Gtmhub סוגרת את הסבב השני הגדול ביותר בתולדות הקטגוריה של OKR

 

Gtmhub סוגרת את הסבב השני הגדול ביותר בתולדות הקטגוריה של OKR

Insight Partners משקיעה 30 מיליון דולר בחברת צמיחה מצליחה 

דנוור, 11 בינואר 2021 :(BUSINESS WIRE)

Gtmhub, ספקית מובילה של תוכנה מועצמת על ידי OKR, סגרה סבב גיוס של 30 מיליון דולר, הסבב השני הגדול ביותר בתולדות הקטגוריה. בהובלת חברת הון הסיכון וההשקעות הפרטיות הגלובלית Insight Partners עם השתתפות של Singular, וגם המשקיעות הקיימות CRV ו-LaunchHub Ventures תרמו. הייתה בסבב התעניינות רבה של משקיעים מקרוב למאה חברות שמשכו אותם סיפור הצמיחה הלא רגיל של Gtmhub ורשימת הלקוחות המרשימה. Gtmhub בחרה במשקיעה המובילה בחברות צמיחה Insight Partners לתמיכה בחיזוק הפעילות של החברה והמשך ההתרחבות הבינ"ל.

מאז שגייסה 9 מיליון דולר בסבב הראשון בנובמבר 2019, Gtmhub הגדילה ביותר מ-500% את הלקוחות שלה וב-1,100% את המשתמשים. החברה הראתה חוזק מצוין בוורטיקלים רבים, כולל מסחר, שירותים פיננסיים ומותגי צריכה. כיום Gtmhub משרתת באופן רווחי יותר מ-800 ארגונים בכל העולם, כולל CNN, רד הט, אדובי, Société Générale, ויותר מ-100,000 משתמשים ב-75 מדינות, ועוזרת לארגונים מוכווני משימות להישאר ממוקדים בהחלטות העסקיות הכי חשובות שלהם. 

"עם הניסיון שלנו בהבאת חברות הזנק חזקות לשלב הצמיחה שבו הן מוכנות לארגונים, התלהבנו מייד מ-Gtmhub וידענו שהם באמת מוכנים להמריא", אמר ג‘ף ליברמן, מנהל כללי ב-Insight Partners. "בגלל החזון, המשימה והשוק הפוטנציאלי של Gtmhub -- שלא לדבר על היסטוריית הצמיחה המרשימה שלה -- היא מאוד מתאימה לנו. אנחנו מצפים לקבל את Gtmhub לתיק של אינסייט".

Gtmhub מעריכה את השוק הפוטנציאלי הכולל של פלטפורמת התזמון העסקי שלה בהשראת OKR ב-25 מיליארד דולר. החברה, שיש לה 100 עובדים ומשרדים בדנוור, סופיה, ברלין ולונדון, היא ארגון "מרחוק תחילה" ומתכוונת להשתמש בכסף להגדלת צוותי המכירות, שיווק, הצלחת הלקוח וההנדסה שלה אחרי שהוסיפה לארגון לאחרונה מנהלים בכירים רבים עם ניסיון קודם בחדי קרן והנפקות/ אקזיטים.

"אם אפשר היה לתאר את הסבב הזה מההתחלה עד הסוף במילה אחת, היא הייתה "מגוחך"", אמר איוואן אוסמק, מנכ"ל Gtmhub. "מספר החברות שפנו והמהירות שבה הן היו מוכנות לפעול כדי שהסבב יקרה לא היו דומים לשום דבר שראיתי בעבר. העובדה שחברה יוקרתית ומכובדת כמו אינסייט סגרה איתנו במהירות שסגרה היא אות גדול לאימות של העבודה שעשינו והחזון שלנו לטווח הארוך".

אודות Gtmhub

Gtmhub היא ספקית מובילה של תוכנה לתיאום עסקי המבוססת על המתודולוגיה OKR. הפלטפורמה מציעה פרקטיקות אבטחה מובילות בענף ומשתלבת עם יותר מ-160 יישומים עסקיים. Gtmhub תומכת בקנאות ביותר מ-800 ארגונים ויותר מ-100,000 משתמשים ב-75 מדינות כולל CNN, רד הט, אדובי, Société Générale, טומטום, AIG ומותג הספורט הכי מוכר בעולם.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.gtmhub.com.

אודות Insight Partners

Insight Partners היא חברת הון סיכון והשקעות פרטיות גלובלית מובילה שמשקיעה בחברות טכנולוגיה ותוכנה עתירות צמיחה שגורמות לשינוי טרנספורמטיבי בענף שלהן. Insight Partners שהוקמה ב-1995 השקיעה ביותר מ-400 חברות ברחבי העולם וגייסה דרך סדרה של קרנות התחייבויות הון של יותר מ-30 מיליארד דולר. המשימה של אינסייט היא למצוא מנהלים עם חזון, לממן אותם ולעבוד איתם בהצלחה ולספק להם מומחיות מעשית בתוכנה כדי להשיג הצלחה ארוכת טווח. אצל האנשים שלה ובתיק שלה, אינסייט מעודדת תרבות סביב אמונה שחברות צמיחה וצמיחה יוצרות הזדמנויות לכולם. למידע נוסף על אינסייט, בקרו בבקשה באתר www.insightpartners.com  או תעקבו אחרינו בטוויטר @insightpartners.

אנשי קשר

Jeremy Epstein
jeremy@gtmhub.com

 

מקור:  Gtmhub

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE