WeWork מודיעה על הסכם זכיינות עם קבוצת אמפא עבור WeWork ישראל

 

 

WeWork מודיעה על הסכם זכיינות עם קבוצת אמפא עבור WeWork ישראל

 

 

ניו יורק, 19 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE):

 

WeWork, הספקית המובילה של חללי עבודה גמישים, הודיעה היום על חתימת הסכם עם קבוצת אמפא, אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, ונתנה לה את הזכות הבלעדית להפעיל את WeWork ישראל בזכיינות.

 

אמפא שיחקה תפקיד אינטגרלי בפיתוח WeWork ברחבי האזור מאז שהחברה פתחה את האתר הראשון שלה בישראל בשנת 2014. שבע שנים מאוחר יותר, WeWork ישראל התרחבה לשלושה עשר מיקומים בשש ערים, והיא מספקת פתרונות לחללי עבודה גמישים וחדשניים עבור למעלה מ-10,000 חברים ברחבי הארץ.

 

הודעה זו היא ‘הצעקה האחרונה‘ בשותפות המתמשכת שבין WeWork ואמפא, ומגבשת את האמונה הרווחת בפוטנציאל הטמון ב-WeWork ישראל להצלחה ממושכת. במהלך השנה האחרונה, WeWork התמקדה בחיזוק עסקיה ופעילויותיה מסביב לעולם, תוך שימת לב לפתרונות נכסיים קלים שיכולים להביא הון מקומי וידע לשווקים מרכזיים. כתוצאה מכך, הסכם זכיינות זה ישלב את חוזקת המוצר של WeWork יחד עם התובנה המקומית המוכחת של אמפא ומומחיותה.

 

בזמן שחברות מסביב לעולם מבקשות להעריך מחדש את צורכי מקום העבודה שלהם, שותפות זו תבטיח את מיקומה הטוב של WeWork ישראל במתן מענה לצורך הגובר של לקוחות עסקיים וחברות מכל הגדלים במציאת פתרונות לגבי חללי עבודה גמישים ברמה עולמית.

 

הסכם הזכיינות של WeWork ישראל הוא צעד נוסף שלקח צוות ההנהגה החדש בייעול החברה, בשיפור יסודות העסק ובתנועה קדימה בדרך לרווחיות. כפי שכבר הודיעה לאחרונה בהסכם המיזוג עם BowX Acquisition Corp, לחברה יש חתומים באופן מלא על $800 מיליון דולר בפייפינג (השקעה פרטית בנכס ציבורי/בחברה ציבורית), כולל משקיעים כמו קבוצת Starwood Capital, Fidelity, Insight Partners ו-BlackRock.

 

מנכ"ל WeWork, סאנדיפ מת‘ראני: "בזמן שהעולם מתחיל לצאת מהמגיפה והדרישה לפתרונות של חללי עבודה גמישים על בסיס צרכי לקוח ממשיכה לעלות, המוצר של WeWork רלוונטי יותר מתמיד. עם הישגי העבר המוכחים שלה והבנת השוק לעומק, אמפא היא השותפה הנכונה לא רק לחיזוק העסקים שלנו בישראל, אלא גם בהנעתם קדימה".

 

שלומי פוגל, יושב ראש קבוצת אמפא: "בהיותנו השותפה המקומית של WeWork במשך שבע השנים האחרונות, אנחנו נרגשים להפעיל את WeWork ישראל באופן בלעדי. יש לנו את הביטחון המלא במוצר של WeWork כפיתרון המוביל העולמי לחללי עבודה גמישים. אנחנו מאמינים שצוות אמפא יחד עם הצוות המקומי של WeWork יחזקו וירחיבו את העסקים בשוק הישראלי, במיוחד בהתחשב באתגרים שלאחר הקורונה".

 

עסקת הזכיינות הישראלית צפויה להיסגר עד לסוף הרבעון השני ובכפוף לתנאי הסגירה המקובלים ולאישורים הרגולטוריים.

 

על WeWork

 

WeWork נוסדה בשנת 2010 עם החזון ליצור סביבות עבודה בהן אנשים וחברות באים יחד ומבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. מאז פתיחת המיקום הראשון שלנו בעיר ניו יורק, גדלנו והפכנו לספקית חללים גמישים ברחבי העולם; אנו מחויבים לספק פתרונות גמישים המונעים ע"י טכנולוגיה, חללים מעוררי השראה, וחוויות קהילתיות שאין כדוגמתן. היום, אנו מדמיינים מחדש שוב ושוב איך מקום העבודה יכול לסייע לכולם, מפרילנסרים עד ל-500 החברות המובילות בעולם (לפי מגזין פורצ‘ן), להגביר את המוטיבציה, את הייצוריות ולהתחבר. למידע נוסף על WeWork, בואו לבקר אותנו ב wework.com.

 

על קבוצת אמפא

 

קבוצת אמפא היא אחת מחברות האחזקה הגדולות ביותר בישראל ופעילה בתחומים מגוונים, כולל: נדל"ן, תעשיה, חקלאות ואנרגיה. פעילויות הנדל"ן כוללות בעלות וניהול של למעלה מ-400,000 מ"ר של משרדים, שטחים מסחריים ולוגיסטיים, עם שוכרים כמו גוגל, פייפאל ו-VMware.

 

אנשי קשר

 

WeWork

אמילי ספנסר

press@wework.com

 

מקור:  WeWork

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE