ג'ונס מנוויל מחדשת את ההתחייבות לבנות מחר טוב יותר, מציבה יעדים לשנת 2025 בדו"ח קיימות חדש

 

ג‘ונס מנוויל מחדשת את ההתחייבות לבנות מחר טוב יותר, מציבה יעדים לשנת 2025 בדו"ח קיימות חדש

 

דנבר, 1 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Johns Manville - ג‘ונס מנוויל (JM), יצרנית עולמית מובילה של מוצרי בנייה חסכוניים באנרגיה וחומרים מיוחדים מהונדסים וחברה של ברקשייר האת‘וויי, פרסמה היום את דו"ח הקיימות שלה לשנת 2021. הדו"ח השביעי של JM מחזק את מחויבותה לגישה מאוזנת היטב המיטיבה עם בעלי העניין כמו גם עם החברה. הדוח זמין ב- www.jm.com/sustainability.

 

"JM ממשיכה את מסעה בקיימות מתוך כוונה והתחייבות מחודשת של בניית מחר טוב יותר", אמר בוב וומבולדט, נשיא ומנכ"ל. "ההתמקדות שלנו בקיימות משלימה את ערכי הליבה שלנו של אנשים, תשוקה, ביצוע והגנה, שעוזרים לנו להניע חוויות JM חיוביות וחזקות עבור העובדים, הלקוחות והספקים שלנו".

 

הדו"ח החדש כולל עדכון על ההתקדמות מול יעדי הקיימות של JM לשנת 2020 ומציג את יעדי הקיימות לשנת 2025 במסגרת אוניברסלית חדשה.

 

"אירועים הקשורים למגפה העולמית, אי צדק גזעי, שינויי אקלים ותנודתיות כלכלית מחזקים מדוע הקיימות כל כך חשובה", אמר טים סוולס, סגן נשיא בכיר ומנהל טכנולוגיה ראשי. "מסגרת הקיימות החדשה שלנו שואפת להפחית את ההשפעה שלנו על כדור הארץ על ידי צמצום משמעותי של יצירה והטמנה של פסולת, הרחבת התמיכה בכוח העבודה הגלובלי שלנו בדגש על בטיחות, גיוון והכלה, וחדשנות של מוצרים חסכוניים יותר באנרגיה לעתיד דה-קרבוני".

 

הדו"ח לשנת 2021 פותח "בהתאם" לאפשרות הליבה של תקני דיווח הקיימות של GRI ועבר בדיקה על ידי שירות גילויי החומריות של GRI.

 

אודות Johns Manville

 

Johns Manville - ג‘ונס מנוויל, חברת ברקשייר האת‘וויי (NYSE: BRK.A, BRK.B), היא יצרנית ומשווקת מובילה של מוצרים באיכות פרימיום לבידוד מבנים, בידוד מכני, קירוי מסחרי ובידוד גגות, כמו גם סיבים ולא ארוגים ליישומים מסחריים, תעשייתיים ומגורים. JM משרתת שווקים הכוללים תעופה וחלל, רכב ותחבורה, טיפול באוויר, מכשיר חשמל, מזגנים, צינורות וציוד, סינון, איטום, בניין, ריצוף, פנים ואנרגיית רוח. בעסקים מאז 1858, לחברה שבסיסה בדנבר יש מכירות שנתיות של מעל 3 מיליארד דולר והיא מחזיקה בעמדות מנהיגות בכל שווקי המפתח שהיא משרתת. ג‘ונס מנוויל מעסיקה 8,000 עובדים ומפעילה 46 מתקני ייצור בצפון אמריקה, אירופה וסין. מידע נוסף ניתן למצוא www.jm.com.

 

ליצירת קשר:

 

Eric Brown
+1-303-809-2853
Eric.Brown@JM.com

 

מקור:  Johns Manville

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire