מומחה של PLX יציג מצגת על פישוט הדיבוג של PCI Expres בכנס המפתחים של PCI-SIG בישראל

סאניווייל, קליפורניה ותל אביב, ישראל 28/2/2013 (Marketwire –נוי תקשורת) :

 

PLX Technology, Inc. (NASDAQ: PLXT), המובילה הגלובלית בפתרונות שבבים ותוכנה לחיבורי PCI Express® (PCIe®) המאפשרים ארכיטקטורות מתפתחות של מרכזי נתונים, הודיעה היום שהחברה תציג מצגת טכנית על פישוט הדיבוג של PCIe בכנס המפתחים (DevCon) הקרוב של PCI-SIG בתל אביב, ישראל. דרק פרסיבל, מהנדס יישומי שטח בכיר של PLX®, יציג את המצגת "דיבוג חיבורי PCIe ללא אנלייזר" בכנס, ב-12 במרס בשעה 8:30-9:30 בבוקר (זמן עולמי מתואם). המצגת כוללת הנחיות למתכננים על הדרכים היעילות ביותר לפתרון בעיות נפוצות ומורכבות בתכנון PCIe באמצעות כלי דיאגנוסטיקה בשבב ותוכנה חופשית, במקום לרכוש ציוד אנליזה יקר.

 

במצגת שלו, שבנויה עבור מהנדסים שמכירים את PCIe אבל מעוניינים בהבנה מעמיקה יותר של שיטות דיבוג בטכנולוגיית החיבורים העוצמתית הזאת, פרסיבל יסביר מגוון רחב של אתגרים ופתרונות שבהם מתכננים נתקלים בגיבוש הסופי של תכנונים מבוססי PCIe, ביניהם:

 

ü     שלבי דיבוג ראשוניים

ü     הבנת LTSSM

ü     דיבוג באמצעות אוסילוסקופ

ü     דיבוג באמצעות רגיסטרים

ü     בעיות ברמת המערכת

ü     רוחב הפס וגודל תוכן המנה (payload)

 

PCI Express נמצא בכל מקום במערכות משובצות, שרתים, יישומי אחסון ומגוון של סביבות מרכזי נתונים ומחשוב ענן אחרות, עם יתרונות חשובים על פני ממשקים חלופיים: הספק נמוך, זיהוי אוטומטי, אפשרות להגדיר את הנתיבים וזיהוי ותיקון שגיאות חזק. ועם זאת, מתכננים עדיין צריכים מדי פעם לדבג חיבורי PCIe בעייתיים. כלי הדיאגנוסטיקה בשבב שנמצאים במתגי ה-PCIe ExpressLane™ של PLX -- מחולל מנות משובץ, מדידת העין של Rx, לולאת ה-Tx, מוני שגיאות, מחולל PRBS ויכולות הזרקת שגיאות -- מאפשרים למהנדסים לדבג תכנונים במהירות ובאופן משתלם ועוזרים להביא אותם לשוק בזמן המינימאלי.

 

המתגים של PLX: ביצועים ללא מתחרים, מרחיבים את PCIe אל מחוץ לקופסה

 

תיק מוצרי הדור השלישי של ExpressLane PCIe של PLX עם כלי הדיאגנוסטיקה בשבב האלה כוללים 18 מתגים הנעים מהתקן יעיל עם 12 נתיבים ושלוש יציאות ועד למתג היחידי בענף עם 96 נתיבים ו-24 יציאות. תכנונים המשתמשים במתג ExpressLane PEX8796 (8 גיגה העברות לשנייה לנתיב, במצב דופלקס מלא) מממשים קצב העברה של עד 1.5 טרה ביט לשנייה - ביצועים שמשתווים לכל טכנולוגיות החיבורים האחרות. יתר כל כן, המתגים המאוד רב תכליתיים האלה מאפשרים עכשיו את הטכנולוגיה ExpressFabric®, פתרון שתכננה PLX שמרחיב את PCIe מעבר למעמד הדומיננטי הנוכחי שלו בתוך שרתים, מתגי רשתות ומכשירי אחסון ולתוך הלב של מארג המערכת. ExpressFabric, טכנולוגיית הדור השלישי של PCIe -- ובסופו של דבר הדור הרביעי -- מציגה למתכננים את פתרון המארג עם ההספק והעלות הנמוכים ביותר, משום שהיא מבטלת את הצורך בתרגום המסורבל של חיבורים מרובים, ובכך מפחיתה את זמן האחזור ומגבירה את הביצועים.

 

לפרסיבל יש קרוב לשלושים שנות ניסיון בתפקידים טכניים שונים בענף השבבים. כמהנדס יישומי שטח בכיר ב-PLX אירופה, הוא מספק תמיכה טכנית והדרכה ללקוחות של PLX באירופה, אפריקה והמזרח התיכון. לפרסיבל יש תואר בהנדסה מאוניברסיטת האל בבריטניה.

 

כנס המפתחים DevCon ייערך ב-11-12 במרס 2013 בקרלטון תל אביב. למידע נוסף על הכנס ולהרשמה:

 www.pcisig.com/events/Israel_DevCon_2013

 

למידע נוסף על  PLX:

 

ü       לצפות בסרטונים

ü       להורדת תיעוד נלווה

ü       ליצור קשר עם המכירות

 

אודות PLX

PLX Technology, Inc. (NASDAQ: PLXT), שהמטה שלה בסאניווייל, קליפורניה, ארה"ב, היא הספקית הגלובלית מובילת הענף של פתרונות חיבורי PCI Express מבוססי שבבים ומתמקדת בעיקר בשוקי מרכזי הנתונים הארגוניים. החברה מפתחת שבבים מועשרים בתוכנה המאפשרים בידול מוצרים, פעולה הדדית אמינה וביצועים מעולים. בקרו את PLX בלינקדאין, פייסבוק, טוויטר ויוטיוב.

 

ExpressLane, ExpressFabric, PLX והלוגו של PLX הם סימני מסחר של PLX Technology, Inc. שעשויים להיות רשומים בתחומי שיפוט מסוימים. כל שמות המוצרים האחרים שמופיעים בחומר זה הם למטרות זיהוי בלבד ומכירים בכך שהם שמות מסחר או שמות מסחר רשומים של החברות שלהם.

 

איש הקשר של PLX:

David Hurd

מנהל התקשורת

טל. +1 (408) 328-3594

dhurd@plxtech.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRE