אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי שלה באמצעות פירמה משפטית באנטיגואה וברבודה

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי שלה באמצעות פירמה משפטית באנטיגואה וברבודה

 

 

סן פרנסיסקו, 15 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מחזקת את אחיזתה באיזור הקריביים באמצעות שיתוף פעולה עם פירמת Richards & Company באנטיגואה וברבודה, ומרחיבה את יכולת הכיסוי שלה עד לקצהו הדרומי של האיזור.

 

הפירמה, המעניקה את מכלול השירותים המשפטיים, נוסדה ב-1999 בידי השותפה המנהלת, סטייסי ריצ‘ארדס-רואץ‘, וממוקמת בסיינט ג‘ון. השירותים המשפטיים המגוונים מוצעים לאנשים פרטיים, עסקים ותאגידים בתעשיות שונות. יכולות הפירמה כוללות קנין רוחני, ליטיגציה אזרחית, הקמת חברות ועסקים, משפט מסחרי, בנקאות ונדל"ן.

 

"המטרות העיקריות שלנו הינן לספק ללקוחחות שלנו פתרונות אפקטיביים וחדשניים", מסרה סטייסי. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל ימשיך להניע את מטרות החברה שלנו קדימה, ויאפשר לנו את היכולת לספק את הפתרונות העצמאיים הטובים מסוגם ללא חשיבות לגבולות פיזיים".

 

יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן, מארק וורסאץ, הוסיף: "התוספת של Richards & Company לפלטפורמה שלנו בקריביים מייצגת את האסטרטגיה השאפתנית שלנו להפוך לפירמה גלובלית מובילה באיזור. סטייסי והצוות שלה אוחזים בידע ובמומחיות המשחקים תפקיד משמעותי בפיתוח הארגון שלנו, בעת שאנו ממשיכים להציע ללקוחות פתרונות מקיפים ומשולבים ברחבי הגלובוס. אנו נמשיך לחזק את הפלטפורמה שלנו באיזור באמצעות הוספת שווקים מרכזיים אחרים, על מנת לשרת את צרכיהם חוצי-הגבולות של לקוחותינו באופן המיטבי".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-271 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire