Madison Realty Capital העמידה 278.5 מיליון דולר בהלוואת בנייה לטובת שלושה פרוייקטים רב-משפחתיים ודירות יוקרה באוסטין, טקסס

 

Madison Realty Capital העמידה 278.5 מיליון דולר בהלוואת בנייה לטובת שלושה פרוייקטים רב-משפחתיים ודירות יוקרה באוסטין, טקסס

 

הרכב הנכסים כולל 734 דירות רב-משפחתיות, 1,264 יחידות דיור מתוכננות, ו-117 דירות יוקרה

 

ניו יורק, 8 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, הודיעה היום כי העמידה הלוואת בנייה בסך 278.5 מיליון דולר עבור פורטפוליו של ארבעה נכסים הממוקמים באוסטין, טקסס ל-Reger Holdings, LLC, חברת השקעות ופיתוח נדל"ן שבסיסה בניו יורק בהובלת המנכ"ל גורדון רגר, דור שלישי למשפחת רגר/מדר שייסדה את החברה.

התיק מורכב משני נכסים רב-משפחתיים מעורבים ו-317 אקר של קרקעות זכאיות עם תוכניות לפיתוח 1,264 יחידות דיור רב-משפחתיות, תחת השם EastVillage, הממוקמות לאורך "המסדרון הטכנולוגי" פארמר ליין בצפון מזרח אוסטין, ודירות יוקרה במרכז אוסטין תחת השם The Linden Residences. רגר אחזקות סיפקה הון עצמי משמעותי לבנייה.

 

ג‘וש זיגן, מנהל ומייסד-שותף ב- Madison Realty Capital, אמר: "עסקה זו מדגישה את הגישה מונחית-הפתרונות של מדיסון נדל"ן קפיטל, ואת היכולת הייחודית לשמש כספק מימון יחיד ללווה בעל מוניטין רב. אוסטין היא עיר צומחת ותוססת שחוותה צמיחה כלכלית יוצאת דופן, אך ניצבת בפני חסמי כניסה גבוהים. מסדרון הטכנולוגיה פארמר ליין הוא משכנם של כמה מהמעסיקים הבולטים באוסטין וכמה מהחברות החדשניות ביותר במדינה, כולל טסלה, אפל, סמסונג, אורקל, דל, פייסבוק ו-3M. עם זאת, העיר עומדת בפני מחסור באפשרויות דיור איכותיות שעובדים במסדרון הטכנולוגי פארמר ליין דורשים. אנו מצפים לעבוד עם Reger, מפתח הטוב מסוגו עם מאזן פיננסי חזק, על מנת להשלים את שלבי הפיתוח העתידיים באוסטין ולהמשיך לזהות הזדמנויות אטרקטיביות עבור המשקיעים והשותפים שלנו ברחבי טקסס והאיזור הדרום-מערבי".

 

"המימון העיקרי של Madison Realty Capital עבור EastVillage ו-Linden הינו אבן דרך מרגשת עבור שני הפרויקטים", אמר גורדון רגר. "אנו שמחים לעבוד עם מקור הון יחיד שיש לו את הגמישות לממן פרויקטים מגוונים אלה".

 

מתחמי המגורים המיועדים לריבוי שימושים מורכבים משני אתרי פיתוח המשתרעים על פני 29 אקר, בתוך אתר ראשי המשתרע על פני 400 אקר המתוכנן עבור EastVillage. הפיתוח הראשון של EastVillage יציע 312 יחידות דיור יוקרתיות בששה בנייני דירות בסגנון גן, עם תוספות מהשורה הראשונה, כולל חדר כושר, חצר, עמדת טיפוח לכלבים ובריכת שחייה. הפיתוח השני של EastVillage יכלול 422 יחידות דיור נוספות עם שני חדרי שינה ושלושה חדרי שינה עם גימורים חדישים, חדר כושר, חדר משחקים, סטודיו ליוגה ו-143,000 ר"ר (square feet) של שטחי מסחר. השלבים העתידיים בפיתוח עבור EastVillage יכללו 317 אקר של קרקע שאושרה עבור 1,264 יחידות רב-משפחתיות, 240 חדרי מלון ומעל מיליון רגל רבועים של שטחי מסחר. EastVillage צמוד למפעל ייצור שבבי המוליכים למחצה של סמסונג, אחד המעסיקים הגדולים באוסטין, שהודיע לאחרונה על כוונתו להתרחב עם מתקן לייצור שבבים בשווי 17 מיליארד דולר.

 

The Linden Residences, הממוקם ברחוב 17 מערב מספר 313 במרכז העיר אוסטין, ליד בנין הממשל ואוניברסיטת טקסס שבאוסטין, הוא פרויקט דירות יוקרה בן 28 קומות, שיציע 117 יחידות בהן חדר שינה אחד עד שלושה, 5,196 ר"ר של פעילות קמעונאות בקומת הקרקע ו-251 מקומות חניה. היחידות, העשירות בתוספות מפנקות, כבר נמכרו עד כה בהיקף משמעותי.

 

מנכ"ל Newmark, דיוויד דובאדג‘יאן, מנהל בכיר בניומארק, בריאן באטלר, והדירקטור, דיוויד דובאדג‘יאן ג‘וניור, שימשו כיועצים למדיסון נדל"ן קפיטל בעסקה.

 

אודות Madison Realty Capital

 

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח עם משרדים אזוריים בשווקים חשובים כולל לוס אנג‘לס ודאלאס. MRC, שהוקמה ב-2004, סגרה עסקאות של בערך 14 מיליארד דולר במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות. החברה מנהלת השקעות בארצות הברית בשם בסיס משקיעים גלובלי. MRC היא חברה משולבת במלואה עם יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדלן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדלן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

 

למידע נוסף, עקבו אחרינו בלינקדין או בקרו באתר www.madisonrealtycapital.com.

 

קובץ מצורף:

 

למידע נוסף:

 

Nathaniel Garnick/Grace Cartwright

Gasthalter & Co.

(212) 257-4170

madisonrealty@gasthalter.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire