קבוצת קורטק מרחיבה את הדירקטוריון עם מינויו של דאגלס ו. פרייטאג

 

קבוצת קורטק מרחיבה את הדירקטוריון עם מינויו של דאגלס ו. פרייטאג

 

 

אן ארבור, מישיגן, 1 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc. (OTCQB: CRTG), ("החברה") מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, מינו את דאגלס ו. פרייטאג לדירקטור חדש בדירקטוריון שלהם.

 

מר פרייטאג מביא 38 שנות מומחיות בפיתוח, מסחור ומימון טכנולוגיות חדשות. הוא הקים את Bayside Materials Technology (BMT) בשנת 1993 כדי לתמוך באקדמיה, במשקיעים ובתעשייה בתהליך של זיהוי, יצירה ומסחור של טכנולוגיות חדשות שבהן הממשלה הפדרלית ממלאת תפקיד, כמשקיע, רגולטור או משתמש. לפני BMT, הייתה לו קריירה מצליחה בתפקידי ניהול והנדסה שונים בחברת לוקהיד מרטין, האניוול ופורד מוטור. למר פרייטאג יש רקע טכני עם תואר ראשון ושני בהנדסת מכונות מאוניברסיטת פרדו והוא מחזיק באישור סודי של DOD.

 

"דאג מביא ניסיון מדהים לחברה. הוא בקיא מאוד בטכנולוגיה ויש לו הצלחה יוצאת דופן בחיבור חברות עם סוכנויות ממשלתיות ומקורות מימון. דאג מחמיא היטב לחברי הדירקטוריון הנוכחיים שלנו וישפיע באופן מיידי", אמר ויקטור קין, דירקטור, יו"ר משותף של הדירקטוריון.

 

"אני נרגש להצטרף למועצת המנהלים של קבוצת קורטק. החברה יצרה מוצרים עם פוטנציאל גדול לשבש שוק המום מהביקוש והם ממשיכים להרחיב את הקניין הרוחני שלהם", אמר פרייטאג. "אני מצפה לעזור לחברה מקומית שיש לה פוטנציאל להפוך את ארצות הברית לתחרותית יותר ותלויה פחות".

 

מר פרייטאג מצטרף לחברי הדירקטוריון הנוכחיים ויקטור קין, דירקטור, יו"ר משותף, סיימון קלטון, דירקטור, יו"ר משותף, רון דומברובסקי, דירקטור, ומתיו קאפרס, דירקטור ומנכ"ל קבוצת קורטק.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211001005418/en/

 

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison L. Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE