עיתוקי עובדים גלובליים מקבלים שירות מהמשרדים הבינ"ל של WHR

 

 

עיתוקי עובדים גלובליים מקבלים שירות מהמשרדים הבינ"ל של WHR

 

 

מילוואקי, וינקונסין, 13 באפריל 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

בשנת 2020,  WHR Group, Inc. (WHR) פתחה משרדים בינ"ל בסינגפור ובאזל, שווייץ, כדי לתמוך בשירותי עיתוק העובדים הגלובליים שלה. המשרדים האלה מספקים מגוון של שירותים כולל שירותים לפני ההצבה, במעבר, בהצבה וחזרה לארץ המוצא למועברים ממדינתם רב לשוניים. יחד עם המטה האמריקני שלה במילווקי, וויסקונסין, WHR עוזרת לכמה מהארגונים הכי הגדולים בעולם ועיתקה מאות אלפי עובדים ליותר מ-120 מדינות בכל העולם.

 

בבעלות יחידה ועצמאית מאז הקמתה לפני 26 שנים, WHR מתמחה בלתת לכל שוהה מחוץ למדינתו צוות עיתוק ייעודי, שירות קפדני וזמינות 24/7 בכל תהליך העיתוק - הצבות לטווח ארוך או קצר.

 

המשרד בשווייץ תומך בלקוחות והמועברים שלהם באירופה, המזרח התיכון ואפריקה והמשרד בסינגפור תומך באזור אסיה פסיפיק. "קוביד-19 האטה באופן דרמטי את היכולת של אנשים לחצות גבולות, אבל התעקשנו על פתיחת המשרדים האלה כדי למלא את ההתחייבויות של הלקוחות שלנו ולהיות מוכנים לענות על ביקוש עתידי", אמר נשיא WHR פול דה בור. "אנחנו צופים התאוששות מאוד טובה ברגע שהמגיפה תסתיים, ויש לנו את הבסיס לשרת כל התרחבות גלובלית שהלקוחות שלנו ידרשו".

 

אודות WHR Group, Inc.

 

WHR Group Inc. (WHR) היא חברת ניהול עיתוקים גלובלית מוכוונת לקוחות בבעלות פרטית שנבדלת במתן השירות הטוב ביותר מסוגו שלה והטכנולוגיה הקניינית בחזית הקידמה. ל-WHR יש משרדים במילווקי, וויסקונסין, שווייץ וסינגפור. עם שיעור שימור לקוחות של 100% בעשר השנים האחרונות, WHR ממשיכה למצב את עצמה כספקית האמינה בעיתוק עובדים גלובלי. למידע נוסף על WHR, בקרו בבקשה באתר http://www.whrg.com או תעקבו אחרי @WHRGroup: LinkedIn, Twitter, Facebook

 

קשרי מדיה

Mindy Stroiman, Corporate Writer
Email: Mindy.Stroiman@whrg.com
Phone: 262-523-7510

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE