יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי

 

פריס, 20 באפריל 2021,  (BUSINESS WIRE):

 

Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את  דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח. שיתוף הפעולה הלא בלעדי הזה הוא גלובלי, עם משתמשים באזורים ג"ג מרובים שבהם Munich Re פועלת. כל הגופים והלקוחות של Munich Re יכולים להרוויח מהגישה המשותפת ולהתחבר לפתרון הזה.

 

הפתרון של Akur8 שפותח ספציפית בשביל ביטוח משפר את תהליכי התמחור של חברות ביטוח על ידי אוטומציה של המידול של הסיכון והביקוש, תוך שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית קניינית שקופה. היתרונות הליבתיים עבור חברות ביטוח הם הפחתת זמן המידול שיקצר את זמן ההגעה לשוק, יגביר את יכולת החיזוי וישמור על שקיפות מלאה ובקרה על המודלים שנוצרים.

 

יחידת הייעוץ הגלובלי של Munich Re מחוללת שינוי טרנספורמטיבי בתמחור ביטוחים באמצעות שימוש במדעי הנתונים ומחשוב, יחד עם העברת סיכונים. פרקטיקה גלובלית ייעודית של כמה מומחים לתמחור ביטוחים מפתחים פתרונות של מוצרים ותמחור: כל הלקוחות של Munich Re יכולים להתחבר אליהם דרך קשרי ביטוח המשנה. Akur8 תחזק את יכולות התמחור שלהם, ותביא יותר ערך ותחכום בתמחור ללקוחות שלהם, עם כלי תמחור שמשתמש בבינה מלאכותית באופן שקוף. צוותים של Munich Re ישתמשו ב-Akur8 בשביל הצעת המחיר של הביטוח מקצה לקצה.

 

"Akur8 מאוד נרגשת לגבי שיתוף הפעולה הזה עם Munich Re, שהיא אחת השחקניות הכי מפורסמות בכל העולם בתחום של ייעוץ ביטוח - שלא לדבר על פעילות ביטוחי המשנה והביטוחים הראשוניים שלה. שיתוף הפעולה הזה הוא גם הדגמה של הרלבנטיות והאטרקטיביות של הפתרון של Akur8 עבור סוגים רבים של שחקנים כמו מבטחים ראשוניים, מבטחי משנה, ספקי פתרונות וחברות ייעוץ", אמר סמואל פלמניי, מנכ"ל Akur8.

 

"שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Munich Re הוא צעד אסטרטגי משמעותי בהתפתחות שלנו, שיוצר דריסת רגל גלובלית. המומחיות והחוזקות המשולבות שלנו יאפשרו לשתי החברות שלנו להביא ערך מוסף רב", אומר ברון דה לינר, מנהל המכירות של Akur8.

 

"Akur8 הוא פתרון מרשים למידול של סיכונים וביקושים, שמהווה זינוק אמיתי קדימה מבחינת התחכום של התמחור בענף הביטוח. אנחנו בטוחים שהפתרון של Akur8 יאפשר לנו להביא ערך מוסף ללקוחות שלנו בפרויקטי הייעוץ השונים שלנו, בעיקר על ידי כך שפרקטיקת הייעוץ הגדולה שלנו תוכל לעבוד בשיתוף פעולה בסביבות עבודה ייעודיות של הלקוחות, ולשפר את יכולת החיזוי של המודלים כדי שבסופו של דבר ישפרו משמעותית את שיעור הנזקים", אומר יואכים מאתה, המנהל הגלובלי של הייעוץ גלובלי ב-Munich Re.

 

"החוזקות של Akur8, שמתרכזות בהסחרה של יכולת החיזוי, מאפשרות את מה שאנו מכנים "הגל השלישי" של תמחור ביטוח: בזמן שהוא שומר על שליטה מלאה על התהליך, רוב הזמן של המומחה בתחום מוקדש להבנת הבעיה ויישום הפתרון הנכון, ולא במשימות מידול מייגעות שחוזרות על עצמן. למרות שהם חברת הזנק, המקצועיות, הרקורד וההיענות של הצוות של Akur8 לאורך כל התהליך היו גורמים מכריעים בבחירה שלנו - שבוצעה אחרי תהליך בחירה מעמיק שבו הצעת הערך והחוזקות של כל שחקן נבדקו ביסודיות", אומר מסימו קבדיני, מנהל הייעוץ האקטוארי וניתוח נתונים ב-Munich Re.

 

אודות Munich Re

 

Munich Re היא אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוחי משנה, ביטוחים ראשוניים, ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח. הקבוצה כוללת את המגזרים העסקיים ביטוחי משנה ו-ERGO, וגם את חברת ניהול הנכסים MEAG. Munich Re פעילה בכל העולם ופועלת בכל התחומים של עסקי הביטוח. מאז הקמתה ב-1880, Munich Re מפורסמת במומחיות ללא מתחרים שלה שקשורה לסיכונים, ובמעמד הפיננסי האיתן שלה. היא מציעה ללקוחות הגנה פיננסית כשהם ניצבים בפני רמות יוצאות דופן של נזק - מרעידת האדמה בסן פרנסיסקו ב-1906 ועד לעונת הטייפונים באוקיינוס השקט ב-2019. ל-Munich Re יש חוזק בולט בחדשנות , שמאפשר לה גם לספק כיסוי לסיכונים יוצאי דופן כמו שיגורי טילים, אנרגיה מתחדשת או התקפות סייבר. החברה ממלאת תפקיד מפתח בקידום השינוי הדיגיטלי של ענף הביטוח, וזה הרחיב עוד את היכולת שלה להעריך סיכונים ואת מגוון השירותים שהיא מציעה. בזכות הפתרונות בהתאמה אישית שלה והקירבה רבה ללקוחות שלה Munich Re היא אחת משותפי הסיכונים הכי מבוקשים בעולם של עסקים, מוסדות ואנשים פרטיים.

 

אודות Akur8

 

Akur8 מחוללת מהפיכה בתמחור ביטוחים עם בינה מלאכותית שקופה. Akur8 פיתחה פתרון תמחור ביטוחים מבוסס בינה מלאכותית ייחודי שהופך את המידול לאוטומטי עבור חברות ביטוח תוך שמירה על שקיפות מלאה ושליטה על המודלים שנוצרים, כפי שדורשות התקנות בכל העולם. Akur8 היא הפתרון היחידי בשוק שמשלב בין העולמות של למידת מכונה ואקטואריה - ומאפשר ללקוחות מיטוב מחירים מבוסס ערך לכל החיים.

 

1 https://www.munichre.com/en/solutions/reinsurance-property-casualty/global-consulting.html

אנשי קשר

For Munich Re
Dr. Massimo Cavadini (mcavadini@munichre.com, Global Head of Actuarial Consulting & Data Analytics)
Dr. Davide Burlon (dburlon@munichre.com, Global Akur8 Product Owner)

For Akur8
Felix d’Alançon (felix.dalancon@akur8-tech.com, Global Partnerships)

 

מקור: Akur8

 

מולטימדיה

לוגו

לוגו

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE