פרו משתתפת רשמית באקספו 2020 בדובאי

 

פרו משתתפת רשמית באקספו 2020 בדובאי

לימה, פרו, 31 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

פרו תציג את כל המגוון הביולוגי והתרבותי שלה מ -25 האזורים שלה, מעבר לאנדים, החוף, הג‘ונגל והים, במשך חצי שנה. אירוע בינלאומי חשוב זה ייתן יעניק תנופה חזקה לפעילות התיירות והיצוא של המדינה, שנמצאת כעת בתהליך התאוששות. אנו מעריכים כי השתתפותה של פרו בתערוכה זו תגיע ל-70 מיליון דולר.

 

בביתן פרו יהיו 2,500 מ"ר של שטח המחולקים על פני ארבע קומות, ויהיו בו חדרים לעסקים ומסעדה לקידום הגסטרונומיה של פרו. הפרויקט ייושם על ידי PROMPERÚ.

 

הזדמנות לחברות פרואניות

 

בטקס שנערך ב-23 באוגוסט בלימה, הדגיש שר המסחר והתיירות, רוברטו סאנצ‘ס, כי ההשתתפות באקספו 2020 דובאי תואמת את האינטרסים של הממשלה: השגת תיירות בת קיימא ומבוזרת וסחר חוץ, המתורגמת להטבות והזדמנויות לכל הפרואנים.

 

ב-Expo 2020 דובאי יקיימו שולחנות עגולים עסקיים, פגישות עסקיות, פגישות תיאום ופעילויות קולינריות ותרבותיות. בהקשר זה, בפורום דובאי ישתתפו בתערוכה נציגי פרו לאופנה, פרו טבע, פרו מזון ומשקאות, השולחן העגול העסקי עבור מוצרי קישוט ופריטי מלון עבור מגזר האירוח (בתי מלון ומסעדות) יתקיים בין פעילויות אחרות.

 

יש לציין כי השתתפותה של פרו באירוע בינלאומי זה התאפשרה גם הודות לעבודתה של הוועדה הרב-מגזרית שנוצרה למטרה זו, המחויבות של פרואנים מוכשרים והחברות שמהמרות על האירוע הגדול הזה, כגון DP World, Pisco 1615  ו- Flo Trading, שהפכו לספונסרים הראשונים.

 

פסגת פעילות

 

במהלך הטקס, הוצג שמץ מפעילות הביתן הפרואני והרעיון של פרו הנצחית. באמצעות מסר זה, התערוכה הפרואנית תציע חוויה חושית דרך המורשת ההיסטורית והקולינרית שלה.

 

הביתן הפרואני הוא השני בגודלו במדינות אמריקה הלטינית, והוא ימוקם אסטרטגית באזור הנייד  של תערוכת האקספו, בחלל עם יכולת התנהלות מבקרים ציבורית גדולה.

 

משרד תקשורת ופרוטוקול

 

משרד סחר החוץ והתיירות

 

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינה:

https://www.businesswire.com/news/home/52483181/en 

ליצירת קשר:

José Carlos Collazos
jcollazos@promperu.gob.pe

מקור: PROMPERÚ

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire