שירות ספוטיפיי יושק בדרום קוריאה במחצית הראשונה של 2021

 

שירות ספוטיפיי יושק בדרום קוריאה במחצית הראשונה של 2021

 

ניו יורק וסיאול, 18 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Spotify ספוטיפיי (NYSE: SPOT) הודיעה היום שתשיק את השירות שלה בדרום קוריאה במחצית הראשונה של 2021. שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם ייתן למאזינים הקוריאנים גישה ליותר מ-60 מיליון רצועות ויותר מ-4 מיליארד רשימות השמעה. ההשקה תאפשר לאמנים קוריאנים להגיע לחובבי המוזיקה מקומיים שלהם, וגם ל-320 מיליון המאזינים של ספוטיפיי ברחבי העולם.

כאחד משוקי המוזיקה הגדולים שצומחים במהירות הרבה ביותר בעולם* ושוק המוזיקה השישי בגודלו בעולם**, דרום קוריאה ממלאת תפקיד חשוב במשימה של ספוטיפיי לתת הזדמנות למיליון אמנים יוצרים להתפרנס מהאמנות שלהם ולמיליארד חובבים את ההזדמנות להנות ולקבל השראה ממנה. ספוטיפיי רוצה לעזור להאיץ את הצמיחה של כל סביבת הזרמת המוסיקה של קוריאה, שירוויחו ממנה האמנים, חברות התקליטים, המפיצים והמעריצים.

"אנחנו נרגשים מההשקה הקרובה שלנו בדרום קוריאה, שוק שמוכר כמוקד של מוזיקה, תרבות וחידושים טכנולוגיים", אמר אלכס נורדסטרום, המנהל הראשי של עסקי הפ‘רימיום של ספוטיפיי. "ספוטיפיי היא שותפה של תעשיית המוסיקה הקוריאנית כבר הרבה שנים. אנחנו גאים להיות חלק מהסיפור הגלובלי של הפופ הקוריאני, ומציגים את הסוגה בפלטפורמה שלנו ומאפשרים לגלות אותה בכל העולם, מאסיה ועד ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה והמזרח התיכון. אנחנו מצפים לעבודה עם השותפים המקומיים המוערכים שלנו כדי לגלות עוד אמנים קוריאנים, ולחבר אותם עם מעריצים בקוריאה ובכל העולם".

מאז הופעת הבכורה של הפופ הקוריאני בספוטיפיי ב-2014, המאזינים הזרימו יותר מ-180 מיליארד דקות של הסוגה והוסיפו רצועות פופ קוריאני ליותר מ-120 מיליון רשימות השמעה בספוטיפיי. החלק של ההאזנה לפופ קוריאני גדל ביותר מ-2,000% בשש השנים האחרונות. כיום מרכז הסוגה של הפופ הקוריאני בספוטיפיי כולל תחום רחב של מוסיקה קוריאנית, כולל פופ קוריאני, היפ-הופ, אינדי, OST, R&B ועוד, וגם "RADAR Korea", רשימת השמעה שמגלה מציאות חדשות של פופ קוריאני וחלק מתוכנית האמנים המתפתחים הגלובלית של ספוטיפיי. המרכז נמצא ב-64 מדינות, כולל רוסיה, הודו, ברזיל ואיחוד האמירויות.

# # #

* לפי IFPI (https://www.ifpi.org/ifpi-global-music-report-2019/)

** לפי IFPI (https://www.ifpi.org/wp-content/uploads/2020/07/Global_Music_Report-the_Industry_in_2019-en.pdf)

 

אודות Spotify Technology S.A.

 

ספוטיפיי שינתה את ההאזנה למוסיקה לעד כשהתחלנו לפעול ב-2008. המשימה שלנו היא לשחרר את הפוטנציאל של היצירתיות האנושית על ידי מתן הזדמנות למיליון אמנים יוצרים להתפרנס מהאמנות שלהם ולמיליארד חובבים את ההזדמנות להנות מהיוצרים האלה.

 

כיום, עם יותר מ-60 מיליון רצועות ויותר מ-4 מיליארד רשימות השמעה, אנחנו שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם עם קהילה של יותר מ- 320 מיליון משתמשים ב-92 שווקים.

 

אנחנו משתמשים באתרים שלנו Investors ו-For the Record וגם במדיה חברתית אחרת שרשומה בלשונית “Resources – Social Media” באתר שלנו Investors כדי לגלות מידע מהותי על החברה. לעוד מידע או תמונות או כדי ליצור קשר עם צוות העיתונות, בקרו בבקשה באתר https://newsroom.spotify.com/.

 

אנשי קשר

קשר לעיתונות
US - Spotify:
Eileen Moore
press@spotify.com

Korea - Spotify:
koreapress@spotify.com

 

מקור: Spotify

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE