META מכריזה על הסכם לרכישת חברת Nanotech Security תמורת 90.8 מיליון דולר קנדי

 

META מכריזה על הסכם לרכישת חברת Nanotech Security תמורת 90.8 מיליון דולר קנדי

 

העסקה הטרנספורמטיבית תריץ צמיחה, גדילה והמסחור של מטא-חומרים

 

הליפקס, נובה סקוטיה, 5 באוגוסט 2021, (ACCESSWIRE) :

חברת Meta Materials Inc, ("החברה" או " ("META®  , (נאסד"ק: MMAT) מפתחת של חומרים תפקודיים וחומרים ננו מורכבים בעלי ביצועים גבוהים, מודיעה על חתימה על הסכם סופי בו META תבצע רכישה עקיפה של חברת Nanotech Security ("Nanotech")(TSXV: NTS)(OTCQX:NTSFF), מובילה בפיתוח יכולות ננו-אופטיות מאובטחות, שאינן נשכחות ויזואלית, המספקות פתרונות נגד זיופים בשימוש השוק הממשלתי ושוקי ההגנה על שטרות ומותגים, בעסקת מזומן בסך 1.25 דולר קנדי למניה רגילה של ננו-טק, ובשווי כולל של כ-90.8 מיליון דולר קנדי.

 

התוספת של צוות הייצור המנוסה ביותר של Nanotech, צוותי המחקר והפיתוח בתחום הננופוטוניקה ויכולות הגדרת המקור וההמרה המבוססות שלה, צפויים להרחיב ולהאיץ באופן משמעותי את מפת הדרכים של META, מתכנון ועד ייצור, ולחזק את המעמד המוביל שלה במסחור מטא-חומרים. Nanotech מביאה ליתוגרפיית קרן אלקטרונים (EBL) מתקדמת ביותר, ננוליתוגרפיה ישירה מגליל-לגליל (NIL) בנפח גבוה וציוד ייצור ללנו ציפוי, עם קיבולת נוכחית העולה על 7 מיליון מ"ר בשנה, בעלויות ייצור נמוכות משמעותית בהשוואה לתהליכי ייצור בשוק המוליכים למחצה.

 

התוספת של יכולות EBL לייצור הפנימי צפויה להגדיל באופן משמעותי את הקיבולת של META לטובת יצירת קשר עם לקוחות חדשים, ולקצר את תוכניות בחירת החומרים. טכנולוגיית הגליל לגליל ההולוגרפית בנפח גבוה הקניינית של META, כמו גם ליתוגרפיית המיסוך המתגלגל (RTL®) שלה, והידע העיצובי והקניין הרוחני המתייחסים לכך, מציעים יישומי אבטחה קנייניים נוספים שיסייעו להרחיב את המובילות של Nanotech בשכבות אבטחה ניתנות להתאמה בנפח גדול.

 

"אסטרטגיית המיזוגים והרכישות של META מתמקדת בבניית קנה מידה והפחתת עלויות הייצור, שיפור יכולות הייצור של המטא-חומרים שלנו והרחבת השוק שלנו ליישומים ותעשיות חדשות", אמר רם רמקומאר, יו"ר META. "אנו מאמינים שהתוספת של יכולות הייצור המאוד-מדויקות בנפח גבוה של Nanotech אמורה למקם את META בעמדת מובילות חזקה במסחור מטא-חומרים בהיקפים גדולים".

 

"Nanotech היא רכישה אסטרטגית עבור META. היא תוסיף לפורטפוליו שלנו טכנולוגיית ייצור בדוקה ותחרותיות מבחינת עלות יחד עם מוצרים ולקוחות חדשים. Nanotech מוסיפה גם יכולות משלימות שיכולות לתמוך בשווקים של META, ולהאיץ את תוכניות המסחור שלנו בוורטיקאלים כגון אנרגיה סולארית. 5G ואנטנות אחרות, סוללות ותאי דלק ולכידת פחמן", אמר ג‘ורג‘ פאליקאראס, נשיא ומנכ"ל META. "META מתכננת לתמוך בהרחבת המתקן של ננוטק בת‘ורסו, קוויבק, ולהכפיל בערך את כושר הייצור שלו ל-15 מיליון מ"ר במהלך השנה או השנתיים הקרובות, בעוד המתקן החדש של META בגודל 68,000 רגל מרובע בנובה סקוטיה יתמוך בהזדמנויות רישוי גדולות ל-OEM, הכשרה בייצור, ופיתוח יישומי מוצרים בקנה מידה של דגימות פיילוט. בשילוב עם ההתרחבות המתוכננת שלנו בנובה סקוטיה, רכישת Nanotech צפויה למצב את META כאחת המובילות בייצור נפח גבוה בעלות נמוכה של מטא-חומרים אופטיים בעולם".

 

בשוק הממשלתי ושוק השטרות, Nanotech סיפקה תכונות אבטחה המשמשות ביותר מ-30 ערכי שטרות. בשנת 2017, זכתה Nanotech בחוזה פיתוח רב שנתי בהיקף 30 מיליון דולר קנדי עם בנק מרכזי סודי הנכלל ברשימת עשרת הבנקים המרכזיים לעיצוב תכונת אבטחה ננו-אופטית ייחודית עבור שטר עתידי, והיא נמצאת בתהליכים להבטחת החוזה לשלב הבא, מאוחר יותר השנה.

 

"הפלטפורמה הטכנולוגית של META מציעה יתרונות משמעותיים לשתי החברות. היכולות הטכניות החזקות והמשאבים הפיננסיים של META יכולים לאפשר ל-Nanotech להאיץ את תוכניות הצמיחה שלה, ויכולות הייצור גליל לגליל בנפח גבוה של Nanotech יכולות להאיץ את אסטרטגיית היציאה לשוק של META בכמה וכמה שווקים ורטיקאליים", אמר טרוי בולוק, נשיא ומנכ"ל Nanotech. "כל הצוות של Nanotech יצטרף ל-META כאשר הנהלת Nanotech תופסת תפקידי מנהיגות מרכזיים, ואני נרגש להמשיך ולעבוד עם META בתפקיד ייעוץ. באמצעות META, תהיה לנו גישה לטכנולוגיות ולמשאבים פיננסיים לקידום היעדים האסטרטגיים שלנו, ולהאצת החוזה הממשלתי שלנו, כמו גם להתרחב ליצור פילם דקים תפקודיים עבור יישומי מטא -חומרים בשווקים גדולים מעבר לשטרות והגנה על המותג".

 

הטכנולוגיות והנכסים של Nanotech

 

Nanotech מפתחת מוצרים וטכנולוגיה המספקים כמה מתכונות האבטחה הגלויות, הסמויות והמשפטיות המשוכללות ביותר להגנה בשווקי המותגים והשטרות. פלטפורמת הטכנולוגיה KolourOptic® שלה שונה מכל טכנולוגיה אחרת הקיימת כיום בשוק, ומייצרת תכונות אבטחה דקות יותר, המציעות שימוש במספר צבעים, עומק ותנועה, ללא שימוש בדיו. לדוגמה, שטח בגודל של 1x1 אינץ‘ מכיל בדרך כלל כ-5 מיליארד ננו-מבנים. הטכנולוגיה של Nanotech מסתמכת על מה שמדענים מכנים תבניות לכידת אור "פלסמוניות" או "ננופוטוניות", בדומה לאלה שנמצאות באופן טבעי בננו חומרים שבכנפי פרפרים. זה מאפשר ל-Nanotech לספק ללקוחותיה תכונות אבטחה מותאמות שכמעט בלתי אפשרי לשכפל.

 

Nanotech מביאה יותר מ-75 שנות ניסיון, מחקר וייצור קולקטיבי של ננו-טכנולוגיה עם יותר מ-19 מיליון דולר קנדי שהושקעו בקניין רוחני הקשור לננו -טכנולוגיה. ברשותה 47 פטנטים מונפקים, 22 פטנטים ממתינים לאישור, והיא סיפקה למעלה מ-7 מיליארד תכונות אבטחה ללקוחות ברחבי העולם. Nanotech מחזיקה בת‘ורסו, קוויבק, מתקן ייצור חדיש ביותר הממוקם על שטח של 11 אקרים, עם בניין בגודל 105,000 רגל מרובע, הכולל מתקן ייצור באבטחה גבוהה בגודל של כ-35,000 רגל מרובע שנבנה בהתאם לתקנים של הבנק המרכזי באירופה, ועם שטח של 15,000 רגל מרובע המתוכנן להרחבה מיידית של הייצור ו-55,000 רגל מרובע להרחבה עתידית. ל-Nanotech מזומנים ושווי מזומני בערך של כ-8.9 מיליון דולר קנדי, ואין לה חובות נכון ל-30 ביוני 2021.

