אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה בקונגו

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה בקונגו

סן פרנסיסקו, 7 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

לחברה, שנמצאת בפואנט-נואר, יש מוניטין בינ"ל כאחת החברות המובילות בקונגו. בהנהלת השותף מנהל המשרד אריק טאסי נג‘ודו, הצוות של עשרה אנשי מקצוע מציע מגוון רחב של פתרונות במיסים, דיני עסקים, דיני חברות, דיני עבודה ומשאבי אנוש ומספק שירותים לחברות בענפים כמו IT, אנרגיה ונפט וגז.

"החברה שלנו מחויבת כל הזמן להבטיח את הרמה הכי גבוהה של פתרונות ללקוחות על ידי הגדלה עקבית של הידע והמשאבים שלנו", אמר אריק. "הצרכים של הלקוחות שלנו ממשיכים להתפתח, ושיתוף הפעולה הלא בלעדי עם העמיתים החדשים שלנו באנדרסן גלובל משלים את היכולת שלנו לספק שירותים משולבים ויעילים ללקוחות בכל עולם".

"אריק והצוות שלו קובעים את אמות המידה לשירות לקוחות בשוק שלהם", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "הלך המחשבה הדומה שלהם והמוניטין הרב כספקי פתרונות הטובים מסוגם עשו אותם לתוספת המושלמת לארגון שלנו בהמשיכנו לחזק את הפלטפורמה שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-227 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE