מעבדות דנטה מודיעות על מינויה של המומחית המשפטית העולמית רייצ'ל היברפילד ליועצת המשפטית בצוות ההנהלה המתרחב שלה

מעבדות דנטה מודיעות על מינויה של המומחית המשפטית העולמית רייצ‘ל היברפילד ליועצת המשפטית בצוות ההנהלה המתרחב שלה

 

קיימברידג‘, בריטניה, 16 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על מינויה של רייצ‘ל היברפילד להנהלת החברה כיועצת כללית להנעת הצמיחה וההיקף של העסק וההזדמנות.

 

"אנחנו כל כך שמחים שרייצ‘ל מצטרפת להנהלה ההולכת וגדלה של דנטה עם כישרונות מובילים בתעשייה", אמרה אנדראה ריפוסאטי, מנכ"לית דנטה לאבס. "המומחיות הגלובלית, המשפטית, המסחרית, הרגולטורית והציות של רייצ‘ל תסייע למעבדות דנטה כאשר אנו מעצימים ממשלות, קבוצות מטופלים ויחידים ברחבי העולם עם תובנות מבוססות גנום מלא בנות תביעה ורלוונטיות מבחינה קלינית ורפואה מותאמת אישית".

 

רייצ‘ל היברפילד מצטרפת למעבדות דנטה כיועצת משפטית. כעורכת דין בינלאומית דינמית בעלת ניסיון רב במשרד עורכי דין, ציבורי ופרטי, רייצ‘ל תשמש יועצת משפטית ומנהלת ראשית בכל העסקאות, ענייני קניין רוחני, ממשל תאגידי, מיזוגים ורכישות במעבדות דנטה. לפני שהצטרפה לדנטה, רייצ‘ל הייתה סגנית נשיא לייעוץ משפטי EMEA  באילומינה שבסיסה בקיימברידג‘.

 

"אני נרגשת להצטרף למעבדות דנטה בתקופה מרגשת זו שבה הגנומיה מתפתחת כחיונית לשירותי הבריאות וכתוצאה מכך תוצאות טובות יותר עבור חולים", אמרה רייצ‘ל היברפילד, היועצת המשפטית של מעבדות דנטה. "אני נרגשת להצטרף לצוות המומחים הזה שיישר קו במשימה שלנו להרחיב את העסק ברחבי העולם על מנת להביא גישה אנושית יותר לשירותי בריאות".


אודות Dante Labs

 

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים הטומנים בחובם שינוי מן הקצה אל הקצה. זאת, על הבסיס של ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. נכסי החברה כוללים את בסיסי נתוני הגנום הפרטיים הגדולים ביותר, אשר קבלו הסכמה להיכלל במחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

 

Dante Labs, שהמטה שלה נמצא בקיימברידג‘, בריטניה, עם מעבדת מחקר בוולברהמפטון, תמכה בדרישה הדחופה מצד ממשלת בריטניה לשכלל פתרון אוטומטי, בעל קיבולת גבוהה לבדיקות קורונה, לרבות נדבקים וכאלה שבגופם נמצאו נוגדנים. מעבדות דנטה הצליחה להגיע לפתרון, תוך מינוף טכנולוגיה קיימת, אשר פותחה לצורך ריצוף גנומי שלם.

 

למידע נוסף:

 

Giorgio Lodi
media@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantelabs.com 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE