אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות בגמביה עם משרד היועצים Payce

 

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות בגמביה עם משרד היועצים Payce

 

סן פרנסיסקו, 27 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה בהתרחבותה באפריקה עם חבירה לחברת הייעוץ Payce, ומוסיפה ממד לנוכחות הקיימת של הארגון בגמביה.

 

"Payce Consulting" שנוסדה בשנת 2014 על ידי השותף פול גיי, משרתת את המגזר הציבורי והפרטי ברמה המקומית והבינלאומית, לרבות מוסדות פיננסיים, חינוך, תעשייה ומסחר, תחבורה, עיבוד וייצוא דגים, מלונאות ופנאי, נמל, אנרגיה, חקלאות, טכנולוגיית מידע וגופים ממשלתיים. חברת המיסוי והייעוץ מספקת ללקוחותיה שירותים בנושא מימון תאגידי, ייעוץ עסקי, מבנה עסקי וחדלות פירעון, מיקור חוץ, שירותים פיננסיים ושירותי ניהול תיקים.

 

לדברי פול, "הגישה הממוקדת בלקוח שלנו, הידע הנרחב בתעשייה והמחויבות לשירות הטוב מסוגו אפשרו לנו לפתח ולתחזק קשרי לקוחות חזקים. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל הוא הצעד הבא עבור המשרד שלנו כפי שאנו מחפשים לספק ללקוחותינו את המשאבים של ארגון גלובלי כדי לסייע להם עם עלויות המס חוצי הגבולות שלהם ועם  הצרכים המשפטיים באורח מקצועי".

 

מארק וורסץ‘, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "פול וצוותו הם אנשים מוכשרים ומנוסים ביותר, ומסירותם לנהלים הביאה לעבודה עקבית ואיכותית. היכולות של Payce Consulting, יחד עם היכולות המשפטיות של משרד שיתוף הפעולה הקיים שלנו במדינה, מעניקות לנו כיסוי מלא בגמביה והיא תוספת מרכזית נוספת לפלטפורמה שלנו באפריקה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-282 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire