אנדרסן גלובל מבססת את הנוכחות בשוק הונג קונג

 

אנדרסן גלובל מבססת את הנוכחות בשוק הונג קונג

 

סן פרנסיסקו, 7 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מבססת דריסת רגל בהונג קונג, סין באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין Kwok Yih & Chan (KYC), ומוסיפה כיסוי לאחד השווקים החשובים ביותר באזור.

 

החברה נוסדה בשנת 1994 כמשרד עורכי דין תאגידי ושוק ההון תחת השם Kwok & Yih, והושקה מחדש בשנת 2014 כ-KYC על ידי עורכי דין בעלי רקע משרדי בינלאומי. המשרד פועל כיום מול תשעה שותפים ולמעלה מ-25 אנשי מקצוע ומתמחה במגוון רחב של תחומי עיסוק, לרבות מיזוגים ורכישות, שוק ההון, חקירות תאגידיות ומסחריות, חקירות רגולטוריות וציות, יישוב סכסוכים, משפט והשקעות סיניים.

 

"אנו ממשיכים להתגאות במחויבות שלנו לספק שירותים משפטיים באיכות הגבוהה ביותר", אמר לארי קווק, שותף מייסד של KYC. "אנדרסן גלובל מספקת את שירותי המס והמשפט הטובים מסוגם בצורה מיטבית ברחבי העולם. אנו מצפים לשיתוף פעולה עם הארגון ולספק פתרונות סינרגטיים בעסקאות מורכבות חוצות גבולות ובסוגיות משפטיות".

 

"הונג קונג היא שוק חשוב ללא ספק באסיה, ואנחנו בני מזל להיות בשיתוף פעולה עם חברה מצוינת כזו", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "ל-KYC ידע מעמיק וניסיון רב שאין שני לו בשירות לקוחות בסין המקומית, האזורית והיבשתית. הנוכחות שלנו כאן היא חלק מהאסטרטגיה הכוללת שלנו וממצבת אותנו להתרחבות נוספת ככל שאנו מתמקדים בהגדלת טביעת הרגל שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-291 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire