עידן חדש של מברשות שיניים חשמליות מתחיל עכשיו עם Oclean X Pro Elite, המברשת החכמה במיוחד

 

עידן חדש של מברשות שיניים חשמליות מתחיל עכשיו עם Oclean X Pro Elite, המברשת החכמה במיוחד

 

שנג‘ן, סין, 11 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

אוקלין (Oclean) השיקה לאחרונה את Oclean X Pro Elite, מברשת השיניים החשמלית הראשונה בעולם עם מסך מגע.

 

מעבר לניקיון היסודי, מברשת השיניים החשמלית החכמה גם עוקבת אחר הצחצוח שלכם ומעניקה משוב מתאים כדי לשפר את בריאות הפה שלכם. לרוע המזל, רוב הדגמים המוצעים בשוק אינם חכמים מספיק כדי לעבוד ללא סיוע של אפליקציה, וזה אומר שאתם צריכים לוודא שהטלפון שלכם פועל ונמצא לפניכם כדי שתוכלו ליהנות מהתכונות החכמות. אבל Oclean X Pro Elite עם מסך המגע היא מברשת חשמלית חכמה באופן עמוק יותר כך שניתן לקשר אותה לאפליקציה לאחר השימוש, כך שניתן יהיה לתפעל אותה בנפרד ובאופן אינטראקטיבי.

 

מסך מגע: לרוב מברשות השיניים החשמליות אין מסך, שלא להזכיר מסך מגע. במסך המגע של Oclean X Pro Elite תוכלו להגדיר את מצב הצחצוח המועדף, כמו גם את הזמן והעוצמה המבוקשים, ואפילו לראות את התוצאות מבלי לפתוח כלל את האפליקציה.

 

זיהוי נקודות מתות: דגמים רבים יכולים לעשות זאת בעזרת אפליקציה. אבל האם אפשר לאסוף ולעבד נתונים מבלי להשתמש באפליקציה? זה נשמע הרבה לבקש, אבל Oclean X Pro Elite החכמה במיוחד מתמודדת היטב עם האתגר: היא יכולה להציג א תוצאות הצחצוח במסך ה-LCD תומך המגע, בעוד שהאפליקציה אחראית למעקב לטווח הארוך.

 

מצבי צחצוח: ברוב דגמי המרשות החשמליות מוצאים מבחר מוגבל וכללי מדי של אפשרויות בחירה, אבל אוקלין מציעה באפליקציה למעלה מ-20 תוכניות צחצוח שיתאימו לתנאים אורליים שונים. ובנוסף, תוכלו גם להכין תוכניות אישיות שמתאימות, אם צריך, למצב מחלת הפה שלכם.

 

התכונות החכמות המוזכרות לעיל דורשות מערכת הפעלה רבת עוצמה המשלבת את כולן, שממטבת את היכולות האינטראקטיביות, שמציעה יותר נוחות, וכל הזמן משדרגת את מברשת השיניים. מברשת הדגל X Pro Elite של אוקלין מצוידת במערכת ההפעלה המתקדמת ביותר, שלא רק עוזרת לה להיות חכמה יותר, גם משדרגת את מערכת הניקוי. כמו כן משתלבת מערכת הפחתת הרעשים החדשנית של אוקלין וכן טעינה אלחוטית מהירה.

 

פרטים נוספים תמצאו כאן: https://bit.ly/3pJjOcv

 

גלריית תמונות/מולטימדיה זמינות כאן: https://www.businesswire.com/news/home/52443856/en

ליצירת קשר:

 

Taylor Qu
bbeng8529@gmail.com
https://www.oclean.com/products/oclean-x-pro-elite

 

מקור: Oclean

 

צילום מצורף:

 Oclean X Pro Elite Ushers in Era of Deep Smart Electric Toothbrush in 2021 (Photo: Business Wire)

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire