וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין

 

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין

 

ג‘יינסביל, וויסקונסין, 23 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג‘יינסביל, וויסקונסין.

בסופר תא יבוצעו התהליכים החשובים בסוף הייצור של האיזוטופים, כולל המיצוי, הטיהור והאריזה של המוליבדנום-99 (Mo-99) שמיוצר במקום אחר במפעל. התאים החמים מאפשרים הפעלה מרחוק של הציוד של התהליכים באמצעות פונקציות מיוחדות, שתוכננו באמצעות שיתוף פעולה קרוב בין המהנדסים של שיין ו-וון גהלן.

המטה של וון גהלן נמצא בהולנד והיא יצרנית בקידמת הטכנולוגיה של פתרון מיגון לרפואה גרעינית ורוקחות גרעינית. וון גהלן קיבלה את החוזה לסופר תא על סמך המומחיות שלה, המחויבות לפרויקט וההתאמה לערכי הליבה של שיין. הבנייה של התאים החמים מתבצעת וההספקה צפויה במחצית השנייה של 2021.

"אנחנו נרגשים לעבוד עם יצרנית כך כל מנוסה של תאים חמים כשותפה שלנו בחלק כל כך חשוב של מתקן הייצור שלנו", אמר גרג פייפר, המייסד ומנכ"ל שיין. "וון גהלן היא תוספת חזקה לצוות המאוד איכותי שיספק את המתקן לייצור Mo-99 הגדול ביותר בעולם, ובעשותה זאת תבטיח הספקה אמינה וארוכת טווח של איזוטופים רפואיים, כולל Mo-99".

המתקן לייצור Mo-99 של שיין יוכל למלא שני שלישים מהצורך ב-Mo-99 של החולים בארה"ב. מסתמכים על האיזוטופ ב-40 מיליון הליכים של חולים ברחבי העולם בכל שנה, כולל מחלות לב ואבחונים של סרטן.

"ההזדמנות לעזור בבניית המפעל היחיד במינו של שיין בארה"ב היא כבוד שהתייחסנו אליו ברצינות לאורך כל התהליך", אמר יאפ דויקר, המנהל הכללי של וון גהלן. "אנחנו יודעים שהעבודה שלנו חייבת להיות קפדנית ומדויקת. באמצעות תכנון קפדני, שיתוף פעולה מתמשך קרוב ושנים של ניסיון, אנחנו מצפים למלא את הצרכים הקריטיים שדרושים כדי לספק מוצר מעולה לשיין".

אודות SHINE Medical Technologies

שיין היא חברת טכנולוגיות גרעיניות שמחויבת לשפר אל החיים של חולים ברחבי העולם. החברה מתמקדת קודם כל במסחור של איזוטופים רפואיים, כולל מוליבדנום-99, איזוטופ אבחנתי המשמש לאבחון מחלות לב, סרטן ומחלות אחרות, ולוטטיום-177, איזוטופ ריפויי שטמונה בו הבטחה לשפר משמעותית את התוצאות של חולי סרטן מסוימים. שיין יצרה תהליכי ייצור של איזוטופים שיספקו תוצרים לתועלת הרופאים והחולים ויעזרו לפתור בעיות הספקה קריטיות בארצות הברית ובשווקים באירופה וברחבי העולם. לשיין יש אסטרטגיה ארוכת טווח לפתור כמה מהבעיות הכי גדולות של האנושות ולקדם את החזון שלנו לשימושים יותר ויותר רחבים ומשפיעים בטכנולוגיה גרעינית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר שלנו www.shinemed.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201123006188/en/

אנשי קשר

MALLORY PROUTY
CORPORATE COMMUNICATIONS PROJECT MANAGER, MBA
mallory.prouty@shinemed.com
P: 608-530-5606 | M: 630-945-2379

ROD HISE
DIRECTOR, MARKETING & CORPORATE COMMUNICATIONS
rod.hise@shinemed.com
P 608-530-5659 | M 608-770-7850

 

מקור: SHINE Medical Technologies LLC

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire