הכינוס המיוחד של בעלי מניות אובלון ת'ראפיוטיקס נדחה ל-25 במאי 2021

 

הכינוס המיוחד של בעלי מניות אובלון ת‘ראפיוטיקס נדחה ל-25 במאי 2021

 

החברה מפצירה בכל בעלי מניותיה להצביע בעד כל ההצעות הנוגעות למיזוג עם ReShape Lifesciences

 

הכינוס יתקיים באמצעות שידור מרוחק (Webcast) ב-8:30 בבוקר איזור זמן פסיפיק

 

סן דיאגו, קליפורניה, 18 במאי 2021, (ACCESSWIRE) :

 

Obalon Therapeutics, Inc (NASDAQ:OBLN), חברת טכנולוגיות רפואיות המשלבת פיתוחים מתחומים שונים בענף, הראשונה והיחידה עד כה שהציגה פתרון להשמנת יתר שקיבל אישור FDA המתבסס על בלון הממולא בגז הנבלע דרך הפה ופועל בתוך הקיבה, מודיעה כי הכינוס המיוחד של בעלי מניותיה שהתקיים ב-13 במאי 2021 פוזר ללא החלטה ונדחה עד ליום שלישי, 25 במאי, 2021 בשעה 8:30 בבוקר איזור זמן פסיפיק, על מנת להעניק לבעלי המניות זמן נוסף להצבעה.

 

ללא קשר למספר המניות שהם מחזיקים, בעלי המניות מתבקשים בזאת להשמיע את קולם בנושא חשוב זה בו יש להם ענין, וזאת באמצעות הצבעה טרם מועד הכינוס המיוחד. על מנת להגיע להכרעה במעמד הכינוס המיוחד, יש צורך בקיומו של רוב המייצג את בעלי זכות ההשפעה המחזיקים במניות החברה הרשאים להצביע ומשתתפים בהצבעה או מיוצגים באמצעות ייפוי כח.

 

מי שהחזיק מניות של אובלון בסיום יום המסחר ב-7 באפריל, 2021, היום הקובע לכינוס המיוחד, רשאי להצביע ולהשתתף בכינוס המיוחד אף אם אינו מחזיק כעת במניות הללו. מועצת המנהלים של אובלון המליצה לבעלי המניות של אובלון להצביע בעד כל אחת מההצעות.

 

כל החומרים הקשורים לכינוס המיוחד של אובלון זמינים ב- www.virtualshareholdermeeting.com/OBLN2021SM

 

הצבעתך חשובה, ללא קשר לכמות המניות שבידך.

 

כיצד להצביע

 

בעלי המניות של אובלון מתבקשים למלא אחר ההוראות בכתב ההצבעה שלהם על מנת להצביע באמצעות הטלפון או באופן מקוון.

 

אם יש לך שאלות או שהינך זקוק לסיוע בהליך ההצבעה, אנא צור קשר עם משרד עו"ד MacKenzie Partners במספר ללא-חיוב (800) 322-2885 או באמצעות דואר אלקטרוני proxy@mackenziepartners.com לסיוע.

 

אודות אובלון ת‘ראפיוטיקס בע"מ

 

Obalon Therapeutics, Inc (NASDAQ:OBLN) הינה חברה שמרכזה בסן דיאגו, הממוקדת בפיתוח ומסחור טכנולוגיות חדשניות להפחתת משקל.

 

מידע חשוב נוסף והיכן לאתר אותו

 

פניה זו מתבצעת בהקשר למיזוג המוצע בין אובלון ת‘ראפיוטיקס, בע"מ ורישייפ לייף סיינסס, בע"מ. אובלון הגישה מסמך רישום באמצעות טופס S-4 (מספר תיק 333-254841) לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC). מסמך הרישום שהוגש באמצעות טופס S-4 הוכרז כתקף ב-13 באפריל, 2021. הגרסאות הסופיות של כתב ההצבעה הסופי/תשקיף הוגשו לרשות ניירות ערך ב-13 באפריל, 2021. מסמכים אלו כוללים מידע חשוב אודות אובלון, רישייפ, המיזוג המוצע ונושאים קשורים. אנו מפצירים בבעלי המניות לקרוא את מסמכי כתב ההצבעה/תשקיף (כולל שינויים או תוספות שבוצעו בהם) ומסמכים אחרים שהוגשו לרשות ניירות ערך במלואם ובאופן זהיר, מכיוון שהם מכילים מידע חשוב שבעלי המניות נדרשים להביא בחשבון בטרם יקבלו החלטה באשר למיזוג והנושאים הקשורים בו. בנוסף לקבלת כתב ההצבעה הסופי/תשקיף וכרטיס ההצבע או הוראות לביצוע ההצבעה באמצעות טופס שישלח בדואר אלקטרוני, בעלי המניות יוכלו גם לקבל את כתב ההצבעה/תשקיף הסופיים, כמו גם מסמכים אחרים שהוגשו לרשות ניירות ערך, המכילים מידע אודות אובלון, ללא חיוב, מאתר רשות ניירות ערך ב-http://www.sec.gov או, ללא חיוב, באמצעות פניה בכתב ל:

 

Obalon Therapeutics, Inc.,

5421 Avenida Encinas, Suite F, Carlsbad, CA 92008,

 Attention: Corporate Secretary.

 

מקור: ReShape Lifesciences Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769