אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במרכז אסיה עם חברת עורכי דין מקירגיזסטן

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במרכז אסיה עם חברת עורכי דין מקירגיזסטן

 

סן פרנסיסקו, 30 במרץ 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מקירגיזסטן Satarov, Askarov & Partners, ומרחיבה את הכיסוי הג"ג שלה במרכז אסיה.

 

Satarov, Askarov & Partners שהוקמה ב-2010 מתמחה בבוררות בינ"ל והשקעות בינ"ל, ומספקת שירותים לאנשים, עסקים מקומיים, חברות זרות ומוסדות ממשלתיים. עם משרד בבישקק, חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים מציעה מגוון רחב של שירותים משפטיים מסחריים כולל מיזוגים ורכישות של חברות, מימון על ידי חוב, משאבי טבע, הגבלים עסקיים ותחרות, מיסים והתדיינות משפטית על מיסים, סחר בינ"ל, מכס ומשפט פלילי.

 

"שירות באיכות גבוהה ללקוחות תמיד יהיה בעדיפות גבוהה", אמר המנהל הכללי אנבר אסקרוב. "הניסיון הרב שלנו והכרת השוק מאפשרים לנו לספק פתרונות הטובים מסוגם, ואנו מחויבים להרחיב את היכולות שלנו כל הזמן בסביבה הזאת שמתפתחת כל הזמן. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק את הצמיחה שלנו ומבטיח שהלקוחות מקבלים שירות יעיל ברמה המקומית והבינ"ל".

 

"Satarov, Askarov & Partners מספקת כיסוי רחב באחד השווקים החשובים של מרכז אסיה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "המחויבות שלהם לאחריות ושקיפות הביאה לקשרים מאוד ותיקים עם הלקוחות. הם משלימים את הצוות שלנו באזור, ואנחנו מצפים לחיזוק קשרי העבודה שלנו עם אנבר והצוות".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-263 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE