אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה באיחוד האמירויות הערביות

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה באיחוד האמירויות הערביות

סן פרנסיסקו, 20 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה בהתרחבותה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין IBRAHIM & PARTNERS באיחוד האמירויות הערביות, ומרחיבה את יכולת הכיסוי שלה באמצעות החברות והחברות המשתפות פעולה באזור.

 

עם משרדים באבו דאבי ודובאי, ל- IBRAHIM & PARTNERS יש את אחת מחברות המיזוגים והרכישות המובילות במדינה. המשרד שהוקם בשנת 2018, ומנוהל על ידי השותף המנהל אחמד איברהים, שהוביל בעבר את קבוצת ההתמחות באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים באיחוד האמירויות ובמזרח התיכון. בנוסף, אחמד דורג כעורך דין בדירוג הגבוה ביותר בתחום שוקי הון על ידי Chambers & Partners בשנת 2021 וקודם לכן דורג כעורך דין מהרובד הראשון בתחום שוקי הון על ידי Legal 500  בשנת 2018.

 

המשרד הוכר באופן עקבי גם על ידי Chambers & Partners, The Legal 500  ו- IFLR1000, ומומחיותם של אנשי המקצוע כוללת ליטיגציה, דיני עבודה, בנקאות ופיננסים, הון פרטי וקרנות, נפט וגז, נדל"ן, אנרגיה ומיסוי. צוות שוקי ההון שלהם הוא אחד הצוותים הפעילים ביותר בשוקי ההון באיחוד האמירויות הערביות, לאחר שהוביל כמעט את כל ההנפקות וההנפקות הציבוריות הראשונות במדינה, כולל שני הנפקות מאיחוד האמירויות הערביות הנסחרים בבורסה של לונדון.

 

לדברי אחמד, "לקוחותינו רגועים מהשילוב של ידע משפטי, מסחריות ומודעות מגזרית כפי שהם משתקפים באמצעות הפתרונות המקיפים והחדשניים שאנשי המקצוע שלנו מספקים. "שיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו לשרת את לקוחותינו עם צרכים רב-שיפוטיים בצורה חלקה ולמקם את המשרד שלנו כארגון ביצועים הקובע את הסטנדרט לפתרונות הטובים מסוגם באיחוד האמירויות הערביות".

 

" IBRAHIM & PARTNERS מתחרים עם כמה ממשרדי עורכי הדין הגדולים באזור, והצעות השירות שלהם יאפשרו לנו להמשיך לספק ללקוחות מגוון רחב של פתרונות עצמאיים ומשולבים", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "טביעת הרגל האזורית שלהם והמומחיות חוצת הגבולות מחזקים את הפלטפורמה הקיימת שלנו כאשר אזור זה ממשיך להתגלות כשוק עולמי מרכזי".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-280 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire