אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בלסוטו

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בלסוטו

 

סן פרנסיסקו, 24 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מרחיבה את נוכחותה באפריקה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בלסוטו, וובר ניודיגייט עורכי דין, המשפר את הכיסוי של הארגון באזור הדרומי של היבשת.

 

משרד Webber Newdigate עורכי דין נוסד בשנת 1978, וממוקם בעיר הבירה, מסרו. המשרד, המוכר על ידי Chambers Global ומוכר גם באופן עקבי על ידי PMR Africa, מספק שירותים משפטיים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים, כולל יחידים, חברות, חברות רב-לאומיות, רשויות ממשלתיות, בנקים וארגונים ממשלתיים. כמו כן, המשרד עוסק במגוון ענפים בעלי יכולות בתחום המיסוי, מקרקעין, דיני עבודה, חברות ומסחר, ליטיגציה, בנקאות ופיננסים, כרייה ומשאבים, הגירה ודיני משפחה.

 

"במשך יותר מ-40 שנה, הצוות שלנו סיפק באופן עקבי פתרונות איכותיים ללקוחותינו, כולל פתרונות בעלי אופי מורכב", אמר השותף אלכס דה ווט. "התרבות של אנדרסן גלובל מבטאת את ערכי המשרד שלנו, ואנו מצפים לשתף פעולה עם אנשי מקצוע בעלי דעות דומות כדי לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים ועצמאיים בצורה חלקה".

 

מארק וורסץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "וובר ניודיגייט פיתח מוניטין מכובד והוא שחקן משמעותי בעסקאות גדולות רבות ברחבי הארץ. מסירותם לנוהלים וידע בשוק הופכת אותם לתוספת נהדרת לפלטפורמה שלנו באזור. הם הפרקטיקה המשפטית הדומיננטית במדינה, ואני בטוח שהסינרגיה שלנו תטפח את הפתרונות האיכותיים ביותר עבור לקוחותינו בלסוטו ובעולם".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-276 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire