רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Yalla Group Limited Investors לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 12 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניי

 

רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Yalla Group Limited Investors  לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 12 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – YALA

 

ניו יורק, 15 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Yalla Group Limited  (NYSE: YALA ) בין התאריכים 30 בספטמבר 2020 עד ל- 9 באוגוסט 2021, כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 12 באוקטובר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Yalla  בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Yalla, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: http://www.rosenlegal.com/cases-register-1987.html, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com , cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 12 באוקטובר 2021. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. בחרו את הגורם המייעץ בתבונה. משרד רוזן עורכי דין רוזן מייצג משקיעים בכל העולם, והעשייה שלו מתמקדת בתביעות ייצוגיות בנושא ניירות ערך ודיונים משפטיים בנושר נגזרות בעלי מניות. משרד רוזן עורכי הדין הצליח להגיע ליישוב הסכסוך הגדול והמורכב ביותר בהקשר של תביעה ייצוגית נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה מסרו הצהרות כוזבות ו/או מטעות מהותיות בנוגע למדדים העסקיים והפיננסיים של החברה. באופן ספציפי, הנתבעים מסרו הצהרות כוזבות ו/או מטעות בנוגע, ו/או לא חשפו כי החברה הגזימה במדדי המשתמשים ובהכנסותיה, וכתוצאה מכך הצהרותיה הפומביות של החברה היו שקריות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים.

 

ב-19 במאי 2021 פרסם "סוואן סטריט ריפורט" ("Swan Street Report") דו"ח המתייחס ל- Yalla, שכותרתו "האם קבוצת Yalla  היא הונאה רבת $B?  ‘Clubhouse of the Middle Eastחד הקרן הטכנולוגי של איחוד האמירויות שמעולם לא היה".  דו"ח סוואן סטריט טען, בין היתר, כי החברה ניפחה את המדדים הפיננסיים שלה, לרבות נתוני המשתמשים שלה והכנסותיה, ואפיינה את הדוחות הכספיים של Yalla כ"לא אמינים". בעקבות פרסומים אלה, מחיר מניית Yalla ירדב- 1.31$ למניה, או 7.15%, ונסגר ב- 17.01 $ למניה ב -19 במאי 2021.

 

 

למחרת, 20 במאי 2021, האנליסט  The Bear Cave פרסם דו"ח שכותרתו "בעיות בקבוצת Yalla [.]"  בעקבות פרסומים אלה, מחיר מנייתYalla   ירד ב-6% נוספים ב-20 במאי ונסגר במחיר של 15.96 דולר.

 

לאחר סגירת השווקים, פרסמה  Yalla הודעה לעיתונות תחת הכותרת: " Yalla Group Limited מודיעה על תוצאות כספיות לרבעון השני של 2021", והודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2021 ("תוצאות "2Q21 ) תוצאות2Q21   חשפו כי ל- Yalla היו הכנסות רבעוניות של 66.62 מיליון דולר, שלא עמדו בציפיות האנליסטים. בפרסומים אלה, מחיר מניית Yalla   ירד ב-18% ב-10 באוגוסט 2021 ונסגר במחיר של 10.99 דולר, ירידה ממחיר הסגירה הקודם של 13.55 דולר.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Yalla, הכנסו ל http://www.rosenlegal.com/cases-register-1987.html או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE