חברת מרי קיי זכתה במספר פרסים על עסקיה, תגובה למגפת הקורונה ופעילות למען קיימותבמספר פרסים על עסקיה, תגובה למגפת הקורונה ופעילות למען קיי

 

חברת מרי קיי זכתה במספר פרסים על עסקיה, תגובה למגפת הקורונה ופעילות למען קיימות

 

דאלאס, 11 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

חברת Mary Kay Inc. המשיכה בשנת 2021, את מחויבותה רבת השנים להעשרת חיי הנשים בעולם, תוך ייצור מוצרים שאין לעמוד בפניהם  וגיבוש קהילות בריאות ובנות-קיימא יותר. זאת, בתגובה למגפת הקורונה. כהכרה בהישגי חברת Mary Kay Inc. בששת החודשים האחרונים, המותג זכה במספר פרסים נחשקים ונחשבים מאוד בקטגוריות עסקים, אזרחות שיתופית ומנהיגות ממספר ארגונים יוקרתיים.

 

הפרסים, הנעים מהוקרת תגובת המותג למגפת הקורונה ועד עיטורי כבוד לסרט התיעודי שהפיקה החברה על מאמצי המניעה במפרץ מקסיקו, מדגישים את ערכיה הבלתי מתפשרים של החברה, ואת מסירותה לעקרונות שהותוו על ידי מייסדת המותג האגדית, מריי קיי אש.

 

להלן הפרסים האחרונים:

 

פרסי תגובה למגפת הקורונה:

 

 

 

 

 

פרסי חברה

 

 

 

פרסי קיימות

 

"שומרי המפרץ" סרט תיעודי פוקח עיניים, הסוקר את היחסים הסוערים בין מפרץ מקסיקו ובין פעילי השימור הנחושים להגן עליו, זכה במגוון פרסים. חברת Mary Kay Inc., המשמשת מפיקה בפועל, בשיתוף עם Media One ועם ארגון שימור הטבע (Nature Conservacy), סיירו בחופי טקסס, אלבמה ומקסיקו על מנת להאיר על סיפורי שימור המפרץ, אשר לרוב אינם נשמעים.

 

 

אות המנהיגות

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-60 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם.

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
Marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire