זיתים ויין: קונג'ן הופכת הידרוקסיטירוסול נוגד חמצון נגיש על ידי תסיסה

 

זיתים ויין: קונג‘ן הופכת הידרוקסיטירוסול נוגד חמצון נגיש על ידי תסיסה

 

 

בדפורד, מסצ‘וסטס, 10 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

תוך מינוף פלטפורמת הפנולים החזקה שלה, Conagen הודיעה על הרחבת סל מרכיבי הבריאות של שותפתה המסחרית Blue California, עם הרחבה ומסחור מוצלחים של המרכיב נוגד החמצון הטבעי רב העוצמה הידרוקסיטירוסול.

 

עם תכונות קידום הבריאות שלה, הידרוקסיטירוסול (Hydroxytyrosol) הוא פנילטנואיד שנמצא בזיתים ויין. רוב ההידרוקסיטירוסול נמצא באופן טבעי במיץ הזיתים, מעט בשמן. המרכיבים הידרוקסיטירוסול הנוכחי בשוק מיוצרים בעיקר באמצעות מיץ זית מעובד או סינתטיים.

 

הידרוקסיטירוסול בעל הטוהר הגבוה של Conagen הוא כמעט חסר צבע וחסר ריח, מה שהופך אותו לאידיאלי לגיבוש מוצרים שונים. ההידרוקסיטירוסול מיוצר באמצעות תהליך תסיסה טבעי חסכוני ובר קיימא שהוביל להגשה של מספר בקשות פטנט, מה שהופך אותו לאופציה מועדפת בהשוואה לתרכיז מיץ הזיתים שלו ומקביליו הסינתטיים.

 

"הידרוקסיטירוסול נגזר מאחת מארבע הפלטפורמות הקטנות שלנו.  הגמישות של פלטפורמת הפנולים שלנו אפשרה לנו להרחיב במהירות ולמסחר הידרוקסיטירוסול ומרכיבים חדשניים אחרים, תוך הדגשת מנוע החדשנות והאמינות הפרודוקטיביים שלנו כשותף לשירות אסטרטגי", אמרה קייסי ליפאמאייר, Ph.D., סגנית נשיא לחדשנות, בקונג‘ן.

 

הידרוקסיטירוסול קיבל תשומת לב גוברת בעולם תוספי התזונה בשל תכונות נוגדות חמצון אנטי דלקתיות חזקות שלה התורמות היתרונות הבריאותיים הרבים של צריכת זיתים. מחקרים פרה קליניים וקליניים מדגימים את ההשפעות החיוביות של הידרוקסיטירוסול על בריאות הלב ותומכים ברמות כולסטרול בריאות.

 

"הדיאטה הים תיכונית מדורגת באופן עקבי כאחת הדיאטות הבריאות ביותר, המיוחסת חלקית לשימוש בזיתים", אמרה לינדה מיי-ג‘אנג, Ph.D, קצינת המחקר, המדע והחדשנות של בלו קליפורניה. "Hydroxytyrosol הוא אחד נוגדי החמצון החזקים ביותר בזיתים, ומחקרים מצביעים על ההבטחה הגדולה של מולקולה זו בהזדקנות בריאה וביישומים פוטנציאליים לתמיכה במערכת החיסון".

 

בנוסף לבריאות מערכת החיסון, מחקרים חדשים מצביעים על כך שהידרוקסיטירוסול תומך בבריאות הלב, בבריאות המטבולית, בבריאות העצם, בבריאות המוח וביופי.

 

בריאות מערכת החיסון תישאר בראש סדר העדיפויות של הצרכנים, שכן 64% מהצרכנים העולמיים מעוניינים לשפר את חסינותם במהלך 12 החודשים הקרובים, כך דווח בדצמבר 2020 על ידי FMCG Gurus, ברשימת עשרת המגמות המובילות לשנת 2021.

 

"קונג‘ן פותחת גישה חסרת תקדים לתרכובות בנות קיימא שנמצאות רק במשורה בטבע", אמרה ליפאמייר. "אנו מצפים זה ותרכובות קשורות אחרות יוכיח שימושי כמו מזון חסכוני או מרכיבים קוסמטיים או כתוספים למוצרים אחרים שבהם חמצון חייב להיות מקל."

 

באמצעות תסיסה מדויקת, קונג‘ן מייצרת מגוון רחב של מרכיבים, עם דגש לאחרונה על נוגדי חמצון פנוליים וחומרים משמרים טבעיים כגון חומצה רוזמרינית(Rosavel®) , קפסאיצין, וחומצה p-Coumaric שהוכרזה לאחרונה (PCA). מרכיבים אלה מוסיפים לרשימה ארוכה של פלבנואידים מקדמי בריאות כגון דיהידרווקרסטין (DHQ), הידוע גם בשם Taxifolin.

 

Blue California היא ספקית פתרונות ויצרנית/מפיצה של מרכיבים, טעמים וניחוחות מיוחדים ויש לה שותפות חדשנות ארוכת שנים עם Conagen. קונג‘ן מתמקדת בפיתוח מרכיבים בני קיימא המבוססים על טבע המשפרים את האפשרויות הקיימות בשוק או מייצגים פתרונות מרכיבים חדשניים לחלוטין.

אודות Conagen

Conagen קונג‘ן היא חברת מו"פ ביולוגית מלאכותית הממוקדת במוצר עם יכולות ייצור בקנה מידה גדול. המדענים והמהנדסים שלנו משתמשים בכלי הביולוגיה המלאכותית החדשניים ביותר כדי לפתח מולקולות בנות קיימא על בסיס טבעי המיוצרות באופן ביולוגי למוצרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר שקיימים. אנו מתמקדים בייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות, התרופות והחומרים מתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתר www.conagen.com 

אודות Blue California

חברת Blue California הינה חברת טכנולוגיה משולבת, המספקת פתרונות בדמות רכיבים חדשניים לשותפים ברחבי העולם. עם הצלחה של מעל 20 שנה, הרכיבים שלנו משמשים כמוצרים וכיישומים מסחריים בתעשיות התזונה, הטיפול האישי, ההתבגרות הבריאה והבריאות, כמו גם בתעשיות המזון והמשקאות הפונקציונליים והיופי. www.bluecal-ingredients.com

קבצים מצורפים:


ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian

Conagen

+1.781.271.1588

ana.arakelian@conagen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE