אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בערב הסעודית

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בערב הסעודית

 

סן פרנסיסקו, 31 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מחזקת את נוכחותה במזרח התיכון עם משרד עורכי הדין נג‘י ח‘יראן בערב הסעודית, שיספק כיסוי נוסף לפלטפורמה הקיימת שלה באחד משווקי המפתח באזור.

 

עם משרדים בריאד וג‘דה, משרד עורכי הדין נאג‘י ח‘יראן (לשעבר נאג‘י עורכי דין) מספק שירותים ללקוחות עסקיים, ומשלים את פרקטיקת שירותי הלקוחות הפרטיים של חברות הארגון העולמי ומשרדי שיתוף הפעולה. החברה, שנוסדה בשנת 2010 על ידי השותף המנהל עלאא עבד אלחמיד נאג‘י, כוללת פרויקטים עסקיים, מסחריים, ממשלתיים, תעסוקה, יישוב סכסוכים, ליטיגציה, תעופה, נדל"ן, מיזוגים ועסקים בינלאומיים.

 

"המומחיות המגוונת שלנו ומסירותנו החזקה לשירות הלקוחות הן גורם בלתי נפרד להצלחת משרדנו", אמר עלאא. "ככל שכלכלת המדינה ממשיכה לגוון ולהגדיל את ההשקעות חוצות הגבולות, שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל הוא אבן הדרך הבאה עבור משרדנו שכן הוא יאפשר לנו להתרחב מעבר לשוק האזורי ולספק ללקוחותינו את המשאבים של חברה גלובלית".

 

"הניסיון הגלובלי והידע המקומי של אנשי המקצוע במשרד עורכי הדין נאג‘י ח‘יראן משלימים את הפלטפורמה הקיימת שלנו במדינה ובאזור", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "המשרדים השותפים שלנו במדינה מספקים מגוון יכולות בשוק חשוב זה כדי לשרת בצורה הטובה ביותר את לקוחותינו ככל שפריחת המשק תימשך".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-291 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire