Cavli Wireless מתחילה לייצר מודולי האינטרנט של הדברים LPWAN, LTE ודור 5 בהודו המבוססים על ערכות שבבים של GCT Semiconductor

Cavli Wireless מתחילה לייצר מודולי האינטרנט של הדברים LPWAN, LTE ודור 5 בהודו המבוססים על ערכות שבבים של GCT Semiconductor

"מודולי האינטרנט של הדברים LTE/LPWAN משולבי eSIM של קבלי יהיו פתרון התקשורת האלחוטית הראשון אי פעם שיתוכנן וייוצר בהודו כדי להפעיל יישומי האינטרנט של הדברים במגזרי הערים החכמות, רכב, אנרגיה ושירותים ציבוריים, ייצור, בריאות וחקלאות בכל העולם"

 

סן חוזה, קליפורניה, 25 בינואר 2021, :(BUSINESS WIRE)

Cavli Wireless משתפת פעולה עם GCT Semiconductor וקיבלה רישיון לערכת השבבים, כדי לייצר ולהפיק מודולי האינטרנט של הדברים LPWAN, LTE ודור 5 בהודו. זאת תהיה היוזמה הראשונה אי פעם להתחיל את הייצור של מודולי האינטרנט של הדברים LTE/LPWAN IoT ברמה תעשייתית בהודו. הודו היא מרכז עולה של פיתוח מוצרי האינטרנט של הדברים לשוק הגלובלי ומודולי האינטרנט של הדברים שמתוכננים, מפותחים ומיוצרים בהודו הם כבר חדשות טובות לבסיס הלקוחות הקיימים של קבלי.

GCT Semiconductor, Inc. מתכננת ומפתחת פתרונות שבבי LTE חדשניים לתעשיית התקשורת האלחוטית LTE דור 4, LPWAN ודור 5.

אלמנט חשוב בשיתוף הפעולה הזה, מודול האינטרנט של הדברים החכם  LTE CAT M1/NB1/NB2 C42GM שמבוסס על GCT GDM7243i, מגיע עם eSIM משולב, GNSS, בקר CAN ו-BLE-4.2, שהופכים אותו לחומרת החלומות של כל יצרן פתרונות של מעקב אחרי נכסים ורכב. יתר על כן, מודול האינטרנט של הדברים החכם C42GM הוא תואם Sigfox וגם אופציה אטרקטיבית לארגונים שמתמקדים בפתרונות של חיבור היברידי. מגוון רחב של יישומים/ מקרי שימוש של LPWAN כמו עוקבים, מכשירים לבישים, מדי מים/ חשמל/ גז חכמים ופתרונות מבוססי חיישנים אחרים לפרויקטים של עיר חכמה ניתנים להפעלה באופן יעיל באמצעות מודול האינטרנט של הדברים החכם C42GM משולב eSIM עם חיבור גלובלי.

תעשיית החיבור האלחוטי שגדלה כל הזמן ומוזנת מחדש עכשיו מהדחיפה הנוספת לדיגיטציה כתוצאה מהמגיפה, מכשירה את הקרקע להודו לעלות כמרכז ייצור אלקטרוניקה גלובלי עבור השווקים המפותחים. השותפות הזאת עם GCT Semiconductor  ממצבת את Cavli Wireless כשותפה גלובלית מועדפת בפרויקטים רבים של האינטרנט של הדברים ארגוני שבהם השוק דורש מוצרי חומרת חיבור עם רמה גבוהה של שילוב.

ההפצה של מודול האינטרנט של הדברים הראשון מהשותפות הזאת - C42GM שמתבצעים בו עכשיו ניסויים אצל לקוחות בכל העולם - תתחיל בכל העולם, על בסיס של ייצור המוני, מהרבעון הראשון של 2021.

יצרני פתרונות האינטרנט של הדברים שמעוניינים בהזמנה מוקדמת של ערכת הערכה יכולים לבקר לשם כך בקישור.

תמצאו את החדשות והעדכונים האחרונים על Cavli Wireless כאן

אודות Cavli Wireless, Inc.

Cavli Wireless היא יצרנית של מודולי האינטרנט של הדברים סלולריים, עם מטה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, שמשלבת חיבור של האינטרנט של הדברים וניהול נתונים בפלטפורמה אחת. קבלי מתכננת ומייצרת מודולי האינטרנט של הדברים סלולריים חכמים ברמה תעשייתית שמשפרים את האמינות של הציוד ומזרזת את תהליכי הפיתוח במגוון של יישומים, כולל התקנות של עיר חכמה, אוטומציה תעשייתית, לוגיסטיקה ותחבורה, בריאות ובטיחות של בני אדם. כל המודולים החכמים שמפותחים על ידי קבלי מצוידים בחיבור סלולרי גלובלי באמצעות פונקציית eSIM משולבת שמספקת למשתמשים מחירי נתונים גלובליים נשיגים, תהליכי ניהול מכשירים פשוטים וניהול מנויים מרכזי באמצעות המימשק מבוסס הענן הקנייני שלה Cavli Hubble.

אודות GCT Semiconductor, Inc.

GCT Semiconductor היא מתכנת וספקית ללא מפעל ייצור מובילה של פתרונות שבבים מתקדמים LTE דור 4 ודור 5. פתרונות ה-LTE שהוכחו בשוק של GCT איפשרו חיבור LTE מהיר ואמין למכשירים מסחריים רבים כמו טלפונים חכמים, טבלטים, נקודות חמות, פלאגי USB, נתבים, יישומי M2M וכדומה, לספקיות תקשורת LTE המובילות בעולם. GCT מציעה פתרונות LTE שממוטבים עבור האינטרנט של הדברים. המערכות על שבבים של GCT משלבות פונקציות של תדר רדיו, מודם פס בסיס ועיבוד אותות דיגיטליים ובכך מציעות פתרונות שלמים של פלטפורמות דור 4 ודור 5 עם גורם צורה קטן, צריכת חשמל נמוכה, ביצועים חזקים, אמינות רבה ויעילות עלויות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.gctsemi.com.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52363816/en

אנשי קשר

Ajit Thomas
Co-founder & CMO, Cavli Wireless
ajit@cavliwireless.com

 

מקור:  Cavli Wireless, Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE