אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במרכז אסיה עם אחת מחברות עורכי הדין המובילות בטורקמניסטן

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במרכז אסיה עם אחת מחברות עורכי הדין המובילות בטורקמניסטן

 

סן פרנסיסקו, 18 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה שלה במרכז אסיה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם Altyn Kanun LLC מטורקמניסטן, ומחזקת עוד את הנוכחות של הארגון באזור על ידי מתן כיסוי נוסף.

 

Altyn Kanun LLC שהוקמה ב-2008 מספקת שירותים משפטיים לחברות רב לאומיות מובילות, מוסדות פיננסיים, קרנות השקעות, גופים ממשלתיים וחברות גדולות ברמה המקומית והבינ"ל. לחברה עם מלוא השירותים, שבראשה עומד השותף המנהל קרים מ. אקממדוב, יש יכולות בדיני חברות, מסחר, ליטיגציה, פתרון מחלוקות, עבודה, אנרגיה, מכס ומסחר, בנקאות ומיסים. החברה מתמקדת במגזרים שונים של הכלכלה כגון נפט וגז, אנרגיה, כימיקלים, כרייה, טקסטיל, בנייה, תחבורה ולוגיסטיקה.

 

"הצרכים של הלקוחות שלנו תמיד יהיו במרכז של כל דבר שאנו עושים", אמר קרים. "במשך השנים, החברה שלנו ידועה בכך שהיא מספקת ללקוחות שירותים ברמה גבוהה וגם שומרת על אמות המידה הגבוהות ביותר של יושרה ושקיפות במתן השירותים. שיתוף הפעולה עם האנשים שחושבים כמונו באנדרסן גלובל מוסיף עוד לצמיחה שלנו כשאנו ממשיכים להרחיב ולהעמיק את תחום השירותים שלנו".

 

"קרים והצוות שלו הפגינו את המחויבות שלהם לאחריות, שהובילה אותם להיות אחת מחברות עורכי הדין המובילות בטורקמניסטן", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "יש להם הרבה ידע ומומחיות בסביבה המשפטית של המדינה. הערכים התואמים שלנו והגישה המתמקדת בלקוח מאפשרת שיתוף פעולה סינרגטי שממצב אותנו להמשך התרחבות כשאנו ממשיכים להוסיף עוד משאבים באזור"

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-253 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE