סינטקס זוכה בציון ספקית שירותים מנוהלים (MSP) של Amazon Web Services על ידי בקיאות מוכחת בהתקנה ותחזוקה של סביבות AWS

סינטקס זוכה בציון ספקית שירותים מנוהלים (MSP) של Amazon Web Services על ידי בקיאות מוכחת בהתקנה ותחזוקה של סביבות AWS

ההכרה האחרונה מ-AWS מחזקת עוד את סינטקס כשותפה אמינה ומנוסה בניהול סביבות ענן של AWS

 

מונטריאל, 8 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Syntax, ספקית של שירותי ERP מנוהלים בענן, הודיעה היום על התקבלותה לתוכנית ספקי השירותים המנוהלים (MSP) של Amazon Web Services (AWS). זה מציין אותה כשותפת ייעוץ מתקדם של AWS שעוזרת ללקוחות לפתור צרכים עסקיים מורכבים בכל שלב של מסע אימוץ הענן שלהם באמצעות פתרונות חדשניים מקצה לקצה של AWS.

כדי לזכות בהצטיינות הזאת, סינטקס עברה כמה ציוני דרך שהציגו את הבקיאות שלה בניהול סביבות ענן של AWS. אחד מציוני הדרך האלה היה ההקמה של אקדמיית AWS של סינטקס, שהחלה לפעול ביולי 2019. בתוכנית הזאת שנמשכת שישה חודשים, אופפים בוגרי קולג‘ים טריים בסביבה של הפלטפורמה באמצעות הזדמנויות של מעקב אחרי עובדים והכשרה לפני שהם מקבלים הסמכה כארכיטקטים של פתרונות AWS בסינטקס.

"העדיפות העליונה של סינטקס היא לעזור ללקוחות שלנו לעבור ולנהל את היישומים ועומסי עבודות ה-ERP הקריטיים שלהם בענן, במיוחד עכשיו, בתקופה זאת של שינוי דיגיטלי מהיר", אמר כריסטיאן פרימו, המנכ"ל הגלובלי של סינטקס. "עם הניסיון הרב שלנו בשירותי ERP מנוהלים ב-AWS, והפלטפורמה ללא שרתים הייחודית שלנו שבנויה על AWS, הלקוחות שלנו יכולים לחוש ביטחון שהמעבר של ה-ERP שלהם לענן נמצא בידיים מנוסות ובעלות ידע. הקבלה לתוכנית MSP של AWS מאשרת ומחזקת את המעמד שלנו כספקית אמינה של שירותים טכניים ופונקציונליים שיכולה לתמוך בלקוחות לאורך כל השינוי הדיגיטלי שלהם".

ציוני דרך אחרים שסינטקס השיגה כדי לזכות בציון הזה הם:

"בסביבת העבודה מרחוק של היום, ארגונים מסתמכים על תשתית הענן שלהם יותר מאי פעם", אמר מרסלו טמסיה, מנהל הטכנולוגיות הראשי הגלובלי של סינטקס. "ציון ה-AWS MSP החדש שלנו מראה את החוזק שאין עליו עוררין שלנו כשמדובר בשימוש בפתרונות משופרים לצלוח את הסביבה העסקית שמשתנה כל הזמן. ארכיטקטי מערכות ה-ERP ו-AWS שלנו מחויבים ליישם מתודולוגיית העברת נתונים עקבית ולספק תמיכת ניטור ואוטומציה מהמעלה הראשונה כדי לחדש את תשתית המחשוב של הלקוחות שלנו".

למידע נוסף על שירותי המודרניזציה והמעבר לענן של עומסי עבודה ארגוניים המופעלים על ידי AWS של סינטקס, בקרו בבקשה באתר https://www.syntax.com/enterprisecloud-powered-by-aws/

אודות סינטקס

מאז 1972, סינטקס מספקת פתרונות טכנולוגיים מקיפים לעסקים בכל גודל עם אלפי לקוחות שבוטחים בסינטקס לגבי שירותי המחשוב וצורכי ה-ERP שלהם. כיום סינטקס היא ספקית מובילה של ענן מנוהל בשביל יישומים ארגוניים קריטיים. לסינטקס יש חוזק שאין עליו עוררין להתקין ולנהל התקנות של ERP (אורקל, SAP) בענן פרטי, ציבורי או היברידי מאובטח ועמיד. עם שירותי ייעוץ טכני ופונקציונלי חזקים, וניטור ואוטומציה מהמעלה הראשונה, סינטקס משרתת חברות במגוון רחב של ענפים ושווקים. לסינטקס יש משרדים ברחבי העולם ושותפויות עם אורקל, SAP, Amazon Web Services, מיקרוסופט, IBM, HPE, וחברות טכנולוגיה גלובליות מובילות אחרות. למידע נוסף על סינטקס, בקרו בבקשה באתר www.syntax.com.

לפרטים נוספים ולמידע נוסף:

 

Matthew Royse
Tel: 919-287-4873
Marketing Director, Syntax
matthew.royse@syntax.com

Katy Hoeper
Tel: 312-964-9110
PR Manager, Walker Sands
katy.hoeper@walkersands.com

   

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE