המייסדת של Glamhive סטפני ספריינג'רז והסטייליסטית של הסלבס ניקול צ'אבז מודיעות על פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי

 

המייסדת של Glamhive סטפני ספריינג‘רז והסטייליסטית של הסלבס ניקול צ‘אבז מודיעות על פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי

הכנס יפגיש מובילים בתעשיות הסטייל והביוטי כדי לדבר על אופנה, ביוטי ויזמות

 

סיאטל ולוס אנג‘לס, 24 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Glamhive הודיעה שהכנס המקוון הרביעי שלה יתקיים ב-27 בפברואר 2021. פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי של Glamhive תפגיש מובילי צמרת באופנה וביוטי, מהסטייליסט של קריסטן בל ועד למייסדת שהפכה למשקיעה מייסדת של מיליארד דולר סינדי אקרט. המובילים החדשניים ידברו על אופנה, ביוטי, יזמות ועוד. סטפני ספריינג‘רז וניקול צ‘אבז ינחו במשותף את האירוע.

"אהבתי להיות חלק מפסגות הסגנון והביוטי של Glamhive, במיוחד בזמנים מאתגרים אלה. הפסגות הביאו תחושה של קהילה, שחסרה בעולם של טלנטים יצירתיים, ובנוסף יצרתי קשרים נהדרים עם אומנים אחרים על הדרך", אמרה ניקול צ‘אבז, סטייליסטית של הסלבס. ניקול היא אחת מהסטייליסטיות הכי מבוקשות היום. הלקוחות שלה נעות מכוכבות האיי-ליסט קריסטן בל, רייצ‘ל בילסון, ג‘סיקה סימפסון, אלי במבר, סקרלט ג‘והנסון, קתרין זיטה-ג‘ונס ורבות אחרות. העבודה שלה הופיעה בכתבי עת רבים, ביניהם W, InStyle ו-Harper‘s Bazaar.

"החזון של Glamhive הוא להפוך את היתרונות של עבודה עם סטייליסט אישי לזמינים לכל אחד, בכל מקום והאירועים הדיגיטליים שלנו הם הרחבה נהדרת של החזון הזה. הצד החיובי של השנה האחרונה הוא שהיא איפשרה לנו לשנות את פסגות הסטייל שלנו לדיגיטל, ובכך לאפשר לכל אחד בכל מקום להיפגש וללמוד מהטובים ביותר בביזנס", אמרה סטפני ספריינג‘רז, המייסדת מנכ"לית של Glamhive, ספריינג‘רז היא המייסדת ומנהלת העסקים הראשית של Glamhive, שירות הסטיילינג האישי המקוון שמביא סטייליסטים אישיים ומאפרים מומחים -- שמגויסים ישירות מהוליווד ואינסטגרם -- לכל אחד. Glamhive פיתחה תוכנה קניינית שמאפשרת לסטייליסטים להעביר ללקוחות חוויית סטיילינג שהיא 100% מקוונת, ומאפשרת לאנשים לעבוד עם סטייליסטים בכל מקום בעולם.

באירוע עם כרטיסים הזה שיימשך כל היום יהיו יותר מ-60 דוברים. להלן סקירה של כמה מהנושאים שידברו עליהם הדוברים הכוכבים:

נושאים:

היום יכלול 22 קטעים בשני מסלולים:

דוברים:

הדוברים כוללים סטייליסטים של הסלבס, מאפרים, מעצבי תדמית שעובדים עם השמות הכי גדולים בהוליווד ומעבר, כולל:

Angelina Jolie, Serena Williams, Mandy Moore, Sarah Jessica Parker, Kristen Bell, Khloe Kardashian, Robert Downey Jr., Keanu Reeves, Sharon Stone, Serena Williams, Miranda Lambert, Julianne Moore, and more.

סטייליסטים של הסלבס:

Nicole Chavez, Jill + Jordan, Jeanne Yang, Jennifer Rade, Tara Swennen, Janelle Miller, Lindsey Dupuis, Tiffany Gifford, Kesha McLoud, and Sonia Young.

מאפרים ומעצבי שיער של הסלבס:

Tommy Buckett, Todd Harris, Diana Madison, Danny Moon, AJ Crimson, and Helen Reavey.

יזמים, מעצבים ומובילים עסקיים

Claire Sulmers (Fashion Bomb Daily), Hillary Kerr (WhoWhatWear), Tara Rudes Dann (L‘Agence), Steven Dann (Designer), Cindy Eckert (The Pink Ceiling Fund), Helen Ravey (Act+Acre), Cassandra Cadwell (Violet Grey), Michelle Waugh (Designer), Clarissa Egana (Port De Bras), Amy Rosoff Davis (Celebrity Trainer), Jamie Kern Lima (IT Cosmetics).

מנחים:

בריאן אנדרווד (O Magazine), ברוק ג‘אפי (Penske Media), פנדורה אמורטיס (דיילי מייל), אנדריאה לבנתל (פיפל), רובין נזרו (O Magazine), אלכסיס בנט (ווג) וקיבווי צ‘ייז מרשל (The Kelly Initiative)

כרטיסים לכנס עולים $149 לכרטיס לכל היום. נותנת החסות המציגה של פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי של Glamhive היא Mary Kay Inc. ו-Mary Kay Global Design Studio שלה.

 

אודות Glamhive

 

Glamhive נוסדה על ידי היזמית סטפני ספריינג‘רז ב-2017 עם חזון להביא שוויון לסטיילינג האישי והנחת יסוד שהביטחון שבא עם זוהר לא צריך להיות בלעדי לעשירים והמפורסמים.

 

חוויית הסטיילינג המקוונת מציעה לכל אחד עם חיבור Wi-Fi גישה לסטייליסטים שיספקו לו את התמיכה שהוא צריך כדי להיות הגרסה הכי טובה של עצמו. עבור סטייליסטים, זאת פלטפורמה יעילה מקצה לקצה שעוזרת להם להגדיל את הרשת ואת העסק שלהם, 100% וירטואלית.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-57 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים  ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

https://www.businesswire.com/news/home/52384413/en

ליצירת קשר:

Stephanie Sprangers, Founder + CEO, Glamhive
stephanie@glamhive.com
+1.206.851.0446

מקור: Mary Kay

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire