אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה בטורקיה באמצעות ספקית שירותי מס מאיסטנבול

אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה בטורקיה באמצעות ספקית שירותי מס מאיסטנבול

 

סן פרנסיסקו, 25 במאי 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מחזקת את נוכחותה בטורקיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם ספקית שירותי המס ECC Denetim, מעשירה את נוכחות הארגון במדינה וממשיכה לקדם את האסטרטגיה שלה לאספקת חבילה מלאה של שירותים משולבים באמצעות חברות ברשת שלה ושותפי פעולה ברחבי העולם.

 

המשרד שבסיסו באיסטנבול הוקם בשנת 2020 בידי המייסד והשותף המנהל סלאל סליק, PhD, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעבודה במשרד האוצר הטורקי, ויותר מ-15 שנות ניסיון בפרקטיקה פרטית. המשרד מספק שירותי מס וייעוץ, מסייע ללקוחות מקומיים וזרים בענייני מס, בדיקת נאותות, מע"מ, החזר מע"מ, ייעוץ ניהולי, הקמה וארגון מחדש של חברות וסיוע בנבכי חוקי התעסוקה.

"איכות השירות ושביעות הרצון של הלקוחות הם היבטים קריטיים של העסק שלנו", אמר סלאל. "על מנת לספק את הפתרונות הטובים מסוגם עבור לקוחותינו, אנו מקדישים את עצמנו לניהול כל צרכי הלקוח, תוך הקפדה על טיפול בכל העניינים בשקיפות ובתשומת לב לפרטים הקטנים. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מאפשר ללקוחותינו להמשיך לעבוד עם היועצים המהימנים שלהם, תוך גישה לפתרונות מקיפים ומשולבים ברחבי העולם".

"סלאל וצוותו מומחים במערכת המס הטורקית, ואנו שמחים להרחיב את היכולות שלנו בשוק זה", הוסיף יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן, מארק וורסאץ. "מדובר בתוספת נהדרת לשיתוף הפעולה הטרי שלנו עם MGC Legal, והוא מעניק לנו כיסוי רחב בעת שהצרכים של לקוחותינו ממשיכים לגדול במדינה ובאזור."

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-269 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire