זינגה מופיעה לראשונה עם "הצצה" למשחק FarmVille 3 הקרוב

 

 

זינגה מופיעה לראשונה עם "הצצה"  למשחק FarmVille 3  הקרוב

 

סרטון הצצה לכותר הנייד האחרון בזכיינית FarmVille  המצליחה מעניק  למעריצים מבט לבעלי חיים המתכרבלים בעולם החקלאות החדש

סן פרנסיסקו, 20 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

מה: זינגה Zynga Inc. (נאסד"ק: ( ZNGA, מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי ויוצרת של זיכיון  FarmVille הפופולרי, חשפה סרטון הצצה לכותרת הניידת הקרובה שלה, FarmVille 3, הלוכדת את האינטראקציות המהנות והחיבה בין בעלי חיים כגון כבשים מתכרבלות ופרות רוקדות בזמן שהם מחכים בהתרגשות לפגוש את בעליהם החדשים בחווה.

מאז הושק בשנת 2009, זיכיון FarmVille המשיך לפרוס דרכים חדשות ורעננות עבור שחקנים לחוות את המשחקים, כולל FarmVille 2: Country Escape  ו- FarmVille 2: Tropic Escape. אחד ממאפייני המשחק החדשים ב- FarmVille 3  יהיה גידול וטיפוח של גורים מקסימים מיותר מ -150 זנים ייחודיים, לרבות סוסים, חזירים, אלפקות ושועלים ארקטיים.

 

סרטון התצוגה המקדימה בן 20 השניות נפתח עם משפחת פרות שמחה על הגעתו של העגל שלהן וממשיך עם טלה קופץ בהתרגשות כשהוא נעטף באהבה על ידי הוריו. מונטאז ‘של בעלי חיים חביבים ניתן לראות באזור כפרי מעוצב להפליא שבו הם אינטראקציה עם חקלאים ידידותיים וסביבתם, להביא את החווה כולה לחיים.

 

החל מהיום, המעריצים יכולים לחלוק את ההתרגשות והעונג עבור FarmVille 3 עם תכונות חברתיות מהנות, כולל רקע זום ובחירת בעלי חיים עם עובדות מהנות, אשר ניתן למצוא כאן.

 

למידע נוסף בקרו:

 

Facebook
Instagram

מתי? 20 בספטמבר 2021

 

מי? זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואיזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים והם כוללים את המשחקים CSR Racing™, Empires & Puzzles™,  Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. עם Chartboost, פלטפורמת פרסום ומונטיזציה מובילה במכשירים ניידים, Zynga היא פלטפורמת הדור הבא המובילה בתעשייה עם היכולת למטב פרסום ותפוקות פרוגרמטיות בקנה מידה גדול. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בקליפורניה עם אתרים בצפון ארה"ב, אירופה ואסיה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

 

אודות FarmVille

 

FarmVille, שהושקה בפייסבוק בשנת 2009, הולידה זיכיון משחקים חברתי שמשך יותר מ-700 מיליון התקנות ברחבי העולם בפלטפורמות פייסבוק, אינטרנט ומובייל. FarmVille מציעה לשחקנים את היכולת לגדל יבולים וירטואליים ולבנות חוות דיגיטליות יחד בזמן אמת, ואירחה את מעריציה ב- FarmVille 2, FarmVille 2: Country Escape  ו- FarmVille 2: Tropic EscapeFarmVille 3, משחק שפותח על ידי Zynga הלסינקי, שואף להמציא מחדש את ז‘אנר בניית החווה הקלאסי ולהציג את המכניקה המודרנית של משחקים ניידים.

 

הערת עורך: כדי להציג את סרטון התצוגה המקדימה וסטילס התמיכה עבור FarmVille 3 הקרוב, לחץ כאן.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה זו מכילה הצהרות צופות פני עתיד הנוגעות לאירועי משחק ותכונות עתידיים. הצהרות צופות פני עתיד כוללות לעתים קרובות מילים כגון "רצון", "מצפה", "תוכנית", "מתכוון" והצהרות בלשון העתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההישג או ההצלחה של הנושאים המכוסים בהצהרות צופות פני עתיד כאלה כרוכים בסיכונים משמעותיים, אי ודאויות והנחות. אין להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד כאלה, המבוססות על מידע העומד לרשותנו בתאריך זה. איננו מתחייבים לעדכן הצהרות כאלה. מידע נוסף על סיכונים, אי-ודאויות והנחות אלה הוא או יתואר בפירוט רב יותר בהגשות הפומביות שלנו לרשות ניירות ערך (SEC), עותקים מהם עשויים להתקבל על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו http://investor.zynga.com או באתר האינטרנט של ה- SEC ב- www.sec.gov.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

https://www.businesswire.com/news/home/52491038/en

ליצירת קשר:

Sarah Ross
saross@zynga.com

Linda Chung
lchung@zynga.com

מקור:  Zynga Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE