אנדרסן גלובל מתרחבת לארבע מדינות בקריביים באמצעות CATC-HCC

 

אנדרסן גלובל מתרחבת לארבע מדינות בקריביים באמצעות CATC-HCC

 

סן פרנסיסקו, 17 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global נכנסה להסכם שותפות עם פירמת המיסוי והיעוץ CATC-HCC, ובכך מחזקת את אחיזתה בקריביים עם ארבעה מיקומים נוספים בארובה, בונייר, קוראסאו וסנט מארטן.

 

קבוצת החברות CATC-HCC מנוהלת בידי השותפים המנהלים מיריילה דה מירנדה, ריינט רוסיאן, נורמן הנריקס ויאנס סטאם ואן מאלסן, ומעסיקה יותר מ-65 אנשי מקצוע. משרדה הראשי מצוי בארובה, והפירמה מספקת שירותי מס וייעוץ לאנשים פרטיים ולעסקים.

 

"החזון שלנו הינו עדיין להוות את הסטנדרט המוביל בתעשיה התומכת בעסקים בהיבטים הפיננסיים שלהם באיזור", אמרה מיריילה. "הלקוחות שלנו פועלים הן מקומית והן בכמה שטחי שיפוט, ושיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מרחיב את אפשרויות מתן השירותים שלנו ויכולתנו לספק שירותים ברמות הגבוהות ביותר וללא תקלות באופן גלובלי, בעת שאנו ממשיכים לייצר ערך עבור לקוחותינו".

 

"CATC-HCC מספקת כיסוי רחב וסינרגטי איזורי עבורנו, בעת שאנו ממשיכים להתרחב באיזור הקריביים", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "מיריילה וצוותה מציגים את הסטנדרטים המקצועיים והמחוייבות הגבוהה ביותר לשירות, עובדה המשלימה את הפלטפורמה הגלובלית שלנו, ומספקת לנו הזדמנות להרחיב עוד יותר את יכולות הקבוצה באיזור החשוב הזה כחלק מהאסטרטגיה הגלובלית שלנו". 

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-275 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire