הליברטון תספק פתרונות דיגיטליים לחברת הנפט של כוויית

הליברטון תספק פתרונות דיגיטליים לחברת הנפט של כוויית

טכנולוגיות להגדלת התפוקה בשדה הדיגיטלי המשולב בצפון כוויית

 

יוסטון, 3 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

חברת הליברטון (NYSE: HAL) הודיעה היום שהיא קיבלה חוזה מחברת הנפט של כוויית (KOC) לשתף פעולה במסע השינוי הדיגיטלי שלה באמצעות תחזוקה והרחבה של פתרונות דיגיטליים עבור הנכס שלה בצפון כוויית. זה יאפשר ל-KOC להאיץ את מחזור מהנתונים עד ההחלטה שלה על ידי תכנון והפעלה של תאומים דיגיטליים של השדה כדי להפוך לאוטומטיים תהליכי עבודה, עם תמיכה של DecisionSpace® 365, שירות מנויים מבוסס ענן של יישומי חיפוש והפקה.

 DecisionSpace® 365 שמבוסס על ארכיטקטורה פתוחה יעזור למהנדסים של KOC למדל, למטב ולהתקין תהליכי עבודה כדי לתכנן, לחזות ולמטב את התפוקה וההפעלה של נכסים. הארכיטקטורה הפתוחה משלבת טכנולוגיות של הליברטון וצדדים שלישים כדי לשפר את הביצועים התפעוליים ולהגדיל את השיוב הסופי.

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם KOC ביוזמות השינוי הדיגיטלי שלה ולהתבסס על העבודה הקודמת לנו כדי להגדיל את השיוב והתפוקה של המאגר", אמר נגרג‘ סריניוואסן, סגן נשיא בכיר של לנדמרק, הפתרונות הדיגיטליים והייעוץ של הליברטון. "באמצעות שימוש במחשוב ענן, האינטרנט של הדברים וטכנולוגיות זמן אמת כדי ליצור אופני עבודה חדשים, אנחנו יכולים לשפר את תכנון ההפקה, התזמון ולאפשר מיטוב וירטואלי ואוטונומי של המאגר".

אודות הליברטון

Halliburton הליברטון, שהוקמה ב-1919, היא אחת הספקיות הגדולות ביותר בעולם של מוצרים ושירותים לתעשיית האנרגיה. עם בערך 40,000 עובדים מ-130 לאומים ביותר מ-70 מדינות, החברה עוזרת ללקוחותיה למקסם ערך לאורך כל מחזור החיים של המאגר -- מאיתור פחמימנים וניהול נתונים גיאולוגיים ועד לקידוח והערכת מבנים, בניית והשלמת בארות ואופטימיזציה של התפוקה לאורך חיי הנכס. בקרו באתר החברה בכתובת www.halliburton.com. התחברו עם הליברטון בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ויוטיוב.

אנשי קשר

למשקיעים:
Abu Zeya
Investor Relations
investors@halliburton.com
281-871-2688

למדיה:
William Fitzgerald
External Affairs
pr@halliburton.com
281-871-2601

 

מקור:  Halliburton Company

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE