הוענק למג'יקג'ק הפטנט האמריקני מספר 8,306,201

                הפטנט על שיתוף מספרי טלפון עשוי להיות הפטנט בעל הערך הרב ביותר בתחום התקשורת שהוענק בעשור הזה

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 24 באוקטובר 2012- ( GLOBE NEWSWIRE - נוי תקשורת):                 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) , ("החברה"), המומחים לקול והמובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מעשרה מיליון מכשירי magicJack®, הודיעה שמשרד הפטנטים האמריקני העניק לחברה את הפטנט האמריקני מספר 8,306,201.

למשמע החדשות, מנכ"ל מג'יקג'ק דן בוריסלאו אמר: "להיות חדשניים, יותר יעילים וליצור מוצרים ושירותים שלקוחותינו אוהבים, זאת הדרך של מג'יקג'ק. היום, אני, יחד עם עובד עמית, אנחנו הממציאים של פטנט שיהפוך את התקשורת ליותר קלה, יותר נוחה והרבה פחות יקרה. הפטנט הזה והטכנולוגיה שלנו שכבר מותקנת חוסכת ומשמרת משאבי מספרים יקרים ברחבי העולם.

לפני כמה שנים היה נחוץ מחשב-על כדי לאפשר את הטכנולוגיה הזאת, ואילו כיום היא מתבצעת בשרתים רבי עוצמה מהמדף עם מעבדי אינטל מרובים. חוץ מקבלת הפטנט, בחודשים האחרונים הטכנולוגיה הזאת פועלת בפועל בהצלחה במיליוני אפליקציות התקשורת שלנו באפל ואנדרואיד, מחשבים ומכשירי magicJack רבים. בזמן הקצר הזה, ראינו גידול של בין פי ששה לפי שמונה בדקות הנכנסות ביישומים שלנו, הוכחה למה שצופן העתיד..

זוהי התרחשות נפלאה המאפשרת את היכולת לקבל שיחות טלפון לקבוצות שלמות של אנשים שקודם לכן לא יכלו לעשות זאת מכל סיבה שהיא. לדוגמה, ילדים בני חמש מקבלים עכשיו שיחות מהוריהם ומסביהם באייפוד טץ', אייפד, אייפון ומחשבי אפל שונים כשרשימת אנשי הקשר שלהם נמצאת באייקלאוד. בקצרה, אם קודם אנשים התקינו מיליארד אפליקציות של חברה ורצו מספר טלפון לכל אחד מהם, זה היה כמעט בלתי אפשרי אם לא ממש בלתי אפשרי. העלות הייתה בוודאות מונעת את הדבר. באמצעות ההמצאה הזאת, במקום להשתמש במיליארד מספרים, לדוגמה, אפשר להשתמש בשלושה מיליון מספרי טלפון בלבד לכל מיליארד המשתמשים.

כמו תמיד, כל צד שמתקשרים אליו מקבל מספר ייחודי כדי להתקשר בחזרה אל משתמש ה-magicJack במספר טלפון אמיתי. כשכל כך הרבה מכשירים חדשים נרכשים ברחבי העולם ומכשירים קודמים מועברים לילדים ולאחרים וכולם רוצים אפליקציות טלפון עם מספרי טלפון אמיתיים, העיתוי של ההמצאה הזאת לא היה יכול להיות טוב יותר.

ככל שיצרני החומרה חדשניים יותר, אנו משתפרים יותר. המוצרים והשירותים של מג'יקג'ק הם לא רק הכי חדשניים, במסגרת האפשרויות הכספיות ונוחים לשימוש, אלא במצורף כוללים את הקניין הרוחני החשוב ביותר אולי בתחומם. העיתוי של קבלת הפטנט הזה הפתיע אותנו, הפתעה שהתקבלה בשמחה רבה. מתנת חג המולד שלי הקדימה השנה. זה חשוב וגם מחמיא כשמתגמלים אותך על חשיבה מחוץ לקופסה ועל ההסתכנות בלהיות שונה".

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות משמעותיים. כל מידע פרט למידע על עובדות היסטוריות הכלול בהודעה לעיתונות הזאת, כולל מידע לגבי ההכנסות החזויות שלנו, תזרימי מזומנים, אסטרטגיה, פעולות עתידיות, מצב כספי עתידי, הכנסות עתידיות, עלויות חזויות, סיכויים, תוכניות ויעדים של ההנהלה, הוא מידע צופה פני עתיד. גורמים רבים יכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים שלנו בפועל יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שעשויים להיכלל במפורש או במשתמע במידע צופה פני עתיד זה. גורמים אלה עשויים להיות, בין היתר: שינויים בעסקים שלנו כתוצאה מתחרות מוגברת; קשיים תפעוליים או תרבותיים כלשהם הקשורים בשילוב של העסקים של ווקלטק ו-YMAX; תגובות שליליות או שינויים בקשרים עסקיים פוטנציאליים כתוצאה מההודעה על המיזוג או מהשלמתו; עלויות, תשלומים והוצאות בלתי צפויים כתוצאה מהמיזוג; היכולת של החברה המשולבת להשיג את הסינרגטיות הפוטנציאליות שהוערכו או הזמן הארוך יותר שזה ייקח, ועלויות גדולות יותר שיידרשו להשגת סינרגטיות אלה; היכולת שלנו לפתח, להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות שלנו ושיעור הקבלה בקרב לקוחותינו; שינויים בתנאים הכלכליים, העסקיים, הפוליטיים והרגולטוריים הכלליים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית נוכחית או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים שלנו; שינוי בהרכב או ארגון מחדש שלנו או של החברות הבנות שלנו וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טופסי K-6 ו-20-F שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך. לגורמים אלה, בין היתר, יכולה להיות השפעה שלילית מהותית על העסקים שלנו, התוצאות של הפעילות והמצב הכספי. איננו נוטלים על עצמו כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט לנדרש בחוק.

magicJack® הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות ולהציע בנוחיות ללקוחות הקצה שלה מוצרים ושירותים אחרים בעלי ערך. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש מעט זמן השבתה או בכלל לא.

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
ir@magicJack.com
  
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769