חברת RubrYc Therapeutic הכריזה על סדרת הון מועדף 2A הכוללת מימון, שיתוף פעולה ורישוי מסוג 003-RTX עם חברת iBio Inc.

 

חברת RubrYc Therapeutic הכריזה על סדרת הון מועדף 2A הכוללת מימון, שיתוף פעולה ורישוי מסוג 003-RTX עם חברת iBio Inc.

 

סן קרלוס, קליפורניה, 25 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

RubrYc Therapeutics, Inc. (“RubrYc”) ו-iBio, Inc. (iBio", NYSEA: IBIO") הכריזו היום על סגירת המימון המועדף מסדרת 2A של חברת RubrYc, והסכמי רישוי צמוד והסכמי שיתוף פעולה בו זמנית לטובת מחקר, פיתוח ומסחור טיפולי נוגדנים מכווני-אפיטופ. עקב מעבר זה, חברת iBio הופכת למשקיעה אסטרטגית חשובה, עם השקעה של $7.5 מיליון בסדרת הון מועדף 2A של חברת RubrYc, אשר איחדה כוחות גם עם החברות Third Point Ventures, Paladin Capital Group, Vital Venture Capital, Hayan Health Networks, שנמצאות בתאגיד המשקיעים של החברה. נוסף על כך, חברת iBio מחזיקה בזכות בלעדית עולמית לקדם את תכנית הדגל של חברת RubrYc , 003-RTX, נוגדן חד-שבטי המכוון ל-25CD, האחראי להשמדה סלקטיבית של תאי T במיקרו-סביבה הנוקשה של גידול ממאיר.

 

שיתוף פעולה זה יאפשר לשני הצדדים לשלב בין מנוע התגלית של חברת RubrYc ומומחיות גילוי הנוגדנים שלה, ובין יכולותיה של חברת iBio כמפתחת הדור הבא של תרופות ביולוגיות וחלוצה בזכות מערכת ייצור הרוקחות המהירה שלה (Fast Pharming Manufacturing System ®), על מנת לייצר טיפולים חדשניים עבור חולים הזקוקים להם. במסגרת תנאי ההסכם, חברת RubrYc תהיה אחראית לגילוי תרופות אפשריות מכוונות-אפיטופים, תוך שימוש במערכת החברה Meso-scale Engineered Molecules (מערכת החברה להנדוס מולקולות על סולם-מזו). זאת, על מנת לנהל תהליכיי גילוי נוגדנים המכוונים לאפיטופים מסוימים, האחראים למחלות מטרה מוסכמות באופן הדדי. חברת iBio תשתף פעולה בתהליכי הגילוי, וכן תהיה אחראית לניהול פעילויות טרום-קליניות, קליניות ומסחור לטובת התרופות הפוטנציאליות, אשר יניב שיתוף פעולה זה.

 

במסגרת הסכם זה, אם חברת iBio מפתחת וממסחרת תרופות פוטנציאליות רבות המיוצרות בשיתוף, חברת RubrYc תוכל לקבל יותר מ-$84 מיליון כתשלומי אבן דרך, בשל פעילויות גילוי ופיתוח. חברת RubrYc תוכל גם לזכות בתמלוגים בשל מכירות רשת עולמיות של כל מוצר מסחרי אשר יפותח במסגרת שיתוף פעולה זה.

 

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם חברת iBio", אמר ד"ר אייזיק ברייט, מייסד שותף ומנכ"ל חברת RubrYc, "שותפה שאפתנית שהשינוי האסטרטגי שלה תואם את החזון שלנו לגילוי יעיל של מולקולות חדשות. חברת iBio מהווה גם שותפה מצוינת לקידום קמפיין הדגל שלנו, 003-RTX, נוגדן חד שבטי נגד-25CD שגילינו ומהווה הבטחה עצומה כמשמיד תאי T מווסת לסמני גידול מוצקים רבים.

 

"אנו צופים כי טכנולוגית גילוי הנוגדנים המכוונת לאפיטופים של חברת RubrYc תניע קמפיינים נבדלים התוקפים מטרות מאתגרות, ותעניק אינדיקציה ראויה להזדמנויות רבות לגילוי ולקידום נוגדנים בעלי אפיטופים מועילים, כנגד מחלות אונקולוגיות מאופיינות היטב", כך אמר מנכ"ל חברת iBio טום איסט, אשר יצטרף לחבר המנהלים שלחברת RubrYc. "פרויקט 003-RTX מהווה תוספת שהיא בגדר נכס בולט לטובת מסלול ההתקדמות שלנו בתחום הטיפולים, ואנו מחכים להשלמת פעילויות מאפשרות IND, תוך שאנו ממשיכים להגדיל את סל יכולות הגילוי והפיתוח שלנו."

 

 

 

 

אודות RubrYc Therapeutics, Inc.

 

RubrYc Therapeutics, Inc. היא חברת ביוטק שמשתמשת בפתרונות קנייניים של למידת מכונה וביולוגיה חישובית כדי לגלות נוגדני מונו וביספציפיים סלקטיביים. בהשראת ההתפתחויות האחרונות בסינתזה של ספריות מולקולריות, סינון מקביל מסיבי וחישוב, RubrYc יוצרת מסלול חדש לגילוי מבוסס מידע של נוגדנים מרפאים. RubrYc Therapeutics, Inc. משתמשת בטכנולוגיה של מנוע הגילוי שלה כדי לזהות במהירות מספר רב של נוגדנים עם תכונות קשירה ייחודיות נגד מטרות מאומתות ומאתגרות. RubrYc התפצלה מ-HealthTell, Inc. ב-2018 כדי לקדם את הגילוי של תרופות ביולוגיות, וכדי ליצור שותפויות עם חברות תרופות מהרמה העליונה ששותפות למשימה שלנו להרחיב את אפשרויות הטיפול ולשפר את התוצאות של חולים במצוקה. המטה של החברה נמצא בסן קרלוס, קליפורניה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.rubryc.com.

 

אודות iBio, Inc.

 

iBio היא מובילה עולמית בייצור ביולוגי בר קיימא על בסיס צמחי. מערכת FastPharming ®  משלבת חקלאות אנכית, הידרופוניקה אוטומטית וטכנולוגיות גליקוסילציה חדשניות לפיתוח מהיר של נוגדנים חד שבטיים באיכות גבוהה, חיסונים, ביונקים וחלבונים אחרים. iBio מפתחת מועמדים קנייניים לתרופות הכוללות ביופארמה לטיפול בסרטן, כמו גם מחלות פיברוטיות ומדבקות. חברת הבת של החברה, iBio CDMO LLC, מספקת שירותי פיתוח וייצור של FastPharming יחד עם Glycaneering Development Services™  לתכנון חלבון רקומביננטי מתקדם. לקבלת מידע נוסף, בקר www.ibioinc.com.

 

אנשי קשר

 

Isaac Bright, MD
RubrYc Therapeutics, Inc.
Co-Founder & CEO
650.832.6473
info@rubryc.com

 

מקור: RubrYc Therapeutics, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE