בוגר אוניברסיטת ווידנר מקים קרן מלגות לזכר קורבנות הירי בבית הספר היסודי סנדי הוק

 דן בוריסלאו, המנכ"ל של מג'יקג'ק, הממציא של magicJack (TM), 
מעודד מנכ"לים בכל הארץ להקים קרנות דומות באוניברסיטאות בהן למדו

 

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, - GLOBE NEWSWIRE)נוי תקשורת), 23 בדצמבר 2012:

 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ(Nasdaq:CALL) , ("החברה"), המומחים לקול והמובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מעשרה מיליון מכשירי magicJack®, הודיעה היום שבאמצעות תרומה נדיבה של מג'יקג'ק מאחד מהבוגרים שלה דן בוריסלאו, אוניברסיטת ווידנר הקימה שלוש מלגות מלאות לזכר הקורבנות של הטבח בבית הספר היסודי סנדי הוק בניוטאון, קונטיקט. האחים של אלה שנרצחו בטרגדיה ובני המשפחה הצעירים  של המבוגרים שנרצחו יהיו זכאים לקבל את המלגות, שיכסו את כל העלויות במשך ארבע שנים אם הם יתקבלו לאוניברסיטת ווידנר.

 

"זה תהליך חינוכי קבוע שישמש לעזור לרפא את הניצולים והחינוך הזה יסופק כמובן ללא תשלום", אמר בוריסלאו, המנהל הכללי של מג'יקג'ק. "אני מקווה שהמעשה שלי ימריץ מנכ"לים ומנהיגים אחרים בקהילה העסקית לפתח קרנות דומות באוניברסיטאות בהן למדו. ויתרתי על כל הבונוס שלי כדי לעזור למג'יקג'ק לאפשר את ביצוע התרומה הזאת. עכשיו הזמן המתאים מאי פעם לתת. אם כל מנכ"ל יתרום רק מלגה אחת לאוניברסיטה בה למד, נטפל בזה"

 

"התרגשתי מאוד כשדן בוריסלאו פנה אלי אחרי הטרגדיה הזאת כדי להקים קרן מלגות לזכר הקורבנות בבית הספר היסודי סנדי הוק", אמר נשיא ווידנר ג'יימס ט. האריס השלישי. "הרצון של דן להעניק לתלמידים האלה באופן ישיר את מתת החינוך ולעודד אחרים להקים קרנות דומות באוניברסיטאות בהן למדו מעיד על חזון המנהיגות והמעורבות האזרחית שאנו מנחילים לתלמידים שלנו והתגלמותו בדן בוריסלאו".

 

בנוסף לשלוש המלגות המלאות שתממן התרומה של בוריסלאו, האריס הודיע שהאוניברסיטה תממן מלגה מלאה רביעית. המלגות יהיו זמינות במשך עד עשרים שנה, או עד שכל ארבע המלגות יוענקו. סטודנטים זכאים יכולים להגיש בקשה למלגה החל מסתיו 2013. שנת הזכאות האחרונה תהיה השנה האקדמית 2032-33. המועמדים המעוניינים מתבקשים להתקשר אל אוניברסיטת ווידנר לטלפון 610-499-4123 למידע נוסף.

 

בוריסלאו פועל בענף התקשורת כבר יותר מעשרים שנה והוא מוכר כחלוץ והממציא של הפיתוח של טכנולוגיות פורצות דרך כמו magicJack(TM). magicJack(TM) הוא שירות טלפון חינם עם תפוצה של יותר מ-11 מיליון. ממש לאחרונה magicJack(TM) זכה בפרס המאוד יוקרתי של שירות הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VoIP) הטוב ביותר מבחינת איכות, מחיר, ערך וקלות שימוש. הפעילות הפילנתרופית הנדיבה של בוריסלאו תמכה במטרות רבות הקשורות בילדים ונשים.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות ולהציע בנוחיות ללקוחות הקצה שלה מוצרים ושירותים אחרים בעלי ערך. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש מעט זמן השבתה או בכלל לא.

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 


 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
 
ir@magicJack.com
 
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

 

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769