 

תקציר העסקה

 

להלן תקציר של תנאי העסקה המוצעת כפי שהיא משתקפת בהסכם הסופי.

 

העסקה בנויה כתוכנית הסדרים על פי חוקי מחוז קולומביה הבריטית.

 

בכפוף לתנאי ההסכם הסופי, חברה בת בבעלות מלאה של META תרכוש 100% מהמניות הרגילות של Nanotech במחיר של 1.25 דולר קנדי למניה. בנוסף, Nanotech תרכוש מחדש יחידות של מניות חסומות (כל אחת מהן RSU) לרכישת 538,516 מניות רגילות של Nanotech במחיר רכישה של 1.25 דולר קנדי למניה חסומה, ואופציות בכסף, לרכישת 4,579,000 מניות רגילות של Nanotech במחיר רכישה השווה ל-1.25 דולר קנדי עבור כל אופציה בניכוי מחיר המימוש שלה. התמורה שתשולם למחזיקי ניירות הערך תחת הסדר תשולם במזומן ותוביל למחיר רכישה כולל של 90.8 מיליון דולר קנדי.

 

סגירת העסקה צפויה להתרחש בתחילת אוקטובר, בכפוף לשביעות רצון או ויתור על תנאי סגירה מקובלים, לרבות אישור בית המשפט בקולומביה הבריטית, ואישור בעלי ניירות הערך של Nanotech ורוב בעלי מניות המיעוט בחברה. אין בטוחות למימוש העסקה.

 

חבר המנהלים של Nanotech אישר פה אחד את ההסכם הסופי ואת העסקה וממליץ פה אחד למחזיקי ניירות הערך של Nanotech להצביע בעד העסקה.

 

כל אחד מהדירקטורים והמנהלים של Nanotech, המחזיקים ביחד ב-19% ממניותיה הרגילות של Nanotech,  חתמו על הסכמי תמיכה בהצבעה, כשהם מסכימים להצביע בניירות הערך שלהם ב- Nanotech לטובת ההחלטות שהוצגו בפניהם בהתאם להסכם.

 

יועצים

 

Cormark Securities Inc משמשת כיועצת פיננסית ל-META ו-Hamilton Clark Sustainable Capital, Inc סיפק חוות דעת הוגנת לחבר המנהלים של META. Fasken Martineau DuMoulin LLP משמש כיועץ קנדי לחברה ו- Wilson Sonsini Goodrich & Rosati משמש כיועץ האמריקאי לחברה.

 

Echelon Capital Markets משמש כיועץ פיננסי של Nanotech וסיפק חוות דעת הוגנת לחבר המנהלים של Nanotech. Borden Ladner Gervais LLP משמש כיועץ קנדי של Nanotech ו-Dorsey & Whitney LLP משמש כיועץ האמריקאי ל-Nanotech.

 

שידור אינטרנט

 

ההנהלות של META ו-Nanotech אירחו שיחת רשת ביום 5 באוגוסט 2021, בשעה 10 בבוקר שעון EDT . כדי להירשם, לחצו כאן או העתיקו לינק זה לדפדפן שלך: https://audience.mysequire.com/webinar-view?webinar_id=97702446-53e7-4f46-8a8b-2a4fd2ca1c04.

 

השמעה חוזרת תהיה זמינה לאחר שידור האינטרנט וניתן לגשת אליה  באמצעות הקישור לעיל.

 

אודות Meta Materials Inc.

 

META® מספקת ביצועים שלא היו ניתנים להשגה בעבר, במגוון יישומים, באמצעות המצאה, עיצוב, פיתוח וייצור חומרים ברי קיימא ותפקודיים ביותר. פלטפורמת הטכנולוגיה הנרחבת שלנו מאפשרת למותגים גלובליים מובילים לספק מוצרים פורצי דרך ללקוחותיהם בתחום האלקטרוניקה הצרכנית, תקשורת 5G, בריאות ואיכות חיים, תעופה וחלל, רכב ואנרגיה נקייה. הישגינו זכו להכרה רחבה, כולל בחירה לרשימת Cleantech 100 הגלובלית. מידע נוסף באתר www.metamaterial.com.

 

אודות Nanotech

 

עם מיליארדי תכונות אבטחה במחזור, המוצרים של Nanotech כוללים תוויות, רצועות, טלאים וניירות משני צבע מאובטחים וזכורים לאימות מטבע והגנה על המותג.

 

KolourOptik® היא טכנולוגיה ויזואלית קניינית ובלעדית לשוק הממשלתי ולשוק השטרות המשלבת ננו מבנים ומיקרו מבנים בתת אורך-גל ליצירת תכונות אבטחה מודרניות גלויות עם אפקט אופטי ייחודי ניתן להתאמה. פיקסלים של צבע פלסמוני טהור של KolourOptik יוצרים צבע מלא עם עומק תלת ממדי ותנועה המשמשים ברצועות אבטחה וחוטים שכמעט בלתי אפשרי לשכפל.

 

 LiveOptik™היא טכנולוגיה ויזואלית קניינית המנצלת ננו-אופטיקה חדשנית בגודל של עשירית מגודל המבנים ההולוגרפיים המסורתיים כדי לבנות תכונות אבטחה גלויות מהדור הבא, המותאמות לדרישות הייחודיות של לקוחותינו. LiveOptik מספקת מתגי עומק תלת ממדיים, עם תמיכה בתנועה ותמונה מרובת צבעים עבור רצועות, חוטים ותוויות מאובטחים שכמעט בלתי אפשרי לשכפל.

 

מידע נוסף אודות Nanotech ניתן למצוא באתר החברה www.nanosecurity.ca, באתר  רשות ניירות הערך הקנדי www.sedar.com או באתר גילוי התביעות של OTCMarkets,  www.otcmarkets.com.

Forward Looking Information

This press release includes forward-looking information or statements within the meaning of Canadian securities laws and within the meaning of Section 27A of the Securities Act of 1933, as amended, Section 21E of the Securities Exchange Act of 1934, as amended, and the Private Securities Litigation Reform Act of 1995, regarding the Company, Nanotech, their businesses and the proposed transaction, which may include, but are not limited to, statements with respect to the business strategies, product development, expansion plans and operational activities of the Company and Nanotech, and the benefits to the Company of the potential acquisition of Nanotech. Often but not always, forward-looking information can be identified by the use of words such as "potential," "predicts," "projects," "seeks," "plans," "expect", "intends", "anticipated", "believes" or variations (including negative variations) of such words and phrases, or statements that certain actions, events or results "may", "could", "should," "would" or "will" be taken, occur or be achieved. Such statements are based on the current expectations and views of future events of the management of the Company and are based on assumptions and subject to risks and uncertainties. Although the management of the Company believes that the assumptions underlying these statements are reasonable, they may prove to be incorrect. The forward-looking events and circumstances discussed in this release may not occur and could differ materially as a result of known and unknown risk factors and uncertainties affecting the Company, including risks related to the potential benefits of the transaction with Nanotech, the capabilities of Nanotech‘s facility and the expansion thereof, research and development projects of the Company, the market potential of the products of the Company and Nanotech, the market position of the Company, the completion of the transaction, the scalability of the Company‘s production ability, capacity for new customer engagements, material selection programs timeframes, the ability to reduce production costs, enhance metamaterials manufacturing capabilities and extend market reach into new applications and industries, the ability to accelerate commercialization plans, the possibility of new customer contracts, the continued engagement of Nanotech‘s team, the technology industry, market strategic and operational activities, and management‘s ability to manage and to operate the business. More details about these and other risks that may impact the Company‘s businesses are described under the heading "Forward Looking Information" in the Company‘s Form 8-K filed with the SEC on July 23, 2021, and under the heading "Risk Factors" in the Company‘s Form 10-Q filed with the SEC on May 14, 2021, in the Company‘s Form 10-K filed with the SEC on March 18, 2021, and in subsequent filings made by Meta Materials with the SEC, which are available on SEC‘s website at www.sec.gov. Although the Company has attempted to identify important factors that could cause actual actions, events or results to differ materially from those described in forward-looking statements, there may be other factors that cause actions, events or results to differ from those anticipated, estimated or intended. Accordingly, readers should not place undue reliance on any forward-looking statements or information. No forward-looking statement can be guaranteed. Except as required by applicable securities laws, forward-looking statements speak only as of the date on which they are made and the Company does not undertake any obligation to publicly update or revise any forward looking statement, whether as a result of new information, future events, or otherwise, except to the extent required by law.

ליצירת קשר:

Mark Komonoski
Senior Vice President
Integrous Communications
Phone: 1-877-255-8483 
Email: ir@metamaterial.com

Media inquiries:

media@metamaterial.com

מקור: Meta Materials Inc

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE