אנדרסן גלובל מתרחבת בפורטו ריקו עם משרד עורכי דין שבסיסו בסן חואן

 

אנדרסן גלובל מתרחבת בפורטו ריקו עם משרד עורכי דין שבסיסו בסן חואן

 

סן פרנסיסקו, 3 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה בהתרחבותה בפורטו ריקו באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין Casillas, Santiago & Torres, LLC ( (CSTהממוקם בסן חואן.

 

משרד עורכי הדין CST נוסד בשנת 2011, ומתמקד במשפט עסקי ומסחרי עם יכולות בליטיגציה תאגידית, מיסוי, מסחרי ודיני עבודה, מקרקעין, הגירה, דיני עבודה ותעסוקה, הטבות לעובדים וענייני ממשלה. המשרד עוסק במגוון ענפים כגון קמעונאות, סיטונאות, נדל"ן, ייצור, תיירות, שירותים פיננסיים, טכנולוגיה, טלקומוניקציה ובנייה, ומספק שירותים משפטיים למגוון לקוחות, לרבות חברות רב לאומיות גדולות.

 

"המשרד שלנו בנה קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו באמצעות המחויבות שלנו לשקיפות ואיכות העבודה שאנו מספקים", אמר השותף המנהל לואיס ל. טורס. "ככל שפעילות לקוחותינו ממשיכה להתרחב לתחומי שיפוט מרובים, גדל גם הצורך שלהם בשירותים משולבים וחלקים. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל תומך בצרכי הלקוחות שלנו ומאפשר לנו לספק להם פתרונות סינרגטיים ללא קשר לגבולות".

 

"הגישה של משרד עורכי הדין CST והצעות השירות משלימות את היכולות של הארגון הגלובלי שלנו", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "המומחיות הטכנית של אנשי המקצוע שלהם והבנה עמוקה של הנוף המשפטי והעסקי של פורטו ריקו מביאים ערך מוסף ללקוחותינו כאשר אנו ממשיכים להתמקד בהרחבת הפלטפורמה הגלובלית של הארגון שלנו ובהגברת התחרותיות שלנו ברמה המקומית והבינלאומית".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-283 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire