InVeris Training Solutions מזמינה את המשתתפים ב-IDEX 2021 להתנסות בתיק האימונים הצבאיים ללא מתחרים שלה

 

מווירטואלי עד אש חיה: InVeris Training Solutions מזמינה את המשתתפים ב-IDEX 2021 להתנסות בתיק האימונים הצבאיים ללא מתחרים שלה

סובאני, ג‘ורג‘יה, 2 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

InVeris Training Solutions, המובילה במוצרים ושירותים של אימונים בנשק משולבים אש חיה ווירטואליים לצבאות ואכיפת חוק, תציג מגוון רחב של פתרונות חדשניים בשני ביתנים בתערוכת וכנס הביטחון הבינ"ל הדו-שנתיים במרכז התערוכות הלאומי של אבו דאבי (ADNEC) באיחוד האמירויות, 21-25 בפברואר 2021. IDEX תהיה התערוכה המקצועית הבינ"ל הגדולה הראשונה של InVeris אחרי המיתוג מחדש שלה באוקטובר 2020 מ-Meggitt Training Systems.

"הודות לבעלות חדשה ודינמית, InVeris Training Solutions ממוצבת עכשיו טוב יותר מאי פעם לספק מומחיות צבאית ואכיפת חוק פנימית מעולה, יחד עם תמיכה מקומית בכל התיק שלנו", אמרה אנדריאה צ‘ופ, סגנית נשיא לאסטרטגיה, מכירות ושיווק. "הפתרונות הווירטואליים, באש חיה ומשולבים המתקדמים שלנו יכולים לעזור לכוחות צבא מהמזרח התיכון ואחרים להתכונן טוב יותר לפעול בהתראה מיידית נגד איומים עולים ומתפתחים".

לחברה תהיה שוב נוכחות כפולה ב-IDEX ב-2021. בביתן #02-A01, InVeris תציג את תיק האש החיה המקיף שלה, כוללם מודלים של שלושה מוצרים חשובים: לוכד כדורי הגומי המגורענים GranTrap™, הסביבה הטקטית מתקן לש"ב הממוטב לאימונים טקטיים (SHOTT™) לאימוני מיומנויות קריטיות, ומתקן האימונים בנשק העצמאי היביל Road Range™. גם מערכות ירי למטרה יוצגו בהבלטה, כולל XWT, מערכת השבת המטרות המסתובבות ב-360 מעלות האלחוטית הראשונה בתעשייה, וגם המטרה הנייחת הרב שימושית לחיל הרגלים (MF-SIT) שיכולה להגיב לפגיעות או תרחיש שתוכנת מראש, ומבטיחה שהמתאמנים לא יצפו את הפעולות של המטרה. מערכת LOMAH (מיקום של פגיעה והחטאה) מספקת את המידע שנחוץ כדי להציג במדויק מקבצי יריות ואיפוס של כלי נשק באופן יעיל יותר, שמביא לשיפור בכישורי הצלפות. יחד עם מגוון של מסלולי ירי ומערכות בקרה, אף חברה אחרת לא יכולה לספק פתרון מטווחים כולל דומה.

בביתן של International Golden Group (#04-C20), InVeris תציג את מערכת האימון באמצעות סימולציה FATS® 180MIL ששמה את המשתמשים בתוך הפעילות, כשהם מתמודדים עם לחצים מציאותיים תוך שמירה על מודעת גבוהה למצב. המערכת משתמשת באותו מנוע בליסטי עם אמינות גבוהה שקיבל תוקף על ידי צבא היבשה של ארה"ב, חיל הנחתים ולקוחות צבאיים אחרים. את FATS 180MIL ישלימו ב-IDEX מבחר כלי נשק מדומים, כולל M249 BlueFire® האלחוטי, רובה הצלפים M24 (Remington 700), M4 BlueFire, Glock 17 BlueFire ו-AK-47. במשך יותר משלושה עשורים, FATS היא המובילה באימונים וירטואליים, ומשמשת כמערכת הרשמית של כוחות הצבא של נאט"ו ובעלי ברית אחרים, יחד עם גורמי אכיפת חוק ברחבי העולם .FATS 180MIL ו-300MIL הם המוצרים הכי חדשים של InVeris בשוק הזה.

כדי לדבר עם נציג של InVeris במהלך IDEX 20219, בקרו באחד הביתנים לעיל או תקבעו פגישה בכתובת https://inveristraining.com/about-inveris-training-solutions/request-a-meeting-with-inveris/.

אודות InVeris Training Solutions

 

InVeris Training Solutions משלבת גישה זריזה וגמישה עם מומחיות ללא מתחרים בטכנולוגיות אימונים כדי לתכנן ולספק פתרונות אימונים מותאמים אישית בחזית הקידמה ששומרים על כך שלקוחות שהם צבא, אכיפת חוק ומטווחים פרטיים ומסחריים יהיו בטוחים, מוכנים וערוכים לשרת - כי שניות חשובות™. עם תיק של פתרונות אימונים באמצעות טכנולוגיה, וצוות של 400 עובדים שמתמקדים בחידושים, InVeris Training Solutions היא המובילה הגלובלית בפתרונות אימונים בנשק משולבים אש חיה ווירטואליים. באמצעות החברות הוותיקות שלה FATS® ו-Caswell, InVeris Training Solutions פרסה יותר מ-15,000 מטווחי אש חיה ו-7,500 מערכות אימונים וירטואליות בעולם ב-90 שנות ההיסטוריה שלה. המטה של החברה נמצא בסובאני, ג‘ורג‘יה, והיא פועלת עם לקוחות בארה"ב וברחבי העולם ממתקנים בחמש יבשות.

 

אנשי קשר

Michelle Henderson
Director of Marketing
InVeris Training Solutions
+1-678-288-1090
michelle.henderson@inveristraining.com

 

מקור: InVeris Training Solutions

 

 

 

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE