Cochlear מכריזה על Nucleus(R) 6 : חכם יותר בכל פתרון שמיעה

סידני, אוסטרליה  (Marketwired):

Cochlear Limited - ASX: COH, המובילה הגלובלית בפתרונות שמיעה מושתלים, הודיעה שקיבלה את תו התקן האירופי CE עבור Nucleus 6, מעבד הקול שמושתל בשבלול האוזן מהדור הבא שלה.

ב-Nucleus 6 יש חידושים חלוציים בענף שנועדו לספק תוצאות באופן שמקל מאוד את השמיעה אצל המושתל - במעבד השמיעה הקטן ביותר השוק.

מערכת Nucleus 6, שבנויה בפלטפורמת שבבים חדשה לגמרי עם עוצמת עיבוד פי חמישה מזאת של מעבד הקול המוביל בשוק Nucleus® 5, כוללת:

  1. עיבוד קול מתקדם SmartSound iQ כדי למטב את הביצועים בכל סיטואציה של שמיעה.
  1. אוטומציה אמיתית באמצעות מסווג הזירות היחיד בענף, שמנתח את סביבת הקול ומיישם אוטומטית את טכנולוגיית עיבוד הקול הטובה ביותר.
  2. חיבור אלחוטי ישיר אל מעבד הקול מחבר את הלקוחות למגוון רחב של מכשירי אודיו ובלוטות'.
  3. פונקציית עזר שמיעה משולבת במלואה בכל מעבד קול כדי להגביר את שרידי השמיעה באמצעות גירוי אקוסטי.
  4. פונקציית רישום נתונים מקיפה שמספקת מקור מידע עשיר לקלינאי ומסייעת למיטוב הביצועים האישיים.
  5. מעבד הקול הקטן ביותר בשוק.

מיטוב ביצועי השמיעה בכל סיטואציה של שמיעה

באמצעות Nucleus 6, Cochlear מציגה את הדור השלישי של עיבוד הקלט שלה - SmartSound iQ. סיטואציות שונות של הקשבה מצריכות טכנולוגיות עיבוד קול שתוכננו באופן ספציפי כדי למטב את ביצועי השמיעה. ל-SmartSound iQ יש את התחום הגדול ביותר של יכולות עיבוד קלט שקיים כולל פתרונות לרעש רקע ורעש רוח.

'פשוט חכם יותר' עם ביצועים שמתאימים את עצמם אוטומטית

Cochlear מציגה את מסווג הזירות הראשון בענף, SCAN, שמנתח את סביבת הקול ולאחר מכן מיישם את פתרון עיבוד הקול הטוב ביותר למיטוב ביצועי השמיעה. בעבר, המושתלים היו צריכים לשנות תוכניות ידנית לסביבות קול שונות. עם Nucleus 6 זה קורה אוטומטית, כך שהם לא צריכים לחשוב על זה.

"בפיתוח של Nucleus 6 התבססנו על היסטוריית החידושים הארוכה שלנו בעיבוד קול כדי לתת למושתלים שלנו את הטכנולוגיה הטובה ביותר שקיימת כדי שהם יוכלו לשמוע הכי טוב בסיטואציות שמיעה אמיתיות מהחיים", אמר ד"ר כריס רוברטס, המנכ"ל נשיא של Cochlear.

חיבור אלחוטי אמיתי

ל-Nucleus 6 יש יכולות אלחוטיות אמיתיות. שלא כמו פתרונות אלחוטיים אחרים, אפשר להזרים את הקול ישירות למעבד הקול באופן אלחוטי ממגוון של מקורות אודיו ובלוטות' ללא צורך במכשיר ביניים שמורכב על הגוף. מגוון אביזרי האודיו האלחוטיים החדשים של Cochlear, כולל סטרימר לטלוויזיה, מיקרופון מרוחק ודיבורית יהיו זמינים זמן קצר אחרי ההשקה.

חיבור אלחוטי דו-מצבי

האביזרים האלחוטיים של Cochlear יכולים גם להזרים בו-זמנית קול ממכשירי אודיו ובלוטות' לעזרי שמיעה GN ReSound (שכוללים את המותגים ReSound, Beltone ו-Interton) וגם ממעבד הקול של Nucleus 6. זה מאפשר פתרון משולב דו-מצבי לאנשים שיש להם גם שתל שבלול וגם עזר שמיעה GN ReSound.

יכולת היברידית להעשרת שרידי השמיעה

ללקוחות שיש להם שרידי שמיעה באוזן עם השתל, חוויית השמיעה שלהם יכולה להשתפר משמעותית אם אפשר גם להגביר את שרידי השמיעה האלה. באופן ייחודי ל-Nucleus 6, לכל מעבד קול יש יכולת לפעול כעזר שמיעה הכל באחד בתוספת מעבד קול של שתל שבלול, שמספק גם גירוי חשמלי וגם גירוי אקוסטי בו-זמנית.

תובנות קליניות חדשות באמצעות פונקציית רישום נתונים מקיפה

מערכת Nucleus 6 כוללת גם חידושים חדשים שמיועדים ספציפית לקלינאי. מועילה מאוד פונקציית רישום הנתונים היחידה בענף, שמנטרת ורושמת את אופן השימוש במעבד הקול ואת הסוגים של סביבות קול שהמושתל חווה. רישום הנתונים מספק מידע עשיר לקלינאי שעוזר לו לנהל שיחות טובות יותר עם המטופלים שלו כדי לשפר עוד יותר את תוצאות השמיעה.

מעבד הקול הקטן ביותר בשוק

למרות שפע הפונקציות החדשות שב- Nucleus 6, כולן הוכנסו במעבד הקול המורכב מאחורי האוזן הקטן ביותר בשוק. עמידות בפני מים חשובה לאורח החיים ולאמינות. עם דירוג IP57, אף מעבד קול המורכב מאחורי האוזן לא עמיד יותר בפני מים. ועכשיו לכל מעבד קול יש ננו-ציפוי עמיד בפני מים מתקדם, שהופך אותו ליותר אמין בסביבת מים מאי פעם.

הבחירה המובילה

מערכת Nucleus 6 נבנתה עם אותם העקרונות שבזכותם Cochlear היא החברה המועדפת לפתרונות שמיעה מושתלים כבר למעלה משלושים שנה. כיום בבחירת שתל שבלול, שבעה מעשרה אנשים בכל העולם בוחרים את Nucleus מתוצרת Cochlear בגלל הטכנולוגיה המובילה שלה, האמינות המעולה והמחויבות ללקוחות לכל החיים.

"Cochlear תמיד מחויבת להעניק למושתלים שלה הזדמנות לשמוע באופן הטוב ביותר כל ימי חייהם, לא משנה מתי השתל שלהם הושתל", אמר ד"ר רוברטס. "Nucleus 6 תואם כיום לכל השתלים Nucleus CI24RE ו-Nucleus CI500 ו-Cochlear עובדת קשה כדי להבטיח גישה לטכנולוגיה החדשה הזאת למושתלים עם שתלים מוקדמים יותר".

החווייה של Nucleus 6

יצרנו וידאו בשם Molly's Day (היום של מולי) כדי לעזור לאנשים לראות ולהעריך את היתרונות של Nucleus 6. כדי לצפות בווידאו, בקרו בכתובת www.cochlear.com/mollysday.

אנשי קשר למדיה

מטה החברה
Piers Shervington
+61 (0)2 9428 6555
pshervington@cochlear.com

אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
Heike Grahlow
+41612050469
hgrahlow@cochlear.com

למידע נוסף על Cochlear והמוצרים שלנו, בקרו באתר www.cochlear.com.

 

 

 

 

***ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRED