ג'טקס מקבלת את התואר "המפעילה בבסיס קבוע של השנה" בפעם השלישית

 

 

ג‘טקס מקבלת את התואר "המפעילה בבסיס קבוע של השנה" בפעם השלישית

ג‘טקס הוכרזה "המפעילה בבסיס קבוע של השנה" על ידי Aviation Business

 

דובאי, איחוד האמירויות, 20 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

ג‘טקס  JETEX, מובילה גלובלית שזכתה בפרסים בתעופה לבכירים, זכתה בהכרה "המפעילה בבסיס קבוע של השנה" בפרסי ההישגים ה-14 של Aviation Business. הטקס נערך כל שנה כדי להעניק הכרה להישגים בענף התעופה בשנה האחרונה.

 ג‘טקס קיבלה את ההכרה מפאנל של שופטים מהענף על החדשנות האיתנה שלה, היכולת לתמוך בלקוחות בזמנים הכי לא ודאיים, ביצועים בני קיימא ומצוינות באירוח. הפרס חוזר על הובלת הענף של ג‘טקס והערך יוצא הדופן שהחברה ממשיכה לספק ללקוחותיה ברחבי העולם.

 "אנחנו מאוד גאים שזכינו בתואר "המפעילה בבסיס קבוע של השנה" בפרסי ההישגים של Aviation Business לשנת 2020, ואני מקדישה אותו לכל העובדים של ג‘טקס שמתמקדים כל יום בהענקת חוויית הנסיעה הכי טובה ללקוחות שלנו", אמרה אדל מרדיני, מייסדת ומנכ"ל ג‘טקס, שקיבלה את הפרס החשוב.

 הטרמינלים הפרטיים של ג‘טקס היו ונשארו בחירה פופולרית אצל לקוחות ששמחים בכל הנקודות במסע בשדה התעופה. את טרמינל האח"ם של ג‘טקס מעדיפים בכל העולם במיוחד כי התכונות שלו כוללות טרקלינים ייעודיים לקבוצות שונות של נוסעים, טרקלין בידור לפי הזמנה, בר שמפניה וטרקלין סיגרים וגם מערך של שירותים למשפחות וילדים. ב-2020 ג‘טקס יישמה כמה חידושים בענף כדי להבטיח את שלומות הנוסעים ואת חוויית הנסיעה הבטוחה ביותר האפשרית לנוסעים ולצוות.

החברה הייתה עדה לגידול ניכר בתנועה של מטוסים פרטיים השנה. בסביבה הגלובלית המאוד תחרותית, ג‘טקס המשיכה להוביל כשהוסיפה עוד שני מקומות כמפעילה בבסיס קבוע לרשת הגלובלית שלה השנה: ג‘טקס מרקש, טרמינל האח"ם הכי גדול בצפון אפריקה, וג‘טקס סינגפור.

 החברה שמהללים אותה כמפעילה בבסיס קבוע האהובה ביותר בעולם מפעילה כיום רשת גלובלית של 35 טרמינלים פרטיים וערוכה להתרחבות נוספת מואצת בשנה הבאה. עם הגידול האיתן בטיסות במטוסים פרטיים בחודשים האחרונים, דובאי ערוכה לקבל את פניהם של יותר נוסעים מהעולם ב-2021 כשהעיר אמורה לארח את התערוכה העולמית.

אודות ג‘טקס:

 

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה פרסים רבים, ג‘טקס  JETEX מוכרת בזכות הספקת פתרונות תמיכה בנסיעות גמישים הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג‘טקס מספקת FBOs, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות יוצאי דופן. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים בשביל טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספעם אודות ג‘טקס, בקרו באתר www.jetex.com ותעקבו אחרינו באינסטגרם, טוויטר, פייסבוק ולינקדאין.

 

קובץ מצורף: Adel-Mardini-AVB-2020

 

למידע נוסף:

 

Oleg Kafarov
Jetex
T: +971 4 212 4900
teamorange@jetex.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE