בומברדייה מרחיבה את היצע הלקוחות במרכז השירות של דאלאס עם יכולות חדשות לשיפוצים ולתיקוני פנים

 

בומברדייה מרחיבה את היצע הלקוחות במרכז השירות של דאלאס עם יכולות חדשות לשיפוצים ולתיקוני פנים

 

 

Challenger 300

בומברדייה מציעה ללקוחות ספקטרום מלא של שירותים, מתיקונים ועד שיפוצים בתא הנוסעים המלא

 

 

בומברדייה מציעה ללקוחות ספקטרום מלא של שירותים, מתיקונים ועד שיפוצים בתא הנוסעים המלא

 

עם המשך הביקוש הגבוה לשירותי OEM באזור, שיפורים יתמכו עוד יותר בלקוחות בארה"ב ובאמריקה הלטינית

 

יכולת משופרת היא התוספת האחרונה לרשת שירות הלקוחות המתרחבת של בומברדייה, אשר מגדילה את טביעת הרגל שלה ב -50%

 

 

מונטריאול, 22 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה שמחה להודיע על שיפור פעילויות התיקון והשיפוץ הפנימיות שלה במרכז השירות שלה בדאלאס, טקסס, ומספקת ללקוחות יכולות תחזוקה ותמיכה נוספות.

 

בומברדייה תשתף פעולה עםGlobal Engineering & Technology, Inc.  (GETI), מובילת שוק בריהוט מטוסים מאז 1991, כדי להציע ללקוחות את האיכות הגבוהה ביותר בתעשייה של שירותי פנים משופרים ותמיכה במרכז השירות של דאלאס. שיתוף הפעולה עם GETI, שבסיסה בוויצ‘יטה, ייהנה מכך שהספק כבר בקיא במטוסי העסקים של בומברדייה במרכז השירות של בומברדייה בוויצ‘יטה, קנזס.

 

ללקוחות במרכז השירות של דאלאס תהיה גישה לשירותי תיקון פנים משופרים ושיפוץ עבור ריצוף המטוסים, הארונות, המושבים והריפוד שלהם בפלטפורמות מטוסים שונות. מרכז השירות עטור הפרסים של בומברדייה בדאלאס מספק בעקביות חוויית לקוח ברמה עולמית באמצעות טכנאי התחזוקה המיומנים שלו, צוות התמיכה הייעודי והמרדף אחר מצוינות בשירות באמצעות הזדמנויות למידה והדרכה מתמשכות לצוותי השירות השונים שלו.

 

"אנו שמחים להציע ללקוחותינו אפשרויות נוספות לתיקון פנים מגובה על ידי יצרן ציוד מקורי (OEM) ושיפוץ במתקן ברמה עולמית שלנו בדאלאס", אמר כריסטופר דברג, סגן נשיא, חלקים ושירותים של יצרן ציוד מקורי OEM Parts and Services. "שיפור שירותים אלה הוא עדות למחויבות שלנו להמשיך לענות על הביקוש הגובר של הלקוחות עם מוצרים והצעות באיכות גבוהה העולים על הציפיות".

 

יכולות הפנים הנוספות מתבססות על סדרת ההכרזות של בומברדייה בנוגע לשיפורים ברשת שירות הלקוחות העולמית שלה. הכרזות אלה כוללות את הרחבת רשת מרכזי השירות של בומברדייה בברלין, מיאמי, לונדון-ביג‘ין היל, סינגפור ומרכז השירות החדש בבנייה במלבורן, אוסטרליה. בנוסף, תחנות תחזוקת קו חדשות פתוחות ללקוחות במיקומים אסטרטגיים בארה"ב ובאירופה, יחד עם 30 יחידות ניידות של צוות תגובת הלקוחות ברחבי העולם, כולן מצוידות לתמיכה במטוסי ה- Learjet, צ‘לנג‘ר וגלובל העסקיים ברמה עולמית של בומברדייה. בומברדייה מרחיבה בימים אלה את טביעת הרגל של מרכז השירות שלה ברחבי העולם, והיא בדרכה להגדיל את שירותיה ולתמוך ב-50%.

 

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים באתר bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בקרו באתר Bombardier Business Aircraft website למידע על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

לקבלת הודעות לעיתונות שאנו מפיצים, בקרו בקטגוריית RSS Feed .

 

Bombardier, Learjet, Challenger ו-Global  הם סימנים מסחריים רשומים שלBombardier Inc או של חברות הבת שלה.

 

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה:

 https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d19b191f-222f-4b5f-8578-5cf04f98f26c

 

למידע נוסף:

Matthew Nicholls
Bombardier
+ 1 514-243-8214
matthew.nicholls@aero.bombardier.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE