ליצירת קשר

ד"ר דיוויד סמאדי

1-212-241-8779

    טלפון בארץ057-945-9279

מקור: http://www.il.smart-surgery.com/

צילום יח"צ: ד"ר דיוויד סמאדי צילום דון המרמן Don Hamerman