נטג'טס משתפת עדכון חצי שנתי על ההתקדמות של תוכנית הקיימות הגלובלית

 

 

נטג‘טס משתפת עדכון חצי שנתי על ההתקדמות של תוכנית הקיימות הגלובלית

 

חברת התעופה הפרטית הכי גדולה בעולם מקדמת עוד את המחויבות שלה לתעופה בת קיימא

 

 

קולומבוס, אוהיו, 15 באפריל 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

 

NetJets, המובילה בתעופה הפרטית עם יותר מ-760 מטוסים בכל העולם, מפרסמת היום את העדכון החצי שנתי הראשון שלה אחרי ההשקה של תוכנית הקיימות הגלובלית המורחבת שלה באוקטובר 2020. מאז שהתוכנית הוכרזה, נטג‘טס קידמה עוד את המחויבות שלה לקיימות על ידי רכישת החזקה ב-WasteFuel, עסק מפסולת לדלק מהדור הבא שהופך פסולת מטמנות לדלק מטוסים בר קיימא (SAF). נטג‘טס  גם תרכוש 100 מיליון גלונים של SAF בעשר השנים הבאות. זאת אחת המכירות הכי גדולות של SAF בענף התעופה והכי גדול בפער בתעופה הפרטית.

 

בנוסף לדלק בר קיימא, היוזמה של נטג‘טס מתמקדת בקיזוזי פחמן של צרכנים וחברות. זה כולל קיזוז של הטיסות המנהלתיות וטיסות האימונים של נטג‘טס, וגם את שני משרדי החברה בקולומבוס, אוהיו שהם עכשיו ניטרליים מבחינת פחמן.

 

המדדים הבאים הם נקודות עיקריות של המאמצים הקולקטיביים האלה בששת החודשים האחרונים:

 

נטג‘טס אירופה, שהיא ניטרלית מבחינת פחמן מאז 2012, קיזזה 4,724 טון של פחמן מאוקטובר 2020 עד פברואר 2021 ויותר ממיליון טון בסך הכל. נטג‘טס אירופה תתחיל לרכוש SAF ב-2021.

 

"פעילות הקיימות הכלל עולמית שלנו ממשיכה להיות מקור של גאווה ולהט עבורנו בנטג‘טס ועדיפות עסקית חשובה ב-2021 ומעבר לה", אמר בראד פרל, סגן נשיא לשירותים מנהליים. "המחויבויות הכספיות והתפעוליות שלנו, ל-SAF במיוחד, לא רק דוחפות את המתחרים לנקוט עמדה בנושא אלא גם עוזרת להבטיח את המשך הזמינות של דלק בר קיימא לכל ענף התעופה. זאת רק התחלת המסע שלנו, ואנחנו מחוזקים להמשיך להתקדם כמובילים בתעופה פרטית בת קיימא".

 

נטג‘טס, חברת בת של Berkshire Hathaway, מתאמת את תוכנית הקיימות הגלובלית שלה עם המחויבות של חברת ההחזקות ליעדי הפיתוח בר קיימא של האו"ם. כדי לעקוב אחרי התקדמות הקיימות של נטג‘טס, בקרו באתר https://www.netjets.com/en-us/sustainability.

 

 

 

אודות נטג‘טס

 

נטג‘טס NetJets התחילה כחברה הראשונה לטיסות שכר וניהול של מטוסים פרטיים והובילה את הענף יותר מ-55 שנים. ואז ב-1986 היא חוללה בו מהפיכה עם הרעיון של בעלות משותפת והמשיכה ליצירת צי המטוסים הפרטיים הכי גדול ומגוון בעולם. כיום נטג‘טס גאה להיות חברה של Berkshire Hathaway שידועה במחויבות הבלתי מעורערת שלה לבטיחות, שירות וגישה גלובלית ללא משתווים. הגודל המוביל בענף של אריון והמודל העסקי שלה נותנים לנטג‘טס ולבעלים שלה קיימות פיננסית שאפשר לסמוך עליה שלא דומה לאף חברה אחרת בענף. נטג‘טס תמשיך להיות הבחירה המועדפת של הנוסעים הכי מבינים בעולם עוד דורות בעתיד. למידע נוסף על  חברת התעופה הכי מהימנה ואמינה בעולם, בקרו בבקשה באתר netjets.com.

 

למידע נוסף:

 

NetJets PR Team
NetJets
pressnetjets@hlgrp.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE