חברת מעבדות דנטה מודיעה על מינויה של סנדרה קלוז לדירקטוריון שלה לתמיכה ביוזמות אסטרטגיות באבחון

 

חברת מעבדות דנטה מודיעה על מינויה של סנדרה קלוז לדירקטוריון שלה לתמיכה ביוזמות אסטרטגיות באבחון

 

 

קיימברידג‘, בריטניה, 31 באוגוסט 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על מינויה של סנדרה קלוז, Ph.D., לחברה במועצת המנהלים שלה. סנדרה הייתה בעבר מנהלת אסטרטגיית האבחון הראשית ב-Invitae, חברת גנטיקה רפואית מובילה, שרכשה את ArcherDX בשנת 2020.

 

"אני נרגשת לקבל בברכה את סנדרה קלוז למועצת המנהלים של Dante Labs", אמרה אנדראה ריפוסאטי, מנכ"לית דנטה לאבס. "המומחיות של סנדרה בהובלת מאמצים אסטרטגיים לספק מידע רפואי מעשי ומותאם אישית יותר השפיעה על ההחלטות הרפואיות של אנשים, והמנהיגות שלה בתחום תהיה תוספת חשובה לדירקטוריון שלנו כאשר נרחיב את היכולות של צד האבחון של העסק שלנו".

 

ד"ר קלוז הצהירה, "אני שמחה מאוד להצטרף לדירקטוריון של דנטה בתקופה מרגשת זו כדי לעזור להאיץ את האבחון בתחום הבריאות, במיוחד במחלות נדירות ואונקולוגיה שבהן התערבות מוקדמת כל כך חיונית לתוצאות בריאותיות טובות יותר".

 

ד"ר קלוז היא מובילה מנוסה בהנעת איכות, רגולציה ואסטרטגיה עסקית לצמיחת חברות אבחון בקנה מידה עולמי. עבודתה ב- Invitae התמקדה בהובלת מאמצי אסטרטגיית אבחון בצוות האונקולוגי, לאחר שהצטרפה ל- Invitae באמצעות רכישת ArcherDX, שם שימשה סגנית נשיא בכירה לאיכות, רגולציה ואסטרטגיה עסקית. לפני כן כיהנה ד"ר קלוז כמנכ"לית ויועצת עצמאית ב-GenEngine, חברת מידע המספקת טכנולוגיה ושירותים התומכים בגנטיקה. לפני עבודתה ב-GenEngine מילאה ד"ר קלוז מספר תפקידים בביוטכנולוגיה וביופארמה. ד"ר קלוז תצטרף למנהל התפעול הראשי של אילומינה בוב רגוסה, למארק מורגן מ- GRAIL SVP ולמארק ואן אואן, מנהל התפעול הראשי של Pacific Biosciences  ולמועצת המנהלים של Dante Labs.

 

אודות Dante Labs

 

 

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים הטומנים בחובם שינוי מן הקצה אל הקצה. זאת, על הבסיס של ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. נכסי החברה כוללים את בסיסי נתוני הגנום הפרטיים הגדולים ביותר, אשר קבלו הסכמה להיכלל במחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

 

Dante Labs, שהמטה שלה נמצא בקיימברידג‘, בריטניה, עם מעבדת מחקר בוולברהמפטון, תמכה בדרישה הדחופה מצד ממשלת בריטניה לשכלל פתרון אוטומטי, בעל קיבולת גבוהה לבדיקות קורונה, לרבות נדבקים וכאלה שבגופם נמצאו נוגדנים. מעבדות דנטה הצליחה להגיע לפתרון, תוך מינוף טכנולוגיה קיימת, אשר פותחה לצורך ריצוף גנומי שלם.

 

למידע נוסף:

Giorgio Lodi
media@dantelabs.com 
+39 0862 191 0671
www.dantelabs.com *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